Пассажирские перевозки

Тема в разделе "ГОРОДСКИЕ НОВОСТИ", создана пользователем vasya-serega, 27 мар 2018.

1. vasya-serega

vasya-serega Moderator Команда форума

Симпатии:
    627
    Кто в курсе, что здесь происходит?

2. Колесников

Колесников Форумчанин

Симпатии:
    794
    Мені здається, що міська влада замість того, щоб організувати нормальну роботу автобусного парку, скинула цю проблему на приватних перевізнків.
    Як результат:
    1. З людей здирають три шкури за перевезення
    2. Стан водія та транспорту ніхто не контролює
    3. Перевізники замість вільного конкурування цінами застосовують бандитьські розборки за лакомий шматок
    4. Влада зробила собі ще одну кормушку - конкуренція між перевізниками перетворена у конкуренцію хабарів за дозвіл на перевезення.
    5. Місто отримує додатковий вихлопний газ

Треба вимагати від влади:
    - реанімації проекту об`їзної дороги
    - організації там, де це економічно та екологічно є доцільним, застосування автобусів
    - вільної цінової конкуренції між перевізниками, а не корупційними схемами продажу права на перевіз

3. vasya-serega

vasya-serega Moderator Команда форума

Симпатии:
    627
    Це ніхто ніколи не доведе, навіть якщо так і буде.

4. Колесников

Колесников Форумчанин

Симпатии:
    794
    В Тернополе вслед за Львовом отказались от «маршруток» - их заменят большие автобусы
    прочтения: 0 / 428727.03.2018 17:10
    Тернопольский горсовет принял решение, которое позволит коммунальному предприятию «Тернопольэлектротранс» заключить договор лизинга для закупки больших автобусов вместо маршруток.

Об этом сообщила пресс-служба городского совета.

По словам городского головы Сергея Надала, в городе будет работать 110-120 больших автобусов на газу, рассчитанных на 80-100 мест.

- Это, во-первых, удешевит их эксплуатацию. Во-вторых, значительно улучшит экологическую ситуацию в городе из-за уменьшения выбросов в атмосферу, - отметил Надал.

Предположительно, первые большие автобусы выйдут на маршрут через несколько месяцев.

Напомним, 10 января большинство маршрутных автобусов в Тернополе не вышли на рейсы. Водители отказались работать из-за введения электронной оплаты проезда.

22 января всем маршрутчикам вручили письма-уведомления о прекращении их деятельности с 1 февраля. После этого времени в городе останется только коммунальный транспорт и те перевозчики, которые за оставшиеся десять дней смогут обеспечить качественный сервис.

Отметим, Львов в течение пяти лет откажется от «маршруток» – их заменят электротранспорт и большие автобусы.

5. Колесников

Колесников Форумчанин

Симпатии:
    794
    А може справа тільки у гривні?
    Жарт від Лукова - перевізення виграли три перевізника - ТДВ «Вознесенськавтотранс», ПП Піпія, ПП Новак http://voz.gov.ua/material/7227
    А вибирайте тільки :
    На лобовому склі перевізника, який правомірно надає послуги буде висіти емблема:

6. Олесь

Олесь Форумчанин

Симпатии:
    146
    [QUOTE="Колесников, post: 17943, member: 196
    4. Влада зробила собі ще одну кормушку - конкуренція між перевізниками перетворена у конкуренцію хабарів за дозвіл на перевезення.

Про яку кормушку ви пишете. Он голова РДА довоювалась з-за цих перевізників та залишилась без посади. А цьому Ярошенко міська влада - нижче спини карі очі. Його маршрутки чіпляють на вікна №3, або 36, 24. А пасажирам аби поїхати. Сідають і їдуть. На 3 районі така маленька маршрутка №3 ( на зім"ятому папері) Ярошенко 26 числа швиденько під"їхала, хто сів, і швидко від"їхала на центр. Якийсь чолов"яга каже "Це Піпійовська". А люди зрозуміли, що щось тут не чисто, тому що в цей час ранішній при перевезенні працюючих завжди йдуть автобуси. А ви пишете - влада!

7. РЕКРУТ

РЕКРУТ Форумчанин

Симпатии:
    1.029
    Лукову на лобі потрібно зробити тату по прикладу 33 кв метра "Я кришую ..........но я туди не ходю бо я ПАТРІОТ.", "я на його маршрутку не сідаю
    ," я заїжаю раз в місяць, на базу "ВознсенськАвтотрас" з бового входу просто узнать як у них йдуть справи"

Загрузка...