Коронавірус

Тема в разделе "ПОЛИТИКА", создана пользователем Колесников, 16 фев 2020.

 1. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  971
  Симпатии:
  808
  Пол:
  Мужской
  https://news.pn/ru/public/230905 В Китае заявили, что будут казнить людей, которые скрывают симптомы коронавируса 15.02.2020 19:59

  Напомним, за последние сутки количество жителей Китая, зараженных коронавирусом COVID-19 выросло до 66 492. От вызванной им пневмонии уже умерли 1523 человека

  Впевнений, що короновірус, як и спід, зробила людина з метою знищення "зайвих" людей та збагчення на лікуванні тих, в кого є багато грошей.

  ЭТО БЕЗУМНЫЙ, БЕЗУМНЫЙ, БЕЗУМНЫЙ МИР !!!

  Коронавірус буде в Україні. Але держава здатна з ним боротися, як це робе Китай, тільки за умови покарання за корупцію, як у Китаї - публічна смертна кара.
  Якби державою керували не гаманці, а голови, тоді б ми вже давно знали про цей вірус все: профілактика, вакцини, лікування... А поки грім ще не грянув – Україна тихесенько, як завжди, готується до чергової хвилі вимирання.
   
  Последнее редактирование: 16 фев 2020
 2. vasya-serega

  vasya-serega ADMINISTRATOR Команда форума АДМИНИСТРАЦИЯ КЛУБ VOZFOR.NET

  Сообщения:
  1.046
  Симпатии:
  668
  Пол:
  Мужской
  Та перестаньте. Віруси постійно мутують, як і бактерії, до речі. Виникають нові хвороби, які через надмірну істерую ЗМІ навіюють страх на тих, хто не вміє, або не хоче критично мислити. Порівняйте кількість смертей із кількістю від "звичайних" грипів. Або від туберкульозу.
   
  Есенин Сергей нравится это.
 3. Есенин Сергей

  Есенин Сергей Гражданский активист КЛУБ VOZFOR.NET

  Сообщения:
  1.460
  Симпатии:
  1.862
  Пол:
  Мужской
  Шота коломбур получается! Зачем "зайвым" збагачиваться на лечении, тех у кого много денег? И зачем тем у кого много денег уничтожать "зайвых" с помощью гриппа?