Не моє свято

Тема в разделе "ГОРОДСКИЕ НОВОСТИ", создана пользователем Artur, 27 май 2017.

1. Олесь

Олесь Форумчанин

Симпатии:
    147
    И что вы такой жестокий !!??
    --- Добавлено, 28 май 2017 ---
    Так вы ещё и жестокий!!!

2. Есенин Сергей

Есенин Сергей Гражданский активист КЛУБ VOZFOR.NET

Симпатии:
    1.862
    Вы наверное меня не правильно поняли.

3. vasya-serega

vasya-serega ADMINISTRATOR Команда форума АДМИНИСТРАЦИЯ КЛУБ VOZFOR.NET

Симпатии:
    647
    Я не лайкнув, бо вважаю місто своїм. Але так, як працює міська влада, цілком заслуговує на такі пости. А, можливо, і на теплі слова із репетуару Івахненко. Бо по ділу. Наведу конкретний приклад.
    Навесні на міських ресурсах з'явилася інформація про ремонт доріг. Ремонт виконувався відомою бригадаю армян, що з року в рік додає трохи асфальту на дороги місцевого значення. Під постом на офіційній спільноті у контакті я виклав супутниковий знімок тріщини у бетонній дорозі, яка собі росте потроху вже не перший рік. Вказав місце, описав проблему. Кому треба було, цей пост прочитали 100%. І що? А нічого, просто нуль реакції, як і на купу інших звернень громадян. Бо кинути туди з десяток-другий лопат асфальту - це ж так важко. Так само можно писати офіційні запити, які реєструються, щоб потім отримати формальну відписку. Результат буде той самий.
    Зате піар себе улюблених с кожним роком все якісніший.

Ніка нравится это.
  4. ивахненко

ивахненко Житель

Симпатии:
    1.431
    Ви--помиляєтесь, піар відбувається КОЖЕН ДЕНЬ, ПО БУДЬ ЯКОМУ ПРИВОДУ.

Брехня та перекручення фактів нагадує театр гротеску, керівництво міськвиконкому намагається любими засобами втокмачити містянам, що без них----к о х а н и х)))-- місто загине!

От і сьогодні, на позачерговій сесії міськради, пан Луков поважно так, толерантно так,заявили , що міська виконавча влада вже багато часу ( !!), приділяє уваги спорудженні у місті сонячної єлектростанції, всіляко допомагає і т.і Навіть "соизволил" назвати ініціатора проекту---сказали пан Луков---ДЕПУТАТ, щоб назвати прізвище ДЕПУТАТА---зуби заціпило)))
    Геть забули пан Луков і" руки не подам" і "за один стіл не сяду", і ухмилки та ужимки, що почалися ще на почтаку 2016 року.
    Аж бач---просіяв!! Бо вибори ж скоро, так хоцца знову у крісло))

Александр Соя и Ніка нравится это.
  5. Artur

Artur Форумчанин Команда форума

Симпатии:
    891
    Я розумію, що те, що відбувається в місті - не злий умисел, а прояв людської природи; я також розумію, що схожі речі відбуваютьсяпо всьому світу. Але я людина і я маю емоції. І я ненавиджу оцю групу людей, яка іменує сама себе "Міською владою Вознесенська"; я ненавиджу її очільника.
    Хто такий очільник нашого міста? Це, на відміну від Гержова, здібности якого, попри всю ненависть, яку я відчуваю також і проти нього, важко заперечувати - Гержов дял мене, це такий собі "Доктор Зло" - так от, очільник нашого міста - це людина, не переобтяжена зайвими знаннями, зайвим інтеллектом, зайвими талантами. Прямо кажучи - це посередність. Нічого поганого в цьом нема - в умовах стабільности посередність краща любого ґенія - але зараз не умови стабільности, зараз умови кризові, і в місті, і в країні, і у всьому світі. Ми бачимо, що з міста виїзджають всі, хто тільки може; населення старішає; інвестицій в міську господарку нема і не передбачається. І щоб вирішити ці траблєми, переломити тенденцію, потрібна людина надзвичайна - я навіть не знаю, чи знайдеться така людина взагалі, чи є така в місті; і я не знаю, що така людина може і має зробити і чи в в людських силах ще зупинити процес перетворення Возніка на "Гержовські хутори"..
    Як ВДЛ став на чолі міста? Почитайте результати мого OSINT-розслідування, і ви багато що зрозумієте. Знову ж таки, принцип "кум-сват-брат" не у нас винайшли, і хто не хоче, щоб його рідний синой чи хоча б племінник зробив карієру?
    Лагідне телятко двох маток ссе - ця прислів’я також багато що роз’яснює в устрої нинішьного міського істеблішменту.
    Я вважаю, що особисто ВДЛ не приймає жодного важливого рішення, того й називати його треба не мером, а зіц-мером, по анальогії з Фунтом з "Дванадцяти телят". І чекати на нього може то самий кінець, що й Фунта, якщо/коли ситуація вибухне - а вона рано чи пізно вибухне. Я вважаю, що існує домовленість між зіц-мером і тими, хто насправді керує містом - перший отримує свої 100 тис. зарплатні в рік + премійки + закордонні поїздки, абсолютно для міста непотрібні, а другі отримують потрібні для них рішення - дії або бездіяльнсть.
    Що могло б вирішити це сумне, ні, тагічне становище? В п’ять хвилин це могло б вирішити одне - громадська активність населення. Але якшо я на тверезу голову побачу рожевого єдиноргоа, а ньому незайману ельфійську принцезну, я здивуюсь менше, аніж коли я побачу. наприклад, як молодіж міста обговорює, за кого голосувати на виборах. Тому я чітко усвідомлюю, що наші люди можуть вийти на центральну площу, коли припече, коли проїзд буде 10 грн, а вода - 100, але ніколи, ніколи, ніколи містяни Вознесенська не вироблять звичку голосувати мізками, а не серцем та иньшими органами. і контролювати наслідки свого вибору.
    Тому мій висновок такий - нічого додатнього у Вознеснеську виникнути без зовнішнього імпульсу не може; ситуація сама по собі змінитись на краще не може. Ситуація буде змінюватись під впливом загальної ситуації в країні: на краще - з лаґом в кілька років; або на гірше - одразу ж або навіть з випередженням.
    У мене все.

6. Ніка

Ніка Форумчанин

Симпатии:
    1.019
    Закон фізики- дія дорівнює протидії. Чим більше нас агітують за проведення будь-яких заходів. тим більшою має бути наша протидія, але при абсоютній правоті своїх доказів.
    Інакше, нас, як завжди, звинуватять в тому, що ми нічого не розуміємо в діях міської влади...

ивахненко нравится это.
  7. vasya-serega

vasya-serega ADMINISTRATOR Команда форума АДМИНИСТРАЦИЯ КЛУБ VOZFOR.NET

Симпатии:
    647
    Ракету запустили відразу, як Нібулон виявився готовим. Причому річку ніхто не поглиблював, так, причал маленький збудували. Тобто все відповідно до всеукраїснкьих тенденцій. Не гірше, не краще.

ивахненко нравится это.

Загрузка...