Соц. сети Міська влада Вознесенська (обсуждение)

Тема в разделе "Міська влада Вознесенська", создана пользователем Міська влада, 17 авг 2015.

 1. Artur

  Artur Форумчанин Команда форума

  Сообщения:
  918
  Симпатии:
  891
  Пол:
  Мужской
  Трішки офтоп, але хочу коротенько викласти своє бачення ідеального розвою подій:
  1) Бордюрчик має піти. Хай би кого обрали замість нього, це буде краще того гниття заживо міста, яке відбувається при ньому і великою мірою завдяки йому;
  2) всі рішення, особливо кадрові, мають бути переглянуті з мікроскопом. Певен, там не на одну кримінальну справу набереться;
  3) величезна помилка Лівіка - протидія створенню єдиного ТГ з міста та району. Уже зараз зрозуміло, що 4 нові мікрогромадки нежиттєздатні. А об’єднана громада дасть змогу невтралізувати сили гержовців, крім того, в районі можна було б знайти прохідних кандидатів на посаду голови громади - хоа б тіж Бензар, Тараненко, Ігнатов.
   
 2. РЕКРУТ

  РЕКРУТ Форумчанин

  Сообщения:
  810
  Симпатии:
  1.029
  Пол:
  Женский
  Бордюрчика, як Ви його називаете,правохоронні органи повинні закувати в кайданки під час сесії на основі достатності доказів а саме акта публічного аудита, щоб не допустити самосуду, тай другі які прийдуть на його місце будуть думати (чому Януковича можна судити, а його послідовників ні?, на мій погляд вони крали та крадуть однаково тільки кожний на свойому місці і суми різняться)
  По друге, що зробили вищевказані особи в своїх громадах, в місті є багато освічених та порядних людей, а обьеднання в одну громаду все одно буде просто і воно не минуче тільки на це потрібен час, просто з БРЕХУНАМИ порядні люди не хотять мати діло.
  А депутатьский корпус який йому підголосовував аж на 9млн, що повинен залишитись?.
  Якось на мою думку у них дуже просто получаться.
   
  Последнее редактирование: 8 окт 2017
  Artur и ивахненко нравится это.
 3. ивахненко

  ивахненко Житель

  Сообщения:
  1.010
  Симпатии:
  1.431
  Пол:
  Мужской
  Ранее здесь я выкладывал инфу о том, КАК Луков (это Бордюрчик, штоля??))) проводил агитацию за создание единого ОТГ селян с городом.
  В его выступлениях ( я присутствовал на трех встречах) основным мотивом было :" За один стіл з ним( ми)---я не сяду", "Все рівно вас обьєднають зі мною( !!)"," Гарна земля в радгоспі Вознесенскій, будемо давати їй раду(!!!)", "Будемо піднімати тваринництво"---тваринник, блин))).
  С таким мєром--- ніхто обьєднуватись не бажав і не бажає і зараз, Лівік тут не при ділах, хоча він відстоював позицію мешканців Бугского( маючи на це право, як мешканець цієї громади), бо на карьєри Луков вже поклав глаз і масно плямкав в очікуванні))).
  А обьєднатись із містом вони завжди вспіють---Лукову потрібно вірьовочну драбину у вікно його кабінету і все буде ОК)))
   
  Artur и РЕКРУТ нравится это.
 4. РЕКРУТ

  РЕКРУТ Форумчанин

  Сообщения:
  810
  Симпатии:
  1.029
  Пол:
  Женский
  "-Лукову потрібно вірьовочну драбину у вікно його кабінету і все буде ОК)))"

  Не так і сильно високо ВОНО сидить може вистрибнути з вікна
   
  Artur нравится это.
 5. Artur

  Artur Форумчанин Команда форума

  Сообщения:
  918
  Симпатии:
  891
  Пол:
  Мужской
  Наче у нас ще є Бордюрчики)))
   
 6. РЕКРУТ

  РЕКРУТ Форумчанин

  Сообщения:
  810
  Симпатии:
  1.029
  Пол:
  Женский
  У нас есть не только "Бордюрчики" есть еще и "Доярки" которые "доят" предпринимателей на деньги на решение каких-то проблем, для дальнейшего раскручивания власти (что-то сделал?) и клепания из них лидеров общественного мнения.
  Яркий пример выступления Лукова в программе "Пох фактум", где он рассказывал о Вознесенском опыте типа "больничная касса", как о передовом опыте в Украине, и о первом шаге к ведению страховой медицине в городе?
  В контексте разговора он упомянул, что основной движущей силой внедрения этого проекта был админ ресурс, который приходил в учебные заведения города, коммунальные предприятия и разъяснял народу (КОТОРЫЙ НЕ ПОЛУЧАЛ ЗАРПЛАТУ-ИМЕЕТСЯ ВВИДУ РАБОТНИКОВ КОММУНАЛЬНЫХ ПРЕДПРИЯТИЙ) как это хорошо, и они кинулись нести деньги в больничную кассу, затем он опять же указывает, о каких-то изменениях в статут предприятия и возмущениях населения по поводу больничной кассы(тут тебе прогрессивное решение и опять шо-то не то).
  В своем интерьвю вежливо умолчал о какой нибудь работе по инвестиционной привабливости со стороны городской власти, к примеру мог бы назвать 33кв.м
  Но на тот период времени этот действительно был проект организованный местной властью в одном провинцыальном городке, который по своей природе напоминал пирамиду государственного масштаба "МММ".
  Ни для кого не секрет, что мы находимся в преддверии выборов и местная власть, подобрав молодых и харизматичных людей(которые начнут в определенное время прокачивать молодежь), всячески пытается их расскручивать, и в дальнейшем использовать как лидеров общественного мнения,используют базы данных населения не только пенсионного фонда но и других коммунальных учреждений (где уже также подготовленны лидеры общественного мнения).
  Кроме того он делает себе имидж крепкого хозяйственника доступного для простолюдина, там бабушке помог (которая сказала как он похож на Лукова), то тротуарчики с бордюрчиками без тендеров проводит, то Юрий Ивановича вспомнит, как крепкого хозяйственника по которому не могу понять почему то в городе ностальгия,ассоциируя себя как его ученика, чтобы быть ближе к народу так сказать расставит оборудование для видеообращений к меру, т
  Вроде все правильно но есть одно но, кадровый подбор (кум,сват,брат наличие морально-деловых качеств и профильное образование здесь не учитывается, оно не обязательно), если проанализировать расстановку по учебным заведениям города то мы это все прекрасно увидим. Имидж "КРЕПКОГО ХОЗЯЙСТВЕННИКА",-показала народу одна из общественных организаций города,что четко отражено в акте публичного аудита, он по отношению к себе уже и оппозицию определил (хотя у этих людей может просто другое видение на решение той или иной городской проблемы).
  Когда ведущий задал вопрос о наполнении бюджета развития города, о мер рассказывал о каких-то сделках, что давали аж 10 процентов от суммы определенного бюджета развития, но извините ребята, 9 млн.грн. нанесенного ущерба громаде за 3 года, это годичный бюджет развития города.


  И о том, что какое-то "передовое" внедрение Вознесенской власти, получило дальнейшее развитие в масштабах страны я пока не слышал но почему-то не внедряют.
  С бюджетниками проще они структурированы и дисцыплинированы, а бизнес там по другому
   
  Последнее редактирование: 10 окт 2017
  Artur нравится это.
 7. РЕКРУТ

  РЕКРУТ Форумчанин

  Сообщения:
  810
  Симпатии:
  1.029
  Пол:
  Женский
  Газета «День за днем» отказалась публиковать запрос депутата
  Опубликовал: Administrator в Город 47 минут тому назад 0 30 Просмотров


  Об этом свидетельствует ответ редакции депутату городского совета.
  Коротко о факте:
  Депутат городского совета обратился с депутатским запросом к городскому голове и попросил опубликовать свое депутатское обращение в городской газете.
  http://левый сайт.com.ua/wp-content/uploads/2017/10/Screenshot_44-292x300.pnghttp://левый сайт.com.ua/wp-content/uploads/2017/10/Screenshot_53-243x300.png

  Как говорит Закон Украины «О статусе депутатов местных советов»
  "4. Орган або посадова особа, до яких звернуто депутатський
  запит, зобов'язані у встановлений радою строк дати офіційну
  письмову відповідь на нього відповідній раді і депутату місцевої
  ради. Якщо запит з об'єктивних причин не може бути розглянуто у
  встановлений радою строк, то орган або посадова особа зобов'язані
  письмово повідомити раді та депутатові місцевої ради, який вніс
  запит, і запропонувати інший строк, який не повинен перевищувати
  один місяць з дня одержання запиту. Відповідь на запит у разі
  необхідності розглядається на пленарному засіданні ради."


  Мало того, что ответ не был дан в течении 10-и дней,
  так еще депутат городского совета был обвинен в перекручивании
  фактов и недостоверности информации.Хотя никаких
  подтверждающих документов не было предоставлено.
  Как говорится - интуиция редактора.  ВОЗНЕСЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

  Депутат міської ради, голова постійної комісії з питань депутатської діяльності, законності, правопорядку та звязків з громадськістю

  № 1 від 18 серпня 2017 року

  Міському голові Лукову В.Д.

  Голові постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку міста, підприємництва, бюджету та залучення інвестицій Вдовіченко О.Г.

  Редактору газети «Новини Вознесенська: день за днем» Туркоман Т.М.

  голови постійної комісії з питань депутатської діяльності, законності, правопорядку та зв’язків з громадськістю

  Кондратєнкова Ю.М.,56500 м.Вознесенськ , вул.Ткачука,71, телефон 0664707077

  Депутатський запит.

  Майже 2 місяці тому завершений державний фінансовий аудит виконання бюджету міста Вознесенська за 2014-2016 роки та перший квартал 2017 року.

  Підготовлений відповідний Звіт за номером №15-14-14/9 від 27.06.2017року.

  Звертаю увагу, це було майже 2 місяці тому.

  Виникає запитання, чому цей звіт не оприлюднений на офіційному сайті міста Вознесенська?

  Чому висновки аудиту не оприлюднені в міській газеті «Новини Вознесенська:день за днем»? Може тому, що безгосподарність окремих управлінь міської ради, нехтування справжніми потребами громади міста, неефективне використання коштів громади підтверджено не «неадекватними» депутатами та представниками громадських організацій, а ДЕРЖАВНИМ АУДИТОРОМ, який офіційно підтвердив правоту депутатів Демократичного блоку та громадськості у більшості питань.

  Я, як голова постійної комісії з питань депутатської діяльності, законності, правопорядку та зв’язків з громадськістю вважаю за необхідне провести розгляд підсумків цього аудиту на розширеному засіданні бюджетної комісії з запрошенням міського голови, заступників міського голови та начальників відповідних управлінь міської ради, в роботі яких виявлені порушення Бюджетного законодавства, за участю депутатів з інших комісій та представників громадськості.

  Чому?

  Окремі цифри зі Звіту Державного аудитора::

  • За 2014-2016 роки та перший квартал 2017 року недоотримання та втрати доходів місцевого бюджету та державного бюджету склали 9 млн. грн. А це майже річний бюджет розвитку міста Вознесенська.
  1. Неефективні та зайві витрати бюджетних коштів – 734 тис. грн.( А за 500 тис. грн. можна було б придбати ритуальний автомобіль,про який вже три роки просить КП «Регспод», щоб провести людей в останню дорогу в нормальних умовах)
  2. Не використані резерви в сумі 1 млн. 918 тис.грн., які можна було б спрямувати на забезпечення соціальних потреб громади.
  Це основні висновки державного аудиту.

  А якщо брати по галузях, то порушення використання бюджету є в усіх управліннях міської ради, крім Управління соціального захисту населення. Це управління комунальної власності, управління освіти, управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва , фінансове управління міської ради.

  Але, саме головне в цьому звіті Державного аудиту, це те , що аудиторська фірма підтвердила всі факти, про які повідомляли громадські організації міста, депутати міської ради на «круглих столах» та сесіях міської ради протягом останнього року. На що ні міський голова, ні відповідні начальники управлінь не звертали ніякої уваги.

  Це питання:

  • виділення додаткових коштів на ремонт ЗОШ № 8;
  • погашення боргів комунальних підприємств міста за рахунок коштів міського бюджету;
  • поповнення Статутного фонду КП «СОМ» на проведення ремонту тротуарів та ремонту доріг,
  • використання коштів на виконання робіт по виготовленню матеріалів зоннінгу не за цільовим призначенням.
  Також у Звіті відмічено , що в міській раді:

  — відсутня окрема Програма або Порядок надання фінансової підтримки комунальним підприємствам міста Вознесенська таздійснення внесків до їх статутних капіталів,

  — в Програмі реформування та розвитку житлово-комунального господарства міста Вознесенська відсутні конкретні результативні показники її виконання, на підставі яких здійснюється оцінка ефективності використання коштів місцевого бюджету на виконання програми, аналіз досягнутих результатів та витрат.

  За результатами аудиту вказано і інші порушення:

  .

  — це — використання земельних ділянок без правовстановлюючих документів та не у відповідності з цільовим призначенням, що привело до втрат бюджету у розмірі 3,5 млн.грн та 450 тис. грн. відповідно;  -борг по сплаті орендної плати за користування комунальним майном міста складає 2,2 млн.грн (99% — це борг ТОВ «БОС», який міський голова наполегливо хотів списати рішенням міської ради 2 місяці тому);  наявність двох підприємств, які забезпечують надання послуг з водовідведення призводить до збільшення вартості послуг, що негативно впливає на забезпеченість потреби в бюджетних коштах на оплату комунальних послуг та збільшує витрати населення (найбільший тариф по Україні на водопостачання та водовідведення – 44,28грн).

  встановлено неефективне використання в попередніх бюджетних періодах КП «Регспод» коштів в сумі 252,0 тис.грн на закупівлю автомобіля автомобіль «Toyota Camry» (реєстраційний номер ВЕ 4999АН) , який фактично не використовувався в господарській діяльності підприємства та переданий в оренду виконавчому комітету міської ради за 1 гривню в місяць.  Підприємством нарахована амортизація по вказаному автомобілю у загальній сумі 190,0 тис. грн, , яка віднесена на витрати Підприємства.  Аудиторська служба назвала також причини такого стану справ з використанням міського бюджету:  • це — недосконалість системи планування та розподілу бюджетних коштів на фінансування міських програм;
  • недостатній рівень внутрішнього фінансового контролю за використанням бюджетних коштів:
  • недостатній контроль за використанням земель територіальної громади міста та повнотою сплати орендної плати;
  • неприйняття управлінських рішень щодо повного та ефективного використання наявних фінансових ресурсів. Основний висновок аудиту:
  • недосконалість системи планування та розподілу бюджетних коштівпризводить до розпорошення бюджетних ресурсів, не сприяє належному рівню задоволення потреб територіальної громади та призводить до неефективних витрат з бюджету».
  За результатами аудиту сьогодні всім винним необхідно нести відповідальність за допущені порушення Бюджетного законодавства.

  Окремі з них, я думаю, заслуговують не тільки зняття премій на рік вперед, а й звільнення з роботи

  Під час роботи аудиторської служби, Ви, Віталіє Дмитровичу, неодноразово говорили про те, що це буде зразковий приклад використання бюджету для міст всієї України.

  На жаль, він став «зразковим», але в лапках.

  Сподіваюсь що кожен депутат ознайомився зі звітом Державної аудиторської служби, який був оприлюднений на офіційному сайті цієї служби та на інформаційному порталі «Вознесенськ-онлайн».

  І тепер кожен з депутатів не буде вірити голослівно палким промовам головуючого на сесіях міської ради про те, що цей проект треба прийняти тому, що треба.

  Взагалі то, ми – депутати разом з Вами у відповіді за те, як використовується бюджет, і що отримує чи втрачає від цього громада!

  Відповідно до Законів України «Про інформацію» та «Про статус депутатів місцевих рад» прошу головного редактора міської газети «Новини Вознесенська: день за днем» Туркоман Т.М. оприлюднити мій депутатський запит в газеті 23 серпня 2017 року

  Прошу секретаріат сесії внести мій запит до протоколу сесії , а голову бюджетної комісії Вдовіченко О.Г. прошу організувати розгляд підсумків цього аудиту на розширеному засіданні комісії з запрошенням міського голови, його заступників, начальників управлінь міської ради, депутатів та представників громадськості та надати відповідні рекомендації міському голові щодо прийняття заходів щодо усунення виявлених порушень та притягнення до відповідальності осіб, винних в порушенні використання міського бюджету…

  Нагадую ще раз – мова йде про 9 млн.грн. втрачених коштів !

  Голова постійної комісії з питань

  депутатської діяльності, законності,

  правопорядку та зв’язків з громадськістю Ю.М Кондратєнков

  Підготувала голова ГО «ВАРМД» Т.Л.Зелінська
   
  Artur и Александр Соя нравится это.
 8. РЕКРУТ

  РЕКРУТ Форумчанин

  Сообщения:
  810
  Симпатии:
  1.029
  Пол:
  Женский
  Перше місце по доброчесності та прозорості бюджету…
  Опубликовал: Administrator в Город 32 минуты тому назад 0 27 Просмотров
  Це заслуга Фінансового управління міської ради, головних розпорядників коштів міського бюджету чи це особливість проведення громадського аудиту ? — Коли достатньо своєчасно оприлюднити бюджетну програму на сайті міста?

  http://левый сайт.com.ua/wp-content/uploads/2017/10/Screenshot_81-300x106.png

  10 жовтня 2017 року відбулася презентація підсумків першого етапу проекту «Ефективні та доброчесні місцеві бюджети у 5-ти областях півдня та сходу України», який проводиться громадською організацією «Фонд розвитку міста Миколаєва» (далі ФРММ) за підтримки Посольства Великої Британії в Україні з травня 2017 р.

  http://левый сайт.com.ua/wp-content/uploads/2017/10/77-300x225.jpghttp://левый сайт.com.ua/wp-content/uploads/2017/10/78-300x225.jpg

  В рамках проекту протягом травня – вересня 2017р. експертами ФРММ проведено громадській аудит (первинне діагностування) оцінки рівня доброчесності, запровадження ПЦМ у бюджеті 2017 р. та прогнозної ефективності використання бюджетних коштів для вознесенської і миколаївської міських громади; міської Баштанської і селищної Воскресенської ОТГ та 20 місцевих громад Херсонської, Одеської, Дніпропетровської, Луганської області.

  Лідером доброчесностісеред 13 міст обласного значення є м. Вознесенськ (74,12 з 125 балів). А м. Миколаїв отримав третє місце (55,51 з 125 балів). Про це повідомила експерт громадської організації ФРММ Тетяна Золотухіна.

  http://левый сайт.com.ua/wp-content/uploads/2017/10/79-300x225.jpghttp://левый сайт.com.ua/wp-content/uploads/2017/10/80-300x225.jpg

  Таким чином, протягом першого етапу проекту визначено індекси доброчесності, відкритості, прозорості місцевого бюджетного процесу а також прогнозну оцінку ефективності використання бюджетних коштів громади з відповідними рекомендаціями для всіх громад, які приймали участь в проекті.

  Але, якщо перша половина презентації відбувалася в спокійній, майже в «заколисуючій» обстановці, то друга половина відзначилися емоційними, спонтанними виступами помічника-депутата Івахненко В.М., голови постійної комісії з питань депутатської діяльності, законності, правопорядку та зв’язків з громадськістю Кондратєнкова Ю.М.

  http://левый сайт.com.ua/wp-content/uploads/2017/10/81-300x225.jpg

  Спровокувала ці виступи начальник Фінансового управління міської ради Москаленко В.В., яка, вкотре, намагалася довести, що представники громадських організацій – це люди, які не мають необхідних знань, досвіду, і що повар повинен варити страви — , а не аналізувати виконання бюджету. І що громадський аудит міської громадської організації «Вознесенська асоціація розвитку місцевої демократії» — це не серйозне дослідження громадської організації з залученням відповідних експертів, а «висновки не спеціалістів, які нічого не розуміють у міському бюджеті!»

  Ще раз нагадуємо, що із 5-ти припущень цієї громадської організації – Державний аудит підтвердив правильність 4-х з них!.

  Якби ця організація була б не права, — їм би надали відповідь про те, що «Ваша інформація не підтвердилася».

  Голова ГО «ВАРМД» Тетяна Зелінська надала свої факти використання місцевого бюджету у 2015-2016 роках не за призначенням, що були виявлені за результатами проекту у 2016 році. І ці факти були підтверджені у Звіті аудиту Державної служби.

  Які докази ще потрібні для міської влади?

  Тому, вкотре, звертаємося до всіх працівників бюджетної сфери, працівників Управлінь та відділів міської ради – слухайте своїх керівників, але почуйте і громадські організації міста!

  Порівняйте факти використання коштів міського бюджету з тим, що мало бути і що є ?

  І взагалі! На сьогодні самою нормальною позицією до будь-якої інформації – є її критичне сприйняття!

  Для кого ця інформація? Що вона вирішує? І кому це вигідно?

  Саме з цієї позиції громадські організації міста ( окремі, звичайно) і оцінюють дії міської влади.

  Саме так повинні оцінювати дії влади і громадяни міста, які довірили окремим особам очолити міську владу, і , я думаю, будуть проти того , щоб їхні гроші витрачалися на утримання одного з заступників міського голови в розмірі 20 тис.грн. …. ( з врахуванням премії у 160%)…

  Без їхньої на це згоди!


  ОСЬ ТАКІ МИ ЧЕСНІ І ПОРЯДОЧНІ, ГОЛОВНЕ ЩО СЬОГОДНІ У ВИШИВАНКАХ, А РАНІШЕ МИ НОСИЛИ ГЕОРГІЄВСЬКУ СТРІЧКУ
   
  Artur и Александр Соя нравится это.
 9. Александр Соя

  Александр Соя Житель

  Сообщения:
  1.249
  Симпатии:
  1.137
  Пол:
  Мужской
  Лукавая газета - лицо лукавой власти. ( выступление на сентябрьской сессии Вознесенского городского совета)

  «Когда в человека кидаешь грязь, помни — до него она может не долететь, а на твоих руках останется.» (Омар Хайям)

  Прошло уже пол года, как газета «День За Днём» 22 марта в статье под длинным и однозначно негативным названием, опубликовала фотографии моей частной собственности.

  Звучит статья так: «Нерухоме майно суб’ектів господарювання, які неправомірно використовують земельні ділянки, створюючи підстави виникнення ризиків податкового адмініструванняплати за землю».

  Через два дня, 24 марта на сессии городского совета со стороны мера Лукова В. Д. перед избирателями, мне как депутату, были высказаны претензии в том, что я должен в бюджет города за аренду земли близко 20 тысяч гривен.

  А так же с его стороны в мой адрес неоднократно, прилюдно и на камеры были высказаны замечания по моему многолетнему уклонению оформления арендованных участков земли в правовом поле.

  29 марта эта же газета на передовице в обширной статье под названием: «Відбулась сесія міської ради» подхватила и опубликовала эти притензии Лукова В.Д., цитирую статью: «Неабиякий резонанс в залі викликало питання про сплату за землю до бюджету суб’єктами господарювання міста. Чому одні суб’єкти господарювання за землю сплачують сповна, а інші є не зовсім чесними перед громадою? Найбільше об’єктів нерухомого майна – більше десяті у депутата міської ради Сої О.М., у якого не оформлені правовідносени щодо землекорисування… заборгованість перед бюджетом міста по сплаті за землю під его об’єктами складає близько 20 тис. грв. Тож, ратуючи за дотримання законів на території міста Вознесенська , активісту Громадського Контроля Сої О.М. треба було б починати з себе. »

  Перед тем как начать с себя и сейчас, хочу задать простой вопрос в адрес уважаемому мэру, а так же редактору газеты Туркоман Татьяне Николаевне и обратиться к людям, присутствующим в зале и у мониторов. Вопрос, покажите мне и людям официальные документы, подтверждающие правоту ваших притензий ко мне? Иначе ваши притензии в мой адрес не состоятельны и голословны. Я ждал пол-года. Предъявите хоть один. У Вас таковых нет, не было и не будет. А у меня они есть.

  Но эти документы очередной раз уличают Вас во лжи. Вот они, показываю и предявляю всем в подтверждение этому.

  Зачитываю:

  1). ОЧАКІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА ІНСПЕКЦІЯ (Вознесенське відділення): Довідка про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів, що контролюються органами доходів і зборів. ( від 29 березня 2017року №301- №302)

  Как раз в день выхода статьи!

  2). Головне управління Держгеокадастру у Миколаївській області: АКТ перевірки дотримання вимог земельного законодавства за об’єктом земельної ділянки: порушень ст. 211 ЗКУ не виявлено. ( від 26 липня 2017року № 091011-17) Подчёркиваю - на всех об’єктах.

  Вот мой ответ, на вашу грязную ложь и провокацию!

  Хочу верить, что газета «ДзД» опубликует в законном порядке опровержение на вышеупомянутые статьи и принесёт свои извинения в мой адрес без судебных решений.

  Заканчивая своё выступление повторю с чего начал: «Когда в человека кидаешь грязь, помни — до него она может не долететь, а на твоих руках останется.»
   
  Людмила, Vasyl, Admin и ещё 1-му нравится это.
 10. РЕКРУТ

  РЕКРУТ Форумчанин

  Сообщения:
  810
  Симпатии:
  1.029
  Пол:
  Женский
  КАКАЯ все таки внимательная и заботливая Вознесенская власть о народе думает. Какие все-таки молодцы, недополучили в бюджет городской казны порядка 9млн.грн за то Вознесенск стал центром шоу-бизнеса.
  Чтобы скрасить хоть как нибудь свою управленческую некомпетентность, они начинают приглашать украинских артистов, хош тебе Виктор Павлик, не хош Павлика на тебе Нина Кирсо, хотя Митрич, как говорят знающие люди предпочитает Ласковый Май и Кобзона.
  Указанные выше артисты транзитом проезжают Южноукраинск и прямиком в Вознесенский ДК, хотя в Южике люди и побогаче, стало быть и билеты по дороже.
  Но все это ничего по сравнению с выступлением двоих абреков с исполкома с гастролями в Зугдиди(почему-то вдруг пропали фото с официального сайта, а Мурман Несторович там наверное был в качестве переводчика), я так думаю если они сьездят в ЮАР, то могут себя накрутить себя вождями какого нибудь племени?
  Митрич и компани совсем горожан за лохов держат, но достали уже всех так, что скоро народ ему даст пенделя под МАРШ СЛАВЯНКИ в исполнении Кобзона.
  А что с выборами опять пролет, получается Митричу страшно, опять будет рвать тельник на камеру, мол я хотел письма на ЦВК писал, а они гады против народа.
  А подвиг какой он совершил реструктуризация долгов ООО "БОСС"?, чтобы там непизде.........и, вот смотртите, один в рукопашную пошел против местного олигархата (а те наверное тихоничко оплатили выступления артистов в Вознесенске), чем вам не мер? И СКАЗАТЬ НЕЧЕГО?
  Один знакомый у меня спросил, а что эти абреки с исполкома туда на "коронацию" поехали-вопрос конечно простой, но заставил задуматься, а ведь действительно 9млн.грн прямых убытков городу, чем черт не шутит?
  Складывается такое впечатления, чтобы остаться во власти они и домашний мусор в вышыванках выносить будут, а перед каждым совещанием будут проводить онлайн трансляцию ГОПАК в исполнении мера и команды , ведь от экономики они далеки, горожанам хлеба дать не могут так,что остаются только зрелища.
  Поэтому могут в скором будущем и замов поменять,знаете ли возраст, да и вес наверное лишний, поэтому и грыжу можно заработать
   
  Artur и ивахненко нравится это.

Загрузка...