Соц. сети ОБГОВОРЕННЯ ЩОДО ОБ’ЄДНАННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ПРОДОВЖУЄТЬСЯ…

Тема в разделе "Міська влада Вознесенська", создана пользователем Міська влада, 9 фев 2016.

 1. Міська влада

  Міська влада Группа ВКонтакте

  Сообщения:
  73
  Симпатии:
  39
  9 лютого міський голова Віталій Луков ділився з представниками району своїми думками щодо об’єднання громад. У зустрічі взяли участь голова Вознесенської районної державної адміністрації Наталія Баланюк, голова Вознесенської районної ради Іван Бурдін, очільники територіальних громад Вознесенського району.
  В своїй промові Віталій Луков підкреслив, що його думка щодо необхідності підтримки реформи децентралізації не змінилася. Міський голова впевнений, що процес об’єднання громад є неминучим, не дивлячись на те, що на цьому етапі ті громади, які ризикнули увійти в процес об’єднання першими, мають певні організаційні труднощі. З іншого боку, ці «пілотні проекти» можуть розраховувати на додаткові фінансові надходження до своїх бюджетів, що сприятиме можливості реальної розбудови місцевих господарств та інфраструктури.
  Віталій Луков в черговий раз закликав колег розглядати питання об’єднання громад спільно. Він повторив свою думку, яка була висловлена в жовтні 2015 року, щодо включення Вознесенського міського голови до складу робочої групи з питань об’єднання громад Вознесенського району. В.Д. Луков підкреслив, що ця проблема має обговорюватись не на рівні емоцій, а конструктивно, спираючись на економічні та фінансові показники. На думку міського голови, до участі в спільній робочій групі мають долучитись представники фінансових структур міста та району, Управлінь Держземагенства та Державної казначейської служби України у Вознесенському районі, інші підрозділи, які будуть аналізувати перспективи майбутнього об’єднання, стежити за змінами в законодавстві і відпрацьовувати спільне бачення.
  Крім того, з метою вивчення існуючого досвіду, міський голова запропонував здійснити ознайомчу поїздку в одну з новостворених об’єднаних громад. Воронівський сільський голова Олександр Якушкін виступив на підтримку цієї пропозиції, але запропоновував відвідати дві об’єднані громади – ту, яка об’єднала декілька сіл і ту, яка об’єднала місто і села. З боку Віталія Лукова також звучали пропозиції не залишатися осторонь проблем, які є спільними для міста та району. Так, він запросив небайдужих мешканців району взяти участь у великому благодійному заході на підтримку центральної районної лікарні, проведення якого заплановано на травень 2016 року, закликав до активної участі в різноманітних творчих проектах.
  Голова Вознесенської районної ради Іван Бурдін зазначив, що керівництво району розуміє важливість процесу децентралізації і працює в напрямку об’єднання громад, але великою перешкодою в цьому процесі є невизначеність законодавства, яка існує сьогодні.
  На завершення зустрічі Віталій Луков резюмував: «Ми не стали першими в процесі об’єднання громад, і вже навряд чи зможемо претендувати на великі економічні преференції та значну фінансову підтримку з боку держави. Однак гальмувати й надалі це питання – на мою думку, нерозумно і недалекоглядно».

  01.jpg 02.jpg 03.jpg 04.jpg
   
  Есенин Сергей нравится это.
 2. Есенин Сергей

  Есенин Сергей Гражданский активист КЛУБ VOZFOR.NET

  Сообщения:
  1.454
  Симпатии:
  1.862
  Пол:
  Мужской
  Бурдин, Баланюк, Ливик .....Бублик
  Это только у меня такие ментальные ассоциации?
   
  supertrolik, Георгiй, Larisa и ещё 1-му нравится это.
 3. Елена Ярошенко

  Елена Ярошенко Житель

  Сообщения:
  1.088
  Симпатии:
  718
  Пол:
  Женский
  Класс!!!:god2:
  :grin:
   
 4. РЕКРУТ

  РЕКРУТ Форумчанин

  Сообщения:
  810
  Симпатии:
  1.029
  Пол:
  Женский
  Хорошо написано лаконично, и предложение брать участие тоже хорошее в благотворительности жителей района, но подъедете и объясните той женщине которой выставили счет 75 грн за койко-место в сутки за лечение в Вознесенской ЦРБ. И это при том, что были дадены деньги с районного бюджета и с Александровки 200 тыс.отщипнули. (Вот это реалии, поедьте в это село и объясните жителям )
  "На завершення зустрічі Віталій Луков резюмував: «Ми не стали першими в процесі об’єднання громад, і вже навряд чи зможемо претендувати на великі економічні преференції та значну фінансову підтримку з боку держави. Однак гальмувати й надалі це питання – на мою думку, нерозумно і недалекоглядно»."- а что Вы предложили на этом совещании такого "далекоглядного"?
  Названы ряд гос.учреждений которые будут анализировать, но есть ли к ним доверие? или и здесь будет как с зонирование города? Как говорил покойный Иван Степанович Плющ "Впихнуть не впихуеме"

  "На думку міського голови, до участі в спільній робочій групі мають долучитись представники фінансових структур міста та району, Управлінь Держземагенства та Державної казначейської служби України у Вознесенському районі, інші підрозділи, які будуть аналізувати перспективи майбутнього об’єднання, стежити за змінами в законодавстві і відпрацьовувати спільне бачення" . Одне питаннячко а бачення жителів міста та району враховувати будуть
   
  Последнее редактирование: 9 фев 2016
  ивахненко нравится это.
 5. ивахненко

  ивахненко Житель

  Сообщения:
  1.010
  Симпатии:
  1.431
  Пол:
  Мужской
  ""....9 лютого міський голова Віталій Луков ділився з представниками району своїми думками щодо об’єднання громад....""


  Перед тем как делиться---надо иметь чем делиться))) Прям ГУРУ какой-то уважаемый В.Д. Луков--то у него Велика Рада, то он великодушно делиться...мыслями)).
  Спасибо, конечьно , но в сообщении "Міської ради" не отражено ни одной конкретной мысли, предложения, расчета, предложения---одни мантры " нам треба обьеднуватись".

  Это напоминает шаманство)))...бубен штоль подарить ему)))
   
 6. РЕКРУТ

  РЕКРУТ Форумчанин

  Сообщения:
  810
  Симпатии:
  1.029
  Пол:
  Женский
  Одна спроможна громада чи декілька? Вознесенщина наразі у процесі обговорення
  09/02/2016

  [​IMG]
  Про децентралізацію влади з передачею більшості функцій територіально об’єднаним громадам заговорили знову. Щоправда на шляху до її проведення зробили не так уже багато на законодавчому рівні. Ініціативу поки що віддали на місця. Розроблений районом перспективний план формування спроможних територіальних громад з однією Олександрівською об’єднаною територіальною громадою не пройшов затвердження в КМУ. З рештою подібне і не могло статися, адже пропозиції зверху розходилися з дійсністю і баченням низів. Оскільки ініціатива створення самодостатніх об’єднаних громад знаходиться в руках самоврядних місцевих органів, голова райдержадміністрації Наталія Баланюк, її заступники, спільно з головою районної ради Іваном Бурдіним, міським головою Віталієм Луковим, зустрілися з сільськими головами з метою обговорення питання впровадження процесу децентралізації влади та територіального об’єднання громад.

  Напередодні цієї зустрічі сільські голови вже неодноразово обговорювали питання об’єднання та намітили деякі плани.

  Розпочалася зустріч із вступного слова мера міста Віталія Лукова, котрий зацікавлений в процесі об’єднання з районом проте до цього не закликає. А наполягає на спільній роботі із створення робочої групи із залучення спеціалістів служб району, міста для відслідковування змін, аналізу та початку роботи, не зволікаючи, для використання шансу на добровільне об’єднання а не змушеністю задовольнятися планом доведеним нам кимось. Також він озвучив пропозицію щодо спільної ознайомчої поїздки робочої групи в громади, де завершився процес децентралізації, з метою обміну досвідом та виявлення проблем, з якими зустрілися в громадах, перш ніж самим приймати рішення.

  В переважній більшості керівником міста було озвучено ряд проблем міста, які існують наразі в галузі медицини, освіти, пільгового перевезення, бюджету та ін. Він зауважив, що не повинно бути поділу між містом та районом. Проте поділ існує, сільські голови запитували, чому в деяких комунальних установах розділяють на статус міських та сільських жителів.

  Обговорення вкотре показало про відсутність знань у міста проблем району. Через це виникає багато непорозумінь. Як резюмувала Наталія Баланюк питання можна обговорювати чимало годин. Проте за її словами не було озвучено цивілізованого підходу до розробки перспективного плану об’єднання, розподілу коштів між суб’єктами об’єднавчого процесу, бачення розвитку району разом із містом.

  Іван Бурдін підкреслив, що робота в напрямку децентралізації в районі ведеться, сільським головам доведено законодавчу базу по об’єднанню, щоб вони обрали варіанти найбільш доцільні та вигідні для населення цих громад.

  [​IMG]
   
 7. РЕКРУТ

  РЕКРУТ Форумчанин

  Сообщения:
  810
  Симпатии:
  1.029
  Пол:
  Женский
  Ленинский принцип: «прежде чем объединится — надо размежеваться»
   
 8. Ніка

  Ніка Форумчанин

  Сообщения:
  978
  Симпатии:
  1.019
  Пол:
  Женский
  Закон Украины " О добровольном объединении граждан" будет действовать до 31 декабря 2016 года..
  Потом из этого Закона уберут одно слово " добровольном"...
  И все громады будут объединяться по указанию сверху.
  Кто не успел- тот опоздал!
  "И вас вылечат, и его вылечат" ...- но без Вашего на то согласия...
  И ни каких денег, которые предусмотрены для "пилотных" проектов "объединенных громад" не Вознесенск , не Вознесенский район не получат...
  Но самое главное, амбиции удовлетворены... Никто никому ничего не уступил...
   
 9. РЕКРУТ

  РЕКРУТ Форумчанин

  Сообщения:
  810
  Симпатии:
  1.029
  Пол:
  Женский
  Я с Вами категорически не согласен в района перспективы развития есть у города вопрос? Самый простой пример когда убрали бухгалтерию с Вознесенского ГРОУМД, сколько воплей и соплей было и в Николаев звонили и везде где только можно зато когда закрывали предприятия(с целью дерибана земли) в городе было все нормально, Вы посмотрите сколько в городе аптек, а когда резали Еланецкий водопровод?(никто и не пикнул) что легче создать предприятие там где нет ресурсной базы, или создать сферу услуг на селе, бизнес поедет туда где можно заработать деньги, амбиций у районных жителей нет есть здравый смысл, а клубок амбицый находится в Белом Доме на 2-м этаже. Район городу и больницу передал и все, что только можно пожалуйста берите пользуйтесь, развивайте качественную сферу медицинских услуг(по примеру больничной кассы)
   
 10. Ніка

  Ніка Форумчанин

  Сообщения:
  978
  Симпатии:
  1.019
  Пол:
  Женский
  А какие перспективы у района - развитие песчаных карьеров?. Ведь не секрет, что именно они составляют основу районного бюджета...
  Давайте перероем всю районную землю, откроем еще с десяток карьеров и будем иметь "перспективный Вознесенский район"???
   
  Вера нравится это.

Загрузка...
Похожие темы
 1. Ніка
  Ответов:
  89
  Просмотров:
  8.414