Не спішіть поновлювати договора на постачання газу

Тема в разделе "Управление Эксплуатации Газового Хозяйства", создана пользователем NewsMaker, 25 июл 2015.

Метки:
 1. NewsMaker

  NewsMaker Moderator Команда форума

  Сообщения:
  169
  Симпатии:
  144
  Віталій Луков: не спішіть поновлювати договора на постачання газу
  У зв'язку із численними скаргами громадян на процедуру щодо поновлення договорів у газовому господарстві, яка почалася з 1 липня 2015 року, громадська організація "Агентство економічного розвитку", органи самоорганізації населення "Янтарний" та "Перлина Гаю" 17 липня 2015 року вивчили питання правомірності вимог газового монополиста міста Вознесенська щодо надання ксерокопій всіх 5-ти документів в 2-х екземлярах (паспорт, ідентифікаційний код, технічний паспорт будівлі, будинкова книга чи довідка про склад сім'ї, документ, який посвідчує право власності на будівлю) при поновленні договорів.

  З цією метою були проведені консультації з керівництвом Вознесенського газового господарства, 22 липня 2015 року направлений запит про доступ до публічної інформації до ПАТ "Миколаївгаз", внесено питання на розгляд депутатських комісій. За протокольним рішенням депутатських комісй було проведено нараду з керівниками двох газових підприємств "ПАТ "Миколаївгаз" та ТОВ "Миколаївзбут" та винесено це питання на розгляд 76 сесії міської ради 24 липня 2015 року в розділі "Різне".

  Про результати проведеної роботи доповіла на сесії начальник відділу забезпечення депутатської діяльності та сприяння розвитку місцевого самоврядування Тетяна Зелінська. На питання відповідали начальник Вознесенського управління з експлуатації газового господарства Сергій Петрович Юсипенко, начальник відділу реалізації ТОВ "Миколаїв-Збут" Дриженко Олена Вікторівна.

  Головний підсумок роботи громадськості з керівництвом цих газових господарств:

  - з 24 липня 2015 року не потрібно робити ксерокопії всіх інструментів, а необхідно їх тільки пред'явити при заключенні договору;

  - довідку про склад сім'ї необхідно надавати тільки тим власникам, у кого немає лічильника.

  У стані вирішення питання про доцільність вказувати номер ідентифікаційного коду в заяві та права цих підприємств у користування наданими їм персональними даними абонента, які він надав у заяві, щодо місця проживання, дати народження.

  Своє слово з цього питання висловив і міський голова Віталій Луков, який перебуває на лікарняному, але прийшов на сесію в якості запрошеного.

  "Це проблемні питання газових господарств, а не проблеми людей. Кому потрібно міняти договори? Людям немає різниці, яка організація транспортує газ, яка його видобуває. Тому раджу всім вознесенцям - не ходіть переоформляти договора, особливо в таку спеку, не створюйте черги. Дочекайтеся контролерів вдома, тільки приготуйте відповідні документи. Ми з вами самі платили за проекти на газ, за підключення, за користування газом. А тепер хай працівники газового господарства прийдуть до вас і переоформлять договори".

  Дякуємо громадськості - ініціаторам розгляду та вирішення цього питання!!!

  Звертаємося до всіх, хто прочитає цю інформацію - використайте свої зв'язки в соціальних мережах, телефонних контактах, розкажіть про це своїм сусідам, особливо похилого віку, які не користуються інтернетом.
  Процедура оформлення договорів спрощена! Чекайте контролерів вдома!

  "Жодний абонент не буде відключений від газа із-за відсутності договора" запевнив начальник Вознесенського управління з експлуатації газвого господарства Сергій Петрович Юсипенко.

  http://www.voznesensk.org/material/2799
   

Загрузка...