Криминал Кримінальна хроніка Вознесенщини

Тема в разделе "ГОРОДСКИЕ НОВОСТИ", создана пользователем Artur, 27 июл 2015.

Метки:
 1. Aleshka

  Aleshka Форумчанин Команда форума

  Сообщения:
  774
  Симпатии:
  955
  Пол:
  Мужской
  Это ДТП случилось в 10: 55 у меня перед глазами, остановившись я кинулся к мотопедисту, который не подавал признаков жизни, потом сразу вызвал скорую, но те приехав через 5 минут констатировали смерь. Виновным ДТП был этот мотопедист, который резко хотел толи перестроится в левый ряд, толи повернуть налево с правого ряда, водитель Реношки пытался уйти от столкновения, но все же правой стороной задел мотопедиста, возможно если бы мотопедист был в шлеме он бы спас ему жизнь.
   
  Artur нравится это.
 2. Есенин Сергей

  Есенин Сергей Гражданский активист КЛУБ VOZFOR.NET

  Сообщения:
  1.454
  Симпатии:
  1.862
  Пол:
  Мужской
  Одно не могу понять - почему погибшего так долго не забирали?
  Я ехал с работы приблизительно в два часа, тело ещё находилось на месте аварии.
   
 3. sahka

  sahka Форумчанин

  Сообщения:
  163
  Симпатии:
  246
  Проводят типа следственные действия
   
  Admin нравится это.
 4. Hummel

  Hummel Новичок

  Сообщения:
  6
  Симпатии:
  25
  https://news.pn/ru/criminal/155755
  МОРА́ЛЬ

  1. Система норм і принципів поведінки людей у ставленні один до одного та до суспільства; етика (у 2 знач.). Польська аристократія з своєю буржуазною мораллю і голим цинізмом в «Основах суспільності» і в повісті «Для домашнього вогнища», робота інтелігента серед.. народної маси.. — от що служить темою більших Франкових повістей (Михайло Коцюбинський, III, 1956, 39); Член партії повинен: ..додержувати принципів комуністичної моралі, ставити суспільні інтереси вище особистих (Статут КПРС, 1961, 4).

  2. Повчальний висновок із чогось. — Ні, кінця казочці історія поки не дописала, проте мораль свою казочка має, — скинув ясним оком Іван (Петро Колесник, Терен.., 1959, 170); Мораль, авторський присуд не завжди потрібні, якщо думка автора чітко проступає в ході подій твору, постає із взаємин персонажів (Літературна газета, 1.VIII 1958, 3).

  3. розм. Повчання, настанови, поради.
  ♦ Читати (прочитати і т. ін.) мораль — повчати, давати настанови, поради. — Слухайте, Алло Михайлівно, я не буду читати вам мораль, бо все одно ви її слухати не будете (Леся Українка, III, 1952, 610); Я страшенно не люблю тих старих нудярів, що раз у раз люблять торочити мораль: для панни се не випадає і те не випадає (Іван Франко, IV, 1950, 255).

  Словник української мови: в 11 томах. — Том 4, 1973. — Стор. 799.

  Закінчився термін який був наданий судом, щодо апеляції вельми не шановній директрисі НЕЧИПОРУК - 30 діб, за цей час багато було що цікавого на форумі, але на жаль, ані совісті, ані сили волі не має ні в міського голови пана Лукова, який до речі теж колишній директор гімназії, ані у начальника управління освіти пані Кисильової, тим паче совістю не "пахне" у Нечипорук. Цікаво, а чи хтось дивився знає, що вже можна було би і звільнити директора гімназії, за статтею Кодекс законів про працю України ? - http://radnuk.info/komentar/kzpp/339-glava3/4959--41--------------------.html
  Трудовий договір з ініціативи власника або уповноваженого ним органу може бути розірваний також у випадку вчинення працівником, який виконує виховні функції, аморального проступку, не сумісного з продовженням даної роботи (п. 3 ст. 41 КЗпП).
  А де ж МОРАЛЬ????
  Всякий злочин аморально!!!!
  У науковій літературі термін аморальний трактується так: "Аморальний (а ... і мораль) – позбавлений моралі, неморальний Мораль (лат. moralis – моральний, від mores – звичаї) – це система поглядів і уявлень, норм і оцінок, що регулюють поведінку людей; одна з форм суспільної свідомості".
  Так що треба зробити міському голові, начальнику управління освіти, щоб зрозуміти що в ситуації з директором гімназії саме є АМОРАЛЬНИЙ ПОСТУПОК!!! Саме під аморальним проступком потрібно розуміти винну дію або бездіяльність працівника, яка порушує моральні принципи суспільства та є несумісною з виконанням виховних функцій. Чи може саме хабар, який дала НЕЧИПОРУК - є моральним вчинком ? І подальше її перебування на посаді , як раз виконує функції виховання в подальшому свідомих хабарників? яким закон не писаний - роби що завгодно , суд все одно не прийме додаткового рішення про відсторонення від обов'язків, а для суспільства ти так и залишися директором, а не хабарником. Не зрозуміло, чого саме начальник управління не приймає рішення? Чому міський голова не запитає у особи, яка є підзвітною йому - начальника управління , про звільнення хабарника та злочинця від посади директора гімназії. У мене особисто таке враження, що саме ці люди , такі самі як і НЕЧИПОРУК, а як же ще розуміти те, що на сесії міської ради, яка відбулась у п'ятницю, депутатам надали відповідь з цього приводу, що треба дати можливість НЕЧИПОРУК, закінчити навчальний рік, бо є певна система видачі атестатів, в яких є прізвище директора, і власно кажучи ці бланки коштують 100 грн..
  АБСУРД!!!!
  Наприклад я не маю бажання, щоб у атестаті моєї дитини було прізвище людини яка є злочинцем, людина яка давала хабар, з тим, щоб уникнути іншого покарання, людина яка повина навчати вічному і доброму, а не злочинам і аморальним вчинкам!!!
  На жаль стає зрозумілим,що закон діє тільки для обраних,а мораль про яку треба завжди пам'ятати і на роботі і побуті , чомусь залишаться осторонь, в даному випадку починаючи від міської влади , управляння освіти і закінчуючи людиною яка на мою думку НЕ МАЄ ПРАВА ВИХОВУВАТИ дітей.
   
  Последнее редактирование: 22 май 2016
  Вера, Викуся, Людмила и 2 другим нравится это.
 5. Георгiй

  Георгiй Moderator Команда форума

  Сообщения:
  829
  Симпатии:
  999
  Пол:
  Мужской
  А якщо б її посадили, то усі випускники цього року не отримали б атестати?
   
  Вера, Викуся, Людмила и 3 другим нравится это.
 6. Hummel

  Hummel Новичок

  Сообщения:
  6
  Симпатии:
  25
  :) В тому й річ, що всі бажають, як то кажуть спустити на гальмах. Закінчити навчальний рік,потім три місяці канікул, потім власне заяву за особистим бажанням, а не за ст.41 п. 3 КЗПП України, все буде добре, чому б і ні?
  Якщо є такий ганебний факт, то це як лакмусовий папір, сразу показує про всю систему, більш того всі ці "отмазки" все більше і більше свідчать, про корумпованість і взаємовигідну позицію кожного ланцюжка цієї системи.
   
  Ribachka, Викуся, Людмила и 3 другим нравится это.
 7. Artur

  Artur Форумчанин Команда форума

  Сообщения:
  918
  Симпатии:
  891
  Пол:
  Мужской
  На Николаевщине продолжается волна ограблений прохожих – нападают на женщин и нетрезвых мужчин

  В Николаеве и области неизвестные ограбили семерых человек. Злоумышленники нападают на прохожих, выбирая в качестве жертв девушек и женщин, а также нетрезвых мужчин.

  Об этом сообщили в отделе коммуникации Главного управления Национальной полиции в Николаевской области.

  Так, 20 мая в селе Мартыновка Вознесенского района грабитель избил 33-летнего нетрезвого местного жителя и отобрал у него 3 тысячи 500 гривен. А 19 мая в Вознесенске ограбили 36-летнего военного. Пострадавший был нетрезв, возвращался домой и решил присесть на остановку. Неожиданно военный почувствовал, что его кто-то ударил сзади и потерял сознание. Придя в себя, он обнаружил пропажу мобильного телефон, одной тысячи гривен и банковской карты, с которой впоследствии грабитель снял 7 тысяч гривен. Также в Вознесенске неизвестный избил 26-летнего работника воинской части и отобрал у него мобильный телефон с наушниками.
   
 8. Artur

  Artur Форумчанин Команда форума

  Сообщения:
  918
  Симпатии:
  891
  Пол:
  Мужской
  До відповідальності притягнуто працівника Вознесенської виправної колонії за вчинення корупційного правопорушення

  [​IMG]
  За протоколом Вознесенської місцевої прокуратури судом визнано винним працівника Вознесенської виправної колонії, майора внутрішньої служби, у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного із корупцією, за ч.1 ст. 172-4 КУпАП (порушення обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності).

  Установлено, що вказаний працівник, працюючи на посаді чергового помічника начальника установи виконання покарань, будучи особою начальницького складу та отримуючи заробітну плату, за сумісництвом працював у комунальній установі м. Вознесенська, за що також отримував заробітну плату.

  Постановою суду його визнано винним у вчиненні зазначеного корупційного правопорушення та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 5100 грн з конфіскацією винагороди за сумісництвом.

  Прес-служба прокуратури Миколаївської області
  --- Добавлено, 31 май 2016 ---
  На Николаевщине полиция задержала разбойников, похитивших 200 мешков семечек

  На Николаевщине полиция задержала пятерых подозреваемых в разбойном нападении на предприятие в Вознесенском районе.

  Об этом сообщили в отделе коммуникации Главного управления Национальной полиции в Николаевской области.

  Ранее сообщалось, что 19 марта трое неизвестных мужчин в балаклавах ворвались на территорию предприятия и напали на 53-летнего охранника. Преступники избили мужчину, связали его, отобрали у него мобильный телефон, завладели 35 тысячами гривен и вынесли со склада около 200 мешков посевного материала семян подсолнечника. Затем злоумышленники скрылись на автомобиле в неизвестном направлении. Сумма нанесенного ущерба составила более 250 тысяч гривен.

  Спустя два с лишним месяца полиция задержала подозреваемых – мужчин в возрасте от 18 до 33 лет, которые между собой связаны родственными и дружескими отношениями.

  «Злоумышленники решили найти легкий способ получить деньги. Накормив сторожевых собак едой с ядом, мужчины проникли на территорию агрофирмы и нейтрализовали охранника. Во время санкционированного судом обыска в доме одного из разбойников обнаружили и изъяли рулоны клейкой ленты, маски, перчатки, камуфляжные куртки и жилеты, и другие вещественные доказательства, которые нападавшие использовали при подготовке и реализации преступления», - рассказали в полиции.

  По факту случившегося расследуется уголовное производство по части 4 статьи 187 Уголовного кодекса Украины («Разбой»). Сейчас всем пятерым злоумышленникам сообщили о подозрении и избраны меры пресечения.
   
  Ribachka, Ніка и Есенин Сергей нравится это.
 9. Ribachka

  Ribachka Новичок

  Сообщения:
  8
  Симпатии:
  11
  Пол:
  Женский
  а чому ти вирішив що був п"яний???? цю аварію бачили декілька працівників автотранспортного підприємства і ті хто бачили гальмовий шлях авто стверджують що швидкість авто була далека від допустимої в населеному пункті .... водій мопеда хотів повернути і показав поворот але за рахунок шаленої швидкості авто був збитий -це бачили працівники підприємства...... зразу ж після ДТП буквально на протязі 3-5 хвилин я була також на місці аварії...видовище не для слабонервових
   
  Последнее редактирование: 1 июн 2016
  Ukrop, Александр Соя и ивахненко нравится это.
 10. Artur

  Artur Форумчанин Команда форума

  Сообщения:
  918
  Симпатии:
  891
  Пол:
  Мужской
  Чув таке від свідків, Рибачко.