Мер-інноватор 2017. Народний вибір

Тема в разделе "ГОРОДСКИЕ НОВОСТИ", создана пользователем NewsMaker, 18 дек 2017.

1. Ніка

Ніка Форумчанин

Симпатии:
    1.001
    Ви знаєте я дуже люблю працювати з цифрами. І хотіла б бачити конкретні цифри економії бюджетних коштів на ліквідації початкової школи, перетворення гімназії в звичайну школу, закриттю ліцею "Інсайт". Нам вже говорили про економію в 250 тис.грн. на реорганізації вечірньої школи. А виявилося , що витратили 300 тис.грн.
    Ще один приклад. Станція юних техніків. Перенесли в ЗОШ № 7. А в тому приміщенні мали відновити роботу дитячого садочку. І що? Порахували, що для цього потрібно майже 20 млн.грн.
    А що, не можна було це порахувати "до того, як...."
    Приміщення розвалюється, вирізали з нього опалення, повиносили все, що можна було.

Александр Соя нравится это.
  2. Yukon 2

Yukon 2 Форумчанин

Симпатии:
    146
    Мер наш і справді інноватор...
    За його правління відкрито Центр надання адміністративних послуг, "Білий дім" та музей не споживають газу - опалюють твердим паливом.
    І то нічого, що Станція юних техніків, Будинок піонерів після урочистого воз'єднання майже залишилися без приміщень.
    Нічого страшного, що дим від опалення міськвиконкому забруднює центр міста, тоді як листя та гілля у приватному секторі не можна спалювати.
    До того згадаймо вирізані до стовбів дерева майже всюди у місті.

3. РЕКРУТ

РЕКРУТ Форумчанин

Симпатии:
    995

ивахненко и Александр Соя нравится это.
  4. vasya-serega

vasya-serega Moderator Команда форума

Симпатии:
    614
    М-да :( Я от не можу згадати, але в тому районі здається ж зодного дитячого садку немає.

Загрузка...