Политическая партия "Сила Людей"

Тема в разделе "Политические партии", создана пользователем Naty, 3 сен 2015.

1. Naty

Naty Новичок

Симпатии:
    9
    Є партія достойна і ідеологічна,не технічна і не проект,так може підемо на вибори,шановні,щоб багато не говорити візьмемо в свої руки?

2. Есенин Сергей

Есенин Сергей Гражданский активист КЛУБ VOZFOR.NET

Симпатии:
    1.862
    @Naty, удивите!

Георгiй нравится это.
  3. Artur

Artur Форумчанин Команда форума

Симпатии:
    891
    Товаґіщі! Є така паґтія!;)

Admin нравится это.
  4. Naty

Naty Новичок

Симпатии:
    9
    Прошу без іронії,тому що це дійсно та партія,за якою майбутнє і наше з Вами і нашої держави в цілому,якщо цікаво - ось офіційний сайт http://sylalyudey.org/
    --- Добавлено, 3 сен 2015 ---
    Вам,шановні форумчани, не байдуже за майбутнє Вознесенщини,але ви обговорюєте це на форумі,чому б не зібратися і влаштувати мозковий штурм в реальному житті? Є багато чого,що мене особисто,можливо,і Вас,не влаштовує,але спільн індикатори нас об'єднують і ми можемо їх ефективно використати для створення якісного продукту. Від обговорень перейти до дій,які дійсно будуть корисними.

5. Artur

Симпатии:
    891
    Дивно, я знаю одну людину, яка збиралася зв’язати своє політичне майбуття з цією партіє. І у неї схоже ім’я на Ваше;)

Aleshka нравится это.
  6. Есенин Сергей

Симпатии:
    1.862
    В нашей области партия не представлена вообще http://sylalyudey.org/place/city-center/ Первичек даже в Николаеве нет.

@Artur, я понял о ком речь.

7. Naty

Naty Новичок

Симпатии:
    9
    Я зараз займаюсь справами,які пов'язані з тим,щоб партія зайшла в місто,маю на меті першочергово сформувати потужну,діючу команду,спілкуюсь з людьми,тому і написала на форумі,але більше схильна до розмов і рефлексії,тому і пропоную зустрітись.
    Это не проблема,о Вас,Сергей,я тоже слышала,но вряд ли Вы понимаете о ком речь)
    но мы можем решить этот вопрос)

8. Есенин Сергей

Симпатии:
    1.862
    Внимательно просмотрел сайт - интересно! Идеологического диссонанса не возникло. :)))

9. Artur

Симпатии:
    891
    А у мене такий дисонанс виник :( Я давно знаю про цю партію, і ніц поганого за нею не помічав - окрім однієї речі: партія від'ємно ставиться до змін в Конституцію. а значить - до Мінського процесу. Чому це життєво важливо для країни - читайте тутка https://site.ua/pylyp.d/874-taka-zrada-scho-aj-peremoga/
    А взагалі дуже шкода - люди ідейні, патріоти, а от чи не розуміють цієї досить простої речі, чи просто йдуть в руслі моди. Таке ж ставлення у мене до партії Республіканська плятформа, з якою, наскільки мені відомо, Сила людей плянує об’єднатись. Як в анекдоті, коли дівчина каже: "Як несправедливо влаштовано світ - все, що мені до вподоби, або аморально, або від цього гладшають!".

vasya-serega и Есенин Сергей нравится это.
  10. Naty

Naty Новичок

Симпатии:
    9
    Принимая участие в жизни этой партии,не только опираясь на офсайт,у меня тоже диссонанса не возникло,все больше уверенности в том,что мой выбор является правильным)
    Шановний,в кожного з нас існує своє суб'єктивне ставлення до тих чи інших подій,змін і взагалі всього,що існує в цьому житті,Ваші висновки залишаються Вашими особисто. Зміни до конституції повинні бути змінами,а не завуальованим чиїмсь інтересом,який буде просуватись під тією чи іншою назвою. Ви підіймаєте національний рівень,я ж більш схильна розмовляти про регіональний,на даний момент. В нашій партії багато провідних експертів, які все чудово розуміють і в першу чергу турбуються про майбутнє нашої країни. З приводу об'єднання,якби то було так - мені було б про це відомо,тому що ми,партійці в курсі того,що відбувається в нашій партії. Я такого не чула,а звідки у Вас така інформація?

Есенин Сергей нравится это.

Загрузка...