Політика та економіка

Тема в разделе "ПОЛИТИКА", создана пользователем Колесников, 30 окт 2016.

1. Колесников

Колесников Форумчанин

Симпатии:
    795
    Думаю, що не можна говорити про абсолютну ціну без прив`язки від інших чинників. Я не кажу, що 7 гривень багато чи мало, я кажу про те, що у суспільстві повинно бути розумне співвідношення між доходами та витратами громадян. Якщо для деяких країн ЄС зарплата за місяць 4000 Євро, то їх громадяни можуть легко заплптити 15% за комуналку. Для ни це обійдеться у 6ооЄвро, тобто близько 20 тисяч гривень. Якщо я отримую 1373 гривні на місяць , то мої 15% - це 200 гривень. Більше я просто не можу заплатити. А 200 гривень - це 10 днів для мого котла. Але крім газа є ще електрика та інші платежі.
    Тому й потрібно порошенкам-гройсманам не втягувати країну у боргову яму та у рабство до "Міжнародних партнерів", а дбати про добробут народу. Наприклад- український газ. Його ціну не можна порівнювати з ціною автрійського газу. А до того, як задирати тарифи до західних, просто необхідно і зарплати -пенсії підняти до їх рівня. І не вилазити за 15%.
    Але при владі гаманці, які читають тільки банківські рахунки. Якби вони ще читали книжки про економіку та суспільство, то вони б знали, що не можна розхитувати корабель суспільства. Не може бути суспільство стабільним, якщо нема середнього класу, а є занадто багаті і занадто бідні. Корабель стакого суспільства перевернеться при незначних соціальних потрясіннях. І ті, що зараз паразитують на бідних, стануть жертвами бунту. Не всі ж встигнуть втекти до Ізраїлю.

Александр Соя нравится это.
  2. vasya-serega

vasya-serega Moderator Команда форума

Симпатии:
    628
    Я не встиг зупинитися на цьому питанні відразу, добре що ви уважно читаєте.
    Так, дійсно, у нас є газ власного видобутку, якого вистачає для потреб населення. Але, до передостаннього підвищення цін, коли ми платили десь ~1 грн.за м3, а промисловість >6 грн., у країні відбувалися жахливі перекоси у розподілі цього газу. Під виглядом газу для населення, промісливості він продавався по ринковій ціні, а мільарди гривень різниці осідали по кишеням різних особистостей. Такх схем було багато,і із ниби б жодне НАБУ не справилось, якби при Яценюку лавочку не прикрили. Тепер усі споживачі сплачуюють ринкову вартість газу. А українські газовидобувні компанії мають кошти на розширення і модернізацію існуючих потужностей на видобуток, аже їхній продукт штучно не обмежується у ціні.
    Ви часто любити казати, що у нас олигархи наживаються за рахунок народу. А коли їм це джерело збагачення перекривають, волієте не помічати.

3. Колесников

Колесников Форумчанин

Симпатии:
    795
    - Сам торгує, а інших відмовляє: Порошенко систематично закликає міжнародних партнерів до жорстких санкцій проти Росії, та в той же час обсяг торгівлі України з Росією минулого року збільшився на третину!
    На бойні АТО вбивають репродуктивне корінне населення. А в той же час частина населення України ( олігархи, у тому числі і вище керівництво держави, торгує з агресором, заробляючи гроші на крові народу)
    Не їм перекрили джерело збагачення, а нам перекрили засоби існування.. Вони - як крали, так і крадуть

ивахненко нравится это.
  4. vasya-serega

Симпатии:
    628
    Зрозуміло, боротьба тривала...

5. Александр Соя

Александр Соя Житель

Симпатии:
    1.134
    Всі 4 лютого на Майдан! Хто зі мною? Приєднуйтесь!

6. vasya-serega

Симпатии:
    628
  7. Александр Соя

Александр Соя Житель

Симпатии:
    1.134
    Один за всіх і всі за одного! Слава Україні! 04.02.2018р.

DSC_0539.JPG DSC_0544.JPG DSC_0546.JPG DSC_0554.JPG DSC_0556.JPG DSC_0551.JPG

З особистого фотоальбому 04.02.2018г. - Залізобетонний аргумент Порошенко для свого народу, який він приготував собі заодно, що втоплять його на дно!

DSC_0558.JPG

Есенин Сергей нравится это.
  8. vasya-serega

Симпатии:
    628
    Пастух і стадо

9. Колесников

Колесников Форумчанин

Симпатии:
    795
    Я відкрив для себе Америку і закрив Україну.

https://www.youtube.com/watch?v=TgRMleKy_5I - Трамп сделал сенсационное заявление о мировом правительстве!

До цього коротенького ролика я не міг зрозуміти, чому народ Америки проголосував за Трампа. Адже усі ЗМІ , без виключення, переконували мене у тому, що Трамп майже придурок. Що він - американський політичний клоун на кшалт Жериновського.

І я майже повірив у це.

Але, кілька разів переглянувши ролика , зрозумів, що став жертвою тотального зомбування з боку тих, кому Трамп, як червона ганчірка для бика.

Я був у Штатах, спілкувався з народом Америки - він зовсім не схожий на ніяке населення України. І він точно б не проголосував за такого Президента, яким намагалися виставити Трампа засоби масового зомбування.

Поки що для мене - це єдиний фільм, який показав Трампа у такому ракурсі. Я поки що не знаю, хороший він Президент, чи поганий. Але те, як він виступав і про що він говорив у фільмі свідчить, що він далеко не дурень. І цілком можливо, що розумна та смілива людина. Він бо чудово знає, чим такі сміливі виступи закінчувалися для кількох Президентів США.

Одне я зрозумів однозначно: засоби масової інформації - це страшна зброя. Наприклад, довести людей Росії і України до такого стану зомбування, що вони з радістю вбивають один одного. Навіть не звертаючи уваги на свого спільного головного ворога: Росія і Україна вже давно окуповані мінялами.

На жаль, ця страшна сила (ЗМІ) сконцентрована у руках тих, хто править світом.

А керують вони дуже погано.

Золото засліпило їх. І спрага накопичення усіх багатств Землі у руках кількох кланів грошових приматів довела нашу цивілізацію до межі самоліквідації.

І Україна ними окупована без війскових дій - тихо і непомітно. І зброя у цій сучасній війні - кредити. АТО організували тільки для того, щоб відволікти увагу народу України від справжнього ворога.

Загарбнику потрібні природні ресурси окупованої країни та дешева робоча сила - все це вони вже отримали. А зараз активно знищують зайве населення на окупованій території.

Україна тепер навіть не знає, куди її ведуть маріонетки мінял.

Вона топчеться у багнюці, занурюючись все глибше і глибше. І стоїмо ми у цьому болоті вже по самі вуха.

Природні ресурси вичерпають, народ знищать, а територію «самостійної» роздеруть на шматки...

Схоже, що її вже поділили.

І навіть більше, деякі країни вже відкусили шматки України.

«Часом мені здається, що існує якийсь мозковий центр, що працює на самоліквідацію цієї держави, навіть не так руками її ворогів, як зусиллями власних тут ідіотів...» Ліна Костенко

А мені не здається. Я впевнений у цьому. Тому що ліквідація держави відбувається по класичному сценарію https://news.pn/ru/public/99657 І зброя на цій війні - кредити, а боєприпаси - проценти. Україна вже не здатна обслуговувати свої забов’язання по кредитам. Країною відкрито керують міжнародні фінансові структури. Економіка зруйнована. З країни викачують сировину та дешеву робочу силу. З населення вже залишився один з двох.

Та й той - ніякий.

Несколько лет назад казалось, что нам капец. Оказалось - не казалось.

Последнее редактирование: 14 фев 2018
    Александр Соя нравится это.
  10. Колесников

Колесников Форумчанин

Симпатии:
    795
    Я вже багато разів писав про те, що Україна окупована мінялами

Вложения:

Загрузка...