[Музей форума] Ментальные поединки наших форумчан!

Тема в разделе "ПОГОВОРИМ?", создана пользователем Admin, 1 авг 2015.

1. Larisa

Larisa Форумчанин

Симпатии:
    289
    Виктор Николаевич, когда же будет представлено Вами это произведение? :read: Фрагменты слышали, однако хотелось бы ознакомиться с поэмой целиком. :kras2:

2. Анна

Анна Форумчанин

Симпатии:
    149

Пан Івахненко, залиште у спокої те дівча, я ж Вам вже говорила, що памятаю Вас ще у якості першого заступника (Людмила для цього занадто молода). Ви тоді ще доречно прокоментували, що проводили свій робочий час у певному місці із цигаркою))). Мені здавалось, що здатність робити з "мухи слона" по принципу - сама придумала - сама образилась - це чисто жіноча риса, а ні - Ви феномен у цьому: можете нафантазувати та домислити те, чого в природі не могло би бути і Вас прориває словесним енурезом. А моя бабця казала : повне відро мовчить, а порожне бряжчить)))

Последнее редактирование модератором: 20 ноя 2015
  3. ивахненко

ивахненко Житель

Симпатии:
    1.431
    О, задело за живое Анну( бэз Люды))))), стал быть--- б..было.. у вас уважаемая Анна--полное ведро)))--- без энуреза)))
    а у меня---таки пустое)))
    --- Добавлено, 19 ноя 2015 ---
    а к чему им прятаться????? Они давно помирились, ну как у Дятлова с Ливиком политические взляды разошлись, а человеческие и бизнесовые интересы--сохранились))

К тому же, злые языки на базаре утверждают, что у "вечного Вани" из 34 депутатов райсовета, в его активе всего 10-11...есть от чего взять под ручку единополого коллегу)))

Елена Ярошенко и Artur нравится это.
  4. Анна

Анна Форумчанин

Симпатии:
    149
    ну, якщо Ви зробили вигляд, що не зрозуміли про "повне і порожне відро (макітру)":meeting: , то можливо, Вам буде зрозуміліша така мудрість: Інколи краще промовчати, аніж, висловлюючись, демонструвати свою .... немудрість

5. ивахненко

ивахненко Житель

Симпатии:
    1.431
    Ну, чого Ви, шановна Ганно--причепились до мене,га??? Сидю собі в Інеті, пью чай з вареннячком, поволі капаючи чаєм на клаві і туру))) нікого не чіпаю.. аж тут--гульк--Ганна, пробачьте: шановна Ганна!
    Та й лає мене, про якусь незрозумілу мені "молоду дівчину" натякує, про якесь нібито знайоме мені "місце" ( виходить що шановна Ганна теж щось знає про це "місце", мабуть воно їй сподобалось, чи що...
    І головне---не по темі ж до мене чіпляється!!

" Ты, Ань--на грубость нарываешься, все Ань,--обидеть норовишь, тут день на сессии прошляешься, зайдешь в Инет--там ты сидишь",

6. Анна

Анна Форумчанин

Симпатии:
    149
    Пийте собі чай на здоров'я! і вареннячко солоденьке воно для розумової діяльності корисне:god3:

До речі, я - Анна, Ганна - це інше ім'я

Admin нравится это.
  7. ивахненко

ивахненко Житель

Симпатии:
    1.431
    Ви вже впевнились в цьому? Маю на увазі---вареннячко солоденьке...ну, якщо воно вам допомогло---я скористаюсь вашою порадою, шановна пані Ганно.
    До речі--Ганна , на російскій мові--таки Анна
    Що тільки не придумають ті кляті москалі)))

Artur нравится это.
  8. Анна

Анна Форумчанин

Симпатии:
    149
    Маю надію, що й Вам допоможе))) Щодо імені, то до чого тут москалі? В українській мові це два різні імені, навіть в Біблії (українською мовою) зустрічається ім'я Анна

9. ивахненко

ивахненко Житель

Симпатии:
    1.431
    Анна---це імья первосвященника в Ізраілі, саме до нього привели полоненного Господа Бога нашого Іісуса.......до речі---в Біблії імья Анна---то чоловіче імья)))
    а кляті москалі......
    да, виходить що те вареннячко не дуже допомагає)))
    Переходьте у флуд, шановна Ганно, бо модератор дуже сурьезний

10. Анна

Анна Форумчанин

Симпатии:
    149
    Римо-кат.: 26 липня (обов’язковий спомин)

Греко-кат.: 22 вересня

Роль апокрифів у християнстві залишиться до кінця нез’ясовною, поки стоїть світ…

Жодне джерело Біблії, включаючи пророчі об’явлення про Месію і Його життя, не наводить ніяких даних про батьків Богородиці Діви. Зате апокрифічне «Протоєвангеліє Якова» (150 р.н.е.), «Євангеліє псевдо-Матея» (VI ст.) і «Книга Різдва Марії» (VIII ст.) впевнено говорять про Йоакима, старця, який жив із дружиною Анною неподалік Овечих воріт Єрусалима, і священики не хотіли приймати його жертви, бо подружжя було бездітне, а отже – «Бог їх не благословив» і їхньої жертви не хоче. (Видно, не тільки в наші часи була звичка приписувати Богові те, що сам бачиш.)

Як насправді звали батьків Діви Богородиці – невідомо, але факт, що вони існували. Єврейське «Анна» означає «благодать»; цілком годяще ім’я для матері Богородиці й бабусі Спасителя.

Особливою пошаною християнська традиція огортала св.Анну. Це ім’я було надзвичайно популярне (і саме завдяки їй воно стало жіночим – у юдеїв це однаковою мірою було чоловіче та жіноче ім’я). На честь св.Анни постало п’ять жіночих монаших орденів. Чимало храмів у Європі носять її ім’я; у Польщі найвідомішою є Гора св.Анни (поблизу Ополя). Тамтешня статуя св.Анни настільки славлена і люблена народом, що 1910 року її навіть коронували папськими коронами.

Джерело: CREDO