Поезда на Западную Украину.

Тема в разделе "ГРОМАДА и ВЛАДА", создана пользователем NewsMaker, 19 сен 2015.

 1. NewsMaker

  NewsMaker Moderator Команда форума

  Сообщения:
  169
  Симпатии:
  144
  В редакцию Вознесенского Форума пришло такое сообщение:
  Не так давно через станції Вознесенськ, Южноукраїнськ, Помічна, Перевомайськ курсували поїзди в західну частину нашої країни. Це поїзди Херсон-Львів, Симферополь-Львів, Симферополь-Хмельницький. З «легкої руки» якогось несвідомого чиновника часів Януковича ці потяги чомусь відмінили, мотивуючи нерентабельністю чи, може, ще з якогось дива. То ж зараз, щоб доїхати, наприклад, до Львова, треба їхати до Миколаєва чи Одеси. А чи думав хто-небудь про людей які проживають у цьому регіоні. Очевидно, що ні. Дорога на Одесу вщент розбита, до Миколаєва курсують маршрутки, та добиратися через Миколаїв до Львова потрібно 24 години. А як бути мешканцям районів, що прилеглі до залізничної колії? Це райони: Веселинівський, Вознесенський, Єланецький, Доманівський, Арбузинський, Братський, Первомайський, Кривоозерський та Врадіївський.

  В зв'язку з ситуацією, що склалася в Криму та Донбасі потік пасажирів у Західну частину України значно зріс. Багато студентів з нашого регіону навчається у вузах Львова, Хмельницького, Тернополя, Іванофранківська. Люди їдуть на лікування в санаторії Заходу, значно зріс інтерес молоді до культури, побуту людей, що проживають в цій частині України, учні шкіл хочуть відвідувати історичні місця цього регіону. Крім того, Львів – це не тільки прекрасний туристичний центр, а ще й ворота в Європу. Так склалося історично, що багато людей були переселені у свій час саме із Західної України. Зараз тут проживають нащадки переселенців, яким вкрай необхідно спілкуватися з родинами, що проживають на заході, тому ця частина України ще й Батьківщина для багатьох.

  Неодноразово мешканці міста Вознесенська зверталися до органів влади про відновлення руху потягів у західному напрямку, але зрушення ніякого нема.
   
  Последнее редактирование: 19 сен 2015