Не ЧП а ЧЧ (Черговий Чернобиль).

Тема в разделе "ГОРОДСКИЕ НОВОСТИ", создана пользователем Колесников, 13 авг 2018.

1. Колесников

Колесников Форумчанин

Симпатии:
    795
    В тому, що може статися чергова ядерна катастрофа на Україні - переконаний.
    Точно так, як і в тому, що з точки зору оповіщення населення стало ще гірше.
    Сьогодні затлефонував знайомий з ЦРБ: " Я в ЦРБ. Тут сирена. Терміново все зачиняй та не виходь - на ЮУ АЕС аварія!". Тільки через пару годин з ясував, що то була перевірка оповіщення у Вознесенську.
    Може десь хтось щось і перевіряв, а у нас, на Чапаєва, все спокійно
    Погано те, що стабільний йод треба приймати до того, як до тебе підійшов радіоактивний. Після того, як радіоактивний йод потрапить у організм, вживати препарати стабільного йоду вже не варто - щитовидка захватить радіойод. Чекай діагнозу - рак.
    Саме раділоактивний йод несе найбільшу загрозу у перші хвилини після аварії.
    Яка влада - таке і оповіщення.

2. vasya-serega

vasya-serega Moderator Команда форума

Симпатии:
    627
    Ну у приватному секторі менше мешканців проживає. У спальних районах навчальну тривогу оголошували досить гучно. Що цікаво, народ у фейсбуці сидить дуже мало, офіційне повідомлення на сторінці міської влади до переляканного людю доходило повільно.

3. Есенин Сергей

Есенин Сергей Гражданский активист КЛУБ VOZFOR.NET

Симпатии:
    1.859
    Сообщения в соц.сетях и на официальном сайте появились гораздо позже, уже очевидно с целью успокоить не на шутку перепуганных людей

Ніка, ивахненко и Колесников нравится это.
  4. Колесников

Колесников Форумчанин

Симпатии:
    795
    Ну то й що? Хіба вони не мають права знати про аварію своєчасно?
    Та й не впевнений, що у приватному секторі Вознесенська прожива менша частина населення міста.
    Та спитайте у своїх знайомих, хто з них знає, що робити після аварії, та чи мають вони у своїх аптечках препарати стабільного йоду з інструкціями по застосуванню у випадку аварії на АЕС?
    Мені принесла медсестра персонально на Чапаєва після того, як я написав статтю "Хто вкрав мій йод?"
    Знайшов інформацію про радіоактивний йод https://news.pn/ru/blogs/94698

Последнее редактирование: 13 авг 2018
  5. vasya-serega

vasya-serega Moderator Команда форума

Симпатии:
    627
    А це взагалі питання, як сповістити всіх і вчасно. Радіоточок вже майже у використанні не лишилося. Як на мене, було б актуальніше розсилати смс повідомлення усім, хто знаходиться у зоні потенційно ураження. Ну і гучномовці лишити, для оголошення хоб у густонаселенних районах

Колесников нравится это.
  6. Колесников

Колесников Форумчанин

Симпатии:
    795
    Оце погляд у корінь. Наша система оповіщення залишилися на рівні 30х років останнього століття минулого тисячоліття. Тільки гірше- радіоточок вже нема. У Придністров ї придумали, на мій погляд, не погано - замість "брехунців" налагодили трансляцію в УКВ-діапазоні (точно діапазон не знаю). Пенсіонерам та незабезпеченним роздали приймачі безоплатно, а дя решти - дуже по низькій ціні. І можливість оповіщення зберігли. Можливо, є сенс зробити це ж саме і у ЗОНІ. Не розкрадати "гробові", а використати їх на йод та RS.
    А поки що замість системи оповіщення маємо систему створення паніки.
    А мер і його команда задирають до стелі собі оклади та премії. Хоча працюють тільки на самозбагачення.

Ніка нравится это.
  7. Олесь

Олесь Форумчанин

Симпатии:
    146
    На вул,Чапаєва міська рада може і не проводить оповіщення про навчання, а от що це за димовий туман на вулиці щоночі і вранці. І далі туди в мікрорайони стоїть смок. Люди не знають куди звертатись - санстанцію і екологічну службу ліквідували. Кажуть, що фермери палять стерню, але то не солом"яний дим, а дуже важкий і не зрозумілий. І в Натягайлівці теж така біда. Депутати на дільницях не бувають, все на владу кивають. А вони хто ? Тільки "жуків" збирати і цим піаритись?. Але електорат уже не той!! На моїй памяті мало прикладів, коли міський депутат зробив добру справу для людей. Не кажу вже за матеріальну, або вирішив якесь організаційне питання , от як в цьому випадку з димом цим. Можливо мало з цими депутатами проводять навчання про їхні повноваження. а вони собі і думають, що
    їхня фукнція тільки критикувати владу і носити значок..

Загрузка...