НАБУ

Тема в разделе "ПОЛИТИКА", создана пользователем vasya-serega, 30 ноя 2017.

1. vasya-serega

vasya-serega Moderator Команда форума

Симпатии:
    610
    Я довго важався, куди запостити цю новину: у гумор, чи політику. Проте, напевно, всеж таки в політику. Бо с парвосуддями ці танці мають мало спільного, а гумор якийсь дуже сумний виходить. Отже, із брифінгу генпрокурора:

- працівники НАБУ діяли по трьом епізодам. Вони принесли пакет документів на першого громадянина Ірану, попросивши чиновницю (першого заступника ДМС) виготовити паспорт громадянина цій людині. У відповідь чиновниця сказала, що така схема існує, і вона коштує таку-то суму коштів. Тим не менше, з моєї точки зору, це вже є підставою говорити про корупцію в ДМС, але подальші дії в цьому епізоді не знайшли будь-якого розв'язку. Тоді, по другому епізоду, працівники НАБУ запропонували легалізувати документи в'єтнамського громадянина. В ході цього чиновниця, як я розумію, не називала суму, але, тим не менше, отримала неправомірну вигоду, незначну, але неправомірну вигоду, я суми зараз називати не буду. Після цього її знову ж таки не затримали, і ця ситуаця не мала жодного розвитку. В третьому епізоді працівники НАБУ знову ж таки запропонували цій працівнику ДМС легалізувати ще одного іранського громадянина, і, при цьому, не отримали від неї ніяких сигналів, але вчора вийшли, і пробували дати їй 15 тисяч долларів, при чому були затримані