Підвищення цін та тарифів.

Тема в разделе "СОБЫТИЯ В УКРАИНЕ", создана пользователем Artur, 2 май 2016.

Метки:
?

Чи можна зробити щось, щоб зменшити ціну на газ і тариф на тепло у Вознесенську?

1. Нічого тут не зробиш

3 голосов
    21,4%
  2. Можна зробити

1 голосов
    7,1%
  3. Можна зробити, але мійська влада ніц не зробить - їй це паралельно

10 голосов
    71,4%
  1. Artur

Artur Форумчанин Команда форума

Симпатии:
    891
    Натрапив у ФБ на цей пост

Пропоную форум’янам обговорити, що можна зробити в НАШОМУ місті, щоб зменшити ціну на газ і тариф на тепло.

Ніка и Вера нравится это.
  2. vasya-serega

vasya-serega Moderator Команда форума

Симпатии:
    631
    Так у нас в городе гарячей водой и центральным отоплением почти никто не пользуется.

Что касается газа, то тариф вроде как сверху устанавливается, или я не прав?

3. Artur

Симпатии:
    891
    Знаю, що принаймні одна котельна - на 2-му мкр., працює. Щодо газу - дійсно так, я невдало сформулював.

4. Ніка

Ніка Форумчанин

Симпатии:
    1.019
    Але тарифи на цетральне опалення встановив виконавчий комітет, До речі, вони майже в 2,5-3 рази більші, ніж в Миколаєві...
    Якщо вони були затверджені НКРЕ , то чому міський бюджет відшкодовує збитки комунального підприємства з теплопостачання ???
    Це має бути проблемою державного бюджету, я так думаю...

Последнее редактирование: 3 май 2016
    Artur нравится это.
  5. Депутат

Депутат Форумчанин

Симпатии:
    227
    Краще поговоримо про підвищення тарифів на воду та водовідведення. З якої це радості їх знову підвищують? Куди ще?

Георгiй, Artur и Русик нравится это.
  6. Ніка

Ніка Форумчанин

Симпатии:
    1.019
    Новий Уряд підвищив ціни на газ до 6,9грн га 1 куб,м газу.
    Приклад:
    В цьому році я платила за газ майже 1,5 тис. грн за 350куб.м.газу. в місяць
    По нових цінах я повинна заплатити вдвічі дорожче
    А де брати кошти?

7. Депутат

Депутат Форумчанин

Симпатии:
    227
    До уряду хоча до нового, хоча до старого - нам не дібратися. А хто формує нам ціну на воду та каналізацію? А "де брати кошти" - це риторичне запитання. Колись великий Ленін нас вчив -"Грабь награбленное"..."экспроприация экспропреируемого". Робимо висноки!

Artur нравится это.
  8. Александр Соя

Александр Соя Житель

Симпатии:
    1.137
    "Кто награждён разумом рептилий не способен к созиданию." (Китайская пословица)
    Управленцы- коммунисты, комсомольцы так и сделали. Где мы видим созданные ими рабочие места в городе? Разруха и мародёрство. И они же, верные последователи учения, продолжают править в государстве, а покорное большинство терпеть и продолжать выбирать этот хомут на свою привыкшею к нему шею.
    Висновки таки: шакалом быть по шакалье выть. И вечный вопрос в том: "быть или не быть?"

Artur, ивахненко и Депутат нравится это.
  9. Вера

Вера Форумчанин

Симпатии:
    134
    Возьмем конкретно дома по улице Киевской вблизи автовокзала. Водоотвод отведен в резервуар возле автовокзала, а цена за него как за "сбитый самолет". Где справедливость?

10. Artur

Симпатии:
    891
    Ще до того, як Луков став мером, була замітка в "Южной правде" про ціну на воду в ріжних н.п. Миколаївщини. Повідомлявся той факт, що у Вознесенську вода найдорожча, і наводилися слова тоді першого віце-мера Митрича - причина дорожнечі - великі втрати води, а причина втрат - "банальні крадіжки". Мене тоді це просто шокувало...

vasya-serega и Георгiй нравится это.

Загрузка...