Поговорим о коррупции

Тема в разделе "ПОГОВОРИМ?", создана пользователем Есенин Сергей, 12 авг 2016.

Метки:
 1. Vasyl

  Vasyl Форумчанин КЛУБ VOZFOR.NET

  Сообщения:
  274
  Симпатии:
  495
  Пол:
  Мужской
  Шановні ! Давайте згадаємо хто був проти Майдану у 2013 році?. Вірно, ти хто був членам ПР та ЗАригами ( ти хто відав свій голос за партію регіонів і був її дійсним членом). Питання ? Де поділися ці ЗАриги та ті що стояли за плату на антимайдану ? Де поділися бувши члени ПР які були при владі майже у всіх органів місцевого самоврядування ? Питання ? Так !. Хто зараз мутить проти влади в Україні і намагається створити путинський майдан ? Хто хоче зруйнувати чинну владу і зробити хаос в країні ? Вірно , саак, недобиті Зариги, жопоблок, баба люля,савченкі, семенчінкі та їнші.... Я вважаю що під час війни з лилипутиним нам потрібно об'єднатися всім, разом з владою, нашими захисниками кордонів України і єдиним фронтом захищати ДЕРЖАВНІСТЬ нашої країни і посилати всіх на .... х"й хто проти !

  [​IMG]
   
 2. Александр Соя

  Александр Соя Житель

  Сообщения:
  1.250
  Симпатии:
  1.137
  Пол:
  Мужской
  У мазохістів від влади бариг оргазм викликає валютний батіг !?

  [​IMG]
   
 3. Есенин Сергей

  Есенин Сергей Гражданский активист КЛУБ VOZFOR.NET

  Сообщения:
  1.461
  Симпатии:
  1.862
  Пол:
  Мужской
  .....и мачить тех казлов, которые мешает нам жить.
  ________________________________ (Один из Президентов Украины)
  У "влады" достаточны инструментов, для подавления протестов, но не протестных настроений. А в последнем случае власть использует титушек.
   
  Александр Соя нравится это.
 4. Есенин Сергей

  Есенин Сергей Гражданский активист КЛУБ VOZFOR.NET

  Сообщения:
  1.461
  Симпатии:
  1.862
  Пол:
  Мужской
 5. vasya-serega

  vasya-serega ADMINISTRATOR Команда форума АДМИНИСТРАЦИЯ КЛУБ VOZFOR.NET

  Сообщения:
  1.048
  Симпатии:
  668
  Пол:
  Мужской
  Цікавий документ сьогодні опубліковали наші ЗМІ. У ньому йдеться про недоліки нещодавно поданого президентського закону про антикорупційний суд.
  Хоча і відзначається, це цей законопроект мав би бути шляхом у вірному напрямку, але у ниніхній редакції має суттєві недоліки, які західними партнерами аж ніяк не підтримуються (читай - нового траншу МВФ Україна не отримає, ще й інші рішення будуть прийматися із оглядкою на це).
  Як на мене, і з деякими положеннями наші західні партнери перегибають палицю. Як от, наприклад, рекомендація, коли Публічна рада м-них експертів фактично буде обирати склад суду, а не Вища рада правосуддя. Хоча до створення останньої раніше претензій я щось не чув. Якщо це такі самі експерти, які поздоровлювали у Вашингтоні Ситника і компанію із поверненням коштів Януковича, то нафіг треба. Нагадаю, що ці кошти повернула Генепрокуратура Луценко, а НАБУ ясіляко намагалося цьому завадити, влаштовуючі піар собі таким класним і відкривачі справи проти працівників держбанку, які перевели кошти на рахунки Держказначейства.
  Що до інших положень, то там і справді придратися нема до чого. Суть така: спрощуйте процедуру і давайте новій структурі дорогу в життя якнайшвидше.
  От мені цікаво, яка тапер реакція Порошенко буде.
   
 6. Есенин Сергей

  Есенин Сергей Гражданский активист КЛУБ VOZFOR.NET

  Сообщения:
  1.461
  Симпатии:
  1.862
  Пол:
  Мужской
  Петя думает, что он памятник и его никто не посадит.
  Но он может закончить ещё веселее, чем его "папередник" - тому хоть было куда бежать.
   
  Александр Соя и ивахненко нравится это.
 7. vasya-serega

  vasya-serega ADMINISTRATOR Команда форума АДМИНИСТРАЦИЯ КЛУБ VOZFOR.NET

  Сообщения:
  1.048
  Симпатии:
  668
  Пол:
  Мужской
  Тут нема за що садити. Тут просто можна програти наступні вибори. Я не прихильник емоційної сторони політики, трохи вдамся у економічні подробиці. Причому, судячі по рейтингам, програти Тимошенко, яка взагалі із економікую не дружить.
  Після цього листа від МВФ надійшло ідентичне послання від Сітового банку, яке складене уже людською повою без усяких наказових обертів, вже можна читати, око не ріже. Але! Відразу після вступу робиться акцент на можливій позиці у 800 млн. $.
  Чому це так важливо? А тому, що боргів у України багато, повернути їх просто так ми не в змозі. Ну добре, в змозі, але громадянами це не сподобається, м'яко кажучі (там варіанти а-ля початок 90-тих вимальовуються).
  І мінфін виходить на ринок зовнішніх запозичень за валютою під не дуже приємні відсотки, а саме 7,375% у доларах. Бо із МВФ ніяк, де відсоткова ставка може бути від 1%, ще і з відстрочкою першого платежу.
  І зараз є чудова нагода таки досягти позитивних рішень на наступних переговорах, якщо врахувати побажання західних партнерів. Більш за те, думаю що той самий дивний пункт про головну роль міжнародних радників у призначенні суддів, можно було б продавити, якщо прийняти все інше. Якби суд почав працювати, і працювати як слід, риторика західних партнерів відразу би змінилась.
  І нінішне рішення у парламенті треба подавлювати, навіть залучаючі голоса ригів та ляшківців (традиційні "еврооптимісти" та усілякі популісти (БЮТ та Самопоміч) точно нічого робити не будуть)
   

Загрузка...