Митинг в поддержку Надежды Савченко

Тема в разделе "ГОРОДСКИЕ НОВОСТИ", создана пользователем Александр Соя, 5 мар 2016.

1. Анна

Анна Форумчанин

Симпатии:
    149
    Соя, що ж це не чути вашої гнівної тиради з приводу зняття недоторканності, арешту та затримання Добкіна-старшого? Ваша БАГІНЯ он як розпереживалась - висловила підтримку колезі. Ви ж Надю БАГАТВАРІТЕ - то напевно і за Добкіна переживатимете?https://censor.net.ua/news/447709/r...kina_ego_zaderjanie_i_arest_videofotoreportaj

Artur и Aleshka нравится это.
  2. Александр Соя

Александр Соя Житель

Симпатии:
    1.137
    Якщо Савченко хоче перемагати в битві без війська, то такими вчинками вона відніме віру в себе і втратить тисячі простих солдат ще до бою, що і бажає противник. Справжні соратники повинні сказати їй про це прямо і жорстко, а не співати солодкі дифірамби і ставати адвокатами. Таке лояльне ставлення в її оточенні до явної і недопустимої помилки ще більше послабить позицію і авторитет Надії Савченко в народі. Якщо вона політичний стратег і полководець, то у відповіді і за тих, хто в неї повірив і став під її знамена.

3. ивахненко

ивахненко Житель

Симпатии:
    1.431
    Ну, наконец-то!! Опубликовать такое сообщение--надо иметь ум, сообразительность и....мужество политика!))

4. Александр Соя

Александр Соя Житель

Симпатии:
    1.137
    Я, один з небагатьох в Вознесенську, у кого залишалася постійна довіра в щирості вчинків Надії Савченко. Я, як її соратник по Майдану, в безкомпромісній бійці за її чесне ім'я перед своїми товаришами, перед вознесенцями на кін ставив свою честь.Тому я, з будь-якого приводу, не залишуся осторонь від критики тих її вчинків, які мене будуть турбувати.

5. vasya-serega

vasya-serega ADMINISTRATOR Команда форума АДМИНИСТРАЦИЯ КЛУБ VOZFOR.NET

Симпатии:
    647
    Show must go on або як довести ідею самолюбовання до абсурду. Скільки вже було в Україні партій імені себе, а скільки ще буде?

ивахненко нравится это.
  6. Александр Соя

Александр Соя Житель

Симпатии:
    1.137
    Аудіоверсія книги Надії Савченко "Сильне ім'я Надія", розділ "Ірак",частина 1. Читає Соня Сотник, Radio ROKS. Всі 5 частин - на сайті http ...

7. Александр Соя

Александр Соя Житель

Симпатии:
    1.137
    Після побіжного перегляду деяких коментарів напрошується один висновок: Савченко, це рідкісне і чудове явище в сірій і одноликих масі забитого, неосвіченого населення України, ім'я їй індиго.

Блискучий виступ Надії Савченко на врученні престижної нагороди Freedom Awards в США, який не показали наші ЗМІ. Вересень 2016р

Светлана Гончарhttps://www.youtube.com/watch?v=kG6i53fQqiA

8. Александр Соя

Александр Соя Житель

Симпатии:
    1.137
  9. Александр Соя

Александр Соя Житель

Симпатии:
    1.137
    Ми, немов глядачі заїжджого цирку, з подивом спостерігаємо, як довгий час не відпускає від себе пильної уваги порохоботов Надія Савченко.
    Порохоботи, як змії з кошёлкі індійського факіра, роздуваючи і шипінням заворожено, і невпинно стежать за всіма її рухами, підкоряючись їй як сопілці сміливого дресирувальника.

10. vasya-serega

vasya-serega ADMINISTRATOR Команда форума АДМИНИСТРАЦИЯ КЛУБ VOZFOR.NET

Симпатии:
    647
    Ну більше за всях тут про неї пишете ви, хоча вас порохоботом важко назвати )))
    А так навіть ніхто не згадав про аварію, у яку вона нещодавна потрапила.

Загрузка...