Мер - брехун.

Тема в разделе "ГРОМАДА и ВЛАДА", создана пользователем Колесников, 13 фев 2018.

1. Колесников

Колесников Форумчанин

Симпатии:
    784
    Впіймав за язика брехуна-мера.

«Полігон твердих побутових відходів потужністю 416,6 тис. тон, Єланецьке шосе, 13, село Таборівка, Вознесенський район, Миколаївська область.» - http://левый сайт.com.ua/konkurs-sh...nya-tverdih-pobutovih-vidhodiv-v-m-voznesensk

Рік тому я говорив меру, щоб він не дурив вознесенців байками про те, що об`єднання сРаково потрібно Вознесенську тому, що на їх землі наше звалище. І тому нам ну просто необхідно до них посилати сватів ( раз вже отримали кучу гарбузів у інших селах).
    Інших аргументів крім звалища та перспективою торгувати землями вздовж Бугу у мера не було.
    Мер змушений був публічно прямо у сесійній залі вибачитися. Мол, слуги обдурили. Фактично, під нашим звалищем земля Таборівської сільради.
    Нещодавно на форумі (не можу знайти у якій темі) знову обговорювали тему об`єднання.
    І знову мер, неначе й не вибачався за брехню, продовжує брехати про звалище.
    Таки да, нема крім брехні, аргументів за маразматичне об`єднання.

У таких випадках політики подають у відставку.
    Нормальні політики. У нормальних країнах.
    А в нас я не буду здивований, якщо ще раз почую ту ж саму брехню від нашого мора.

Александр Соя и ивахненко нравится это.
  2. РЕКРУТ

РЕКРУТ Форумчанин

Симпатии:
    1.028
    Якщо хтось,щось хоче зробити, він шукає шляхи вирішення проблеми, якщо ні то шукає відмовку

http://decentralization.gov.ua/news/7988

Будучи мером 2 срока стыдно не знать законодательства Украины, тем более базового "О местном самоуправлении" и просить у депутатов каких-то дополнительных полномочий, оказывается законодательная база есть, но нет желания ее выполнять у мера Вознесенска или вновь образованные ОТГ просто его игнорируют, как высокомерную особь, за его жлобоватое поведение

Последнее редактирование модератором: 19 фев 2018
  3. Колесников

Колесников Форумчанин

Симпатии:
    784
    Ще раз впіймав мера на ганебному вчинку.
    Відразу після сесії на оф. сайті з прямої трансляції вирізали перші дві години з моїм виступом.
    Через деякий час їх знову пришили, але вже "пропав" звук, коли я звинувачував мера у перекручуванні фактів. Він звинувачував мене у тому, що я виступав проти об`єднання громад, а тепер виступаю за об`єднання.
    Я сказав, щоб він не перекручував факти: я виступав проти об`єднання сРаково, але за об`єднання міста і всього району.
    Мер-брехун вже не хоче нових тому підтверджень. Тому й дав команду слугам - стерти.
    Прошу тих форумчан, хто встиг скопіювати відеозапис відразу після сесії, надати мені копію - треба подавати до суду на мера за такі маніпуляції з відеозаписом.
    І ще прохання - якщо хтось знає про факти "монтажу" відеозапису на інших сесіях-комісіях, повідомте мені, будь ласка.
    kolesnikov.s.t@gmail.com

ивахненко и Александр Соя нравится это.
  4. Есенин Сергей

Есенин Сергей Гражданский активист КЛУБ VOZFOR.NET

Симпатии:
    1.845
    Утянули прям из под рук слуг Лукова. C Вас могарыч!:popcorm:

Колесников и ивахненко нравится это.
  5. Колесников

Колесников Форумчанин

Симпатии:
    784
    Налью чистої води, якщо допоможете мені добути її для вознесенців.

Впевнений, що втручання у запис залишає відбитки брудних рук.
    Чи є на форумі фахівці, які здатні довести втручання? Нпишіть мені kolesnikov.s.t@gmail.com
    Мера треба покарати, а його слугу-монтажника видворити з виконкому.
    Є ще одна проблема - мені не вдається скачати запис - це теж робота монтажника?

Загрузка...