Охрана Исполкома

Тема в разделе "ГРОМАДА и ВЛАДА", создана пользователем Колесников, 17 фев 2018.

1. Колесников

Колесников Форумчанин

Симпатии:
    788
    За добу до анансованого приїзду атошника влада прив`язала біля калітки свого дому сторожову собаку - вхід тільки по паспортах!
    Цікаво, хто найняв охорону? Дуже схоже, що влада, знаючи, що її ненавидять, наймає собі охорону від нас за наші гроші. Хіба не депутати вирішують куди витрачати бюджетні кошти?
    Категорично не можна дозволяти Лукову створювати собі охорону у вигляді муніципальної поліції. Хай так керує, щоб його охороняла вся громада від чужинців. І ходити слуга повинен пішки або у автобусі ( як це робить Президент Австрії), як його хазяйва - народ Вознесенська. І зарплата його і його слуг повинна бути на рівні середньої по місту - хай піднімають своїми зусилями середню зарплату вознесенців, тоді і вони будуть мати маральне право на підвищення своєї зарплати.
    Ні влада-депутати, ні їх найманці - мер зі своїми слугами не виконують свою роботу- місто ще трохи дихає не завдячуючи , а в супереч їх зусиллям. Питна вода - сама дорога отрута в Україні, роздільний збір сміття всупереч Закону не запроваджено, зелені насадження знищені, колгоспників вигнали з їх ринку та примусили торгувати з асфальту, гроші крадуть з усих статей бюджету та нахабно виводять у оффшори, витрачають туди, де легче вкрасти, наші гробові розпихують по діркам, де їх непомітно можна вкрасти і навіть наш йод від радіації розікрали. І таке інше...
    А поки що слуги народу схожі на банду злочинців, які нахабно і відверто крадуть бюджетні кошти. А винні в цьому - депутати. Саме їм народ віддав свою владу, а не чиновникам-найманцям. А вони майже поголовно або теж крадуть, або піджали хвости та чекають кістки з барського столу, або за свої злодіяння отримують місце біля бюджетного корита.
    І Румунія не далеко, і Чашеску всі пам`ятають, але розуму не вистачає ні керувати справами міста, ні подумати про свою безпеку.
    Я вже не кажу про честь і гідність.
    І скільке ще може стояти народ на колінах і жити у хаті з краю?!
    Гнати треба таких депутатів, мера і його слуг.
    Та вибрати кращих з кращих. Та й тих міняти через кілька років.
    Інакше зовсім зникне життя.

"Не молю, чтобы Ты взял их от мира, но чтобы в мире сохранил их от зла" - это из молитвы Иисуса в Гефсиманском саду

РЕКРУТ и ивахненко нравится это.
  2. Есенин Сергей

Есенин Сергей Гражданский активист КЛУБ VOZFOR.NET

Симпатии:
    1.852
    В данном случае, охранник сторожит Бурдина. Это распоряжение райдержадминистрации.
    Меня тоже не хотели пускать.

Колесников нравится это.
  3. Олесь

Олесь Форумчанин

Симпатии:
    146
    А райдержадміністрація вже сторожує Бурдіна? Щось вам Міша не так пояснив, ребята!!!

4. Есенин Сергей

Есенин Сергей Гражданский активист КЛУБ VOZFOR.NET

Симпатии:
    1.852
    @Олесь, где-то я не правильно точку над и поставил?
    Я точно не знаю кто кого сторожит: голова райрады, голову райдержадминистрации или наоборот, но думаю, что кто хотел понять суть моего поста - тот понял.

ивахненко и Колесников нравится это.
  5. Колесников

Колесников Форумчанин

Симпатии:
    788
    Сьогодні ходив у чорний дім за відповіддю райради щодо контролю питної води у районі.
    Отримав цікавого листа - це не компетенція райради.
    Але Бурдін не просто відфутболив. а передав мій інформ.запит РДА . І за це наразі дякую.
    Будучи проходячи мимо охоронця, запитав його про работодавця.
    "З такими питаннями звертайтеся до Торопіна".
    Про вовка промовка - аж тут і Торопін виходе з РДА.
    "Охорона за державні гроші. Тут зберігаються таємні документи. Є циркуляр. Трьох голів РДА вже уволили".
    Хто дав циркуляр витрачати державні кошти на охорону чиновників РДА від народу? Де цей документ?
    Торопін розвернувся і пішов вздовж коридору, що він робить все своє свідоме життя: і при комуністах, і при ригіаналах, і при бпп...

Олесь и ивахненко нравится это.

Загрузка...