Покращення субсидії та підвищення тарифів

Тема в разделе "КОММУНАЛЬНЫЕ ПРЕДПРИЯТИЯ И УСЛУГИ", создана пользователем Колесников, 10 ноя 2018.

1. vasya-serega

vasya-serega Moderator Команда форума

Симпатии:
    632
  2. Колесников

Колесников Форумчанин

Симпатии:
    798
  3. vasya-serega

Симпатии:
    632
    @Колесников, ну коменти на Цензорі краще не читати, там завжди треш і угар. За деревами лісу не побачили. Взагалі новина про те, що більш-менш ринкові тарифи призводять до наявності обігових коштів у газовидобувних компаній, які вони можуть (при адекватному керівництві, звісно) вкладати у збільшення видобутку.

Я тут намалював простенький графік, на якому видно, що навіть за відсутності падіння економіки (с 2016 почався ріст за показником ВВП) підняття ціни на газ дозволили рухатися до зменшення дизбалансу між імпортом і експортом.
    upload_2018-12-9_2-0-36.png
    upload_2018-12-9_2-0-26.png

4. Колесников

Колесников Форумчанин

Симпатии:
    798
    Впевнений, що продивитися коменти необхідно. А висновки вже треба робити самому. Вірити не можна ні автору статті, ні коментам.
    Щодо газу. Щоб намалювати такий графік треба мати час та достовірну інформацію. Але навіщо він потрібен?
    Справа у іншому. І якщо б у мене був час, то я подав би позов проти уряду України за те, що природні ресурси держави, які, згідно з Конституцією, належать Вам і йому і мені , привласнили кілька бандитів без роду та племені. І вони ж продають нам ці НАШІі ресурси. Вкравши при цьому НАШУ газотранспортну систему і навіть ті труби, що ми проклали за свій кошт до свого дому.

В покарання за громадянську пасивність люди отримують владу злодіїв (Платон)

5. vasya-serega

Симпатии:
    632
    Як ви собі уявляєте таку модель економіки? А то якимось комунізмом запахло

6. Колесников

Колесников Форумчанин

Симпатии:
    798
    Не комунізмом, а антибандитизмом.
    Стаття 13 Конституція України 2013: статті Конституції України

Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об'єктами права власності Українського народу. Від імені Українського народу права власника здійснюють органи державної влади та органи місцевого самоврядування в межах, визначених цією Конституцією.

Кожний громадянин має право користуватися природними об'єктами права власності народу відповідно до закону.

Пошукайте у цій статті, де там написано, що золото належить одному олігарху, нафта - другому, а газ - третьому?
    Ну а більш-менш справедливий розподіл природних ресурсів треба дивитися чи у європейських,чи в азіатських країнах, чи то у латиноамериканських.. Нема часу і сенсу зараз бігати по інтернету за реальними моделями. Треба спочатку пересадити ворюг та повернути народу те, що вкрадено.
    Але народ, схоже, як і Вас, vasya-serega, цілком задовільняє участь "обкраденного Шпака".

7. Колесников

Колесников Форумчанин

Симпатии:
    798
    Знову газова шарада?!
    Измыслили бандюги Коефіцієнти приведення обсягів газу до стандартних умов для того, щоб ще вище задрати тариф на газ.
    Заплатив по лічильнику, а написали, що я боржник.
    Почав з ясовувати, знайшов хитрий коеф, на який помножують ціну за куб.
    Хтось вже розібрався з цим позаплановим підвищенням?

8. vasya-serega

Симпатии:
    632
    А ви за яким тарифом платили? Зараз він 8.54892 грн./м3. Якщо нарахували більше, то треба оскаржувати, як рекомендував Гройсман. Судячи з усього, облгази по всій країні собі ввели особисту арифметику.
    --- Добавлено, 12 дек 2018 ---
    @Колесников, конституція - це добре, але вона не містить механізмів реалізації положень. А диявол, як відомо, ховається у деталях. То ж я і питаю, як саме ви уявляєте реалізацію права власності на надра народом

9. Колесников

Колесников Форумчанин

Симпатии:
    798
    http://epl.org.ua/announces/uryad-z...-ekologichnyh-mirkuvan-ta-dumky-gromadskosti/
    Уряд знов віддав Юзівську площу без врахування
    екологічних міркувань та думки громадськості

20 грудня 2018
    На засіданні 18 грудня 2018 року Кабінет Міністрів України схвалив передачу 90% прав та обов’язків ТОВ “Надра Юзівська” в угоді про розподіл продукції за Юзівською газовою площею (Харківська та Донецька області) на користь компанії Yuzgas B.V. (Нідерланди). Про це повідомило агентство “Інтерфакс-Україна”. Інвестором-оператором проекту має стати словацька компанія Nafta.
    І хто ще має ілюзії про самостійну незалежну Укараїну?
    Держава окупована. Керують маріонетки без роду і племені - не українці, або українці-зрадники.
    Народ, що ще залишився - ідіоти, лохи та бидло,, покірно це все терпить.
    Ще не вмерла Україна?

10. vasya-serega

Симпатии:
    632
    @Колесников, ваше повідомлення треба кудись в тему по екологію...
    Наш уряд і екологічні паитання - це речі не дуже сумісні.

Щодо тарифів на газ і намагань облгазів струтити із споживачів побільше. Днями поштач принесла мені замовний лист, що я не оплатив рахунок за газ за грудень. Лист було датовано, здається, 15 числом. А оплата пройшла 17-го, тобто раніше, ніж пошта той лист доставила. Що цікаво, щоб відправити лист, треба його роздрукувати, а потім заплатити щось біля 13 грн. за відпдравку. Навіщо? Ладно, коли люди не платять по декілька місяців. Але ж можна подивитися історю оплат і побачити, що у мене всі платіжки датуються серединою місяця. Якась бурхлива діяльність на рівному місці.

Загрузка...