Перекриття дороги проти високих тарифів

Тема в разделе "ГОРОДСКИЕ НОВОСТИ", создана пользователем Колесников, 27 янв 2020.

 1. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  973
  Симпатии:
  808
  Пол:
  Мужской
  18 лютого відбулося друге засідання "робочої групи". Я б назвав її робочою групою виконкому по відстоюванню раніше проголошеного підвищення тарифів. Склад групи - 100% виконкомівці та продавець води. Хоча приходити на засідання таки варто. Цього разу на початку було достатньо багато людей у великій залі, було кілька дуже розумних та активних людей, але до фінішу досиділи з десяток. Треба віддати належне Сметані - хоча він і відстоював честь мундиру, але провів засідання достатньо демократично. Мер був присутнім, але майже не проводив свої професійні масові сеанси Установки на добро Кожен з присутніх має можливість надати конкретні пропозиції, які вносяться до Протоколу і на наступному засіданні надається грунтовна відповідь. Якщо пропозиція слушна та грунтовна - відкинути її важко навіть такому складу робочої групи. Шкода, що ми - пасивні, а вони - хитрі. І дуже вміло використовують нашу пасивність собі любимим во благо. Наприклад, замість відкритого оголошення про дати засідань на сайті міста, публікації розрахунків та пропозицій, збір пропозицій прямо на сайті під оголошенням, он-лайн трансляції засідань, публікації цих пропозицій та реакція на них робочої групи - проводяться таємні вечері "робочої" групи, інформація про які передається тільки із вуст у вуха. Наступне засідання, наступного вівторка о 16 годині.
  Шкода витраченного часу. Але він не втрачений марно. Почув багато корисного та побачив гарних людей. Але головний висновок - я тільки переконався у тому, що є тільки один шанс навести лад у державі взагалі та у Вознесенську конкретно - повернути вкрадену у народа України владу її конституційному господарю - народу. Шаг перший - вийти зі своєї крайньої хати і приймати активну участь у житті громади. Тільки тоді буде гідне життя, коли ми станемо його гідні - приймати інтереси міста та держави, як свої особисті, сімейні. І зробити це потрібно вже у найближчу неділю, прийти 23 лютого на 12.00 біля Палацу культури (дивися попередній пост).
  Ще один висновок. Навіть, якщо уявити, що нам вдасться вибрати ідеально чесних і розумних депутатів та мера, укомплектувати чесними та розумними фахівцями всі підрозділи виконкому та ком.підприємств міста - цього буде замало.
  Громадянське суспільство не повинно віддавати їм вищу владу - щонедільні збори громади повинні проходити постійно. Можливо, у більш комфортних умовах. І, можливо, не так часто. Саме вони повинні вирішувати - кому платити більше, а кого треба звільнити. Чи чесні суди, чи виконують правоохоронці свою роботу, чи лікують лікаря, чи вчать школи, чи працює громадський транспорт, чи потребує хтось допомоги громади... - усі аспекти життя міста повинні постійно залишатися під неусипним , бескорисним та непідкупним доглядом громадянського суспільства. Яке буде готовим у потрібний час масово піднятися для здійснення прямого народовладдя. І так треба робити і в області, і в державі.
  Не зможемо створити громадянське суспільство - будемо і далі вимирати у злиднях.
  І оббирати нас буде та влада, на яку ми заслуговуємо.

  «В покарання за громадянську пасивність люди отримують владу злодіїв» (Платон).
   
  Последнее редактирование: 19 фев 2020
 2. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  973
  Симпатии:
  808
  Пол:
  Мужской
   
 3. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  973
  Симпатии:
  808
  Пол:
  Мужской
  «Прокиньтесь, вас обікрали!». «А ми і не спимо. Ми такі і є»

  "Можна примусити депутатів не дати вкрасти гроші з казни громади та держави і задирати до неба тариф на каналізацію , прийняти дійсно екологічну програму, як того вимагає страшна медична статистика, виділити гроші на озеленення міста ... Другою вимогою повинна стати реакція депутатського корпусу на перекриття мешканцями міста автотраси з вимогою не підвищувати тарифи на воду. Для цього треба прийти 26.02.20, у середу, на 8.30 і пропустити через пікет мера та депутатів з такими вимогами. Зайти до зали засідань та прийняти участь в обговоренні вказаного проекту. Через пікет випускати з сесії мера та депутатів з відповідними подяками...

  Нажаль,такої громадянської позиції від сплячго населення Вознесенська годі і чекати. Навіть приснитися таке не може. Але надія є – приходьте, земляки. Треба доводити справу з тарифами до кінця. Необхідно показати слугам народу, хто в місті хазяїн". ( http://vozfor.net/threads/vyrubit-vsjo-zachem-voznesensku-derevja.572/page-18 - Звідки такий сон?)
   
 4. Yukon 5

  Yukon 5 Новичок

  Сообщения:
  11
  Симпатии:
  8
  Пол:
  Мужской
  "Не спасёт "Спартак" от гола, педерация футбола"... или за что боролись - на то и напоролись.
  Под давлением общественности новые тарифы только отсрочили на пару месяцев, а потом вернут те же новые цены.
  Повышение тарифов было неминуемым, так как составляющие тарифа всё равно растут и рано или поздно придётся их повышать. Другое дело - насколько. И тут должен работать Антимонопольный комитет, которому сейчас не до нас.
  С другой стороны излишнее увлечение социализмом с установлением регулируемых низких цен неминуемо приведёт к убыточносты поставщика услуги (в нашем случае - Водоканала).
  Любой здравомыслящий скажет, что продавать воду (или другой товар) ниже себестоимости может только идиот, потому народ может только требовать более подробной расшифровки калькуляции тарифа, с требованием обоснования каждой составляющей в тарифе.
  Вот как-то так!
   
 5. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  973
  Симпатии:
  808
  Пол:
  Мужской
  Останнє засідання робочої групи.

  03.03.2020 року відбулося останнє засідання робочої групи. «Небайдужа громадськість» склала абсолютну меншість – 3 людини.

  Схоже, що більше нікого не хвилюють захмарні тарифи.

  Тому й рішення робочої групи – рекомендувати виконкому затвердити ті тарифи, за яких перекривали дорогу.

  Цілком логічно – « К чему стадам дары свободы. Их нужно резать, или стричь».

  Ось і ріжуть, та й стригуть. На кращу долю вознесенці сьогодні не заслуговують.

  Було б хоча б з десяток Людей Розумних на 30 тисяч вознесенців, то можна було б на чотирьох засіданнях робочої групи довести, що тарифи задрані штучно на користь місцевих олігархів та казнакрадів.

  «Паситесь, мирные народы...».
   
 6. Yukon 5

  Yukon 5 Новичок

  Сообщения:
  11
  Симпатии:
  8
  Пол:
  Мужской
  Напротестували на зниження тарифів, але це тимчасово, на місяць-два. А потім все одно тарифи зростуть настільки, наскільки водоканал схоче.
  Монополію акціями протестів не переможеш.
   

Загрузка...
Похожие темы
 1. vasya-serega
  Ответов:
  83
  Просмотров:
  13.162