Кому нужны такие «слуги народа»?? Или очередной беспредел Лукова и его «каманды»

Тема в разделе "ГОРОДСКИЕ НОВОСТИ", создана пользователем ивахненко, 9 фев 2017.

 1. ивахненко

  ивахненко Житель

  Сообщения:
  1.010
  Симпатии:
  1.431
  Пол:
  Мужской
  В газеті «Новини Вознесенська:день за днем» від 1 лютого 2017 року було розміщена об’ява ,щодо прийняття ПРОЕКТУ постанови Національної комісії про підвищення тарифів на водопостачання та водовідведення. І все!!!! Бидлу ( вибачаюсь) довели до виконання «цареву волю».:reer:

  Відповідно до нового Закону України « Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» передбачено «проведення публічних слухань із залученням представників місцевої влади».

  Голова НКРЕКП ВОВК Д.В., на засіданні комісії 25 січня 2017 року повідомив про те, що всі питання підвищення тарифів будуть розглядатися НКРЕКП тільки у присутності представників міської влади не нижче заступника міського голови.

  На засіданні НКРЕКП були присутні директор комунального підприємства «Водопостачання міста Вознесенська Вдовіченко О.Г., економіст Лепетенко І.М.., директор ТОВ «БОС» Богомольна Н.П., економіст Гордієнко К.О. та заступник міського голови Сметана Ю.О. Усі---слуги народу!

  Хто в місті знає про цю їхню діяльність в Києві? Чи відстоювали ці «слуги» інтереси своїх хазяїв—тобто нас з вами, шановні форумчани? Чому не розповіли на сторінках газети «ДзД» як героїчно, з піною у рота, заступник Лукова доводив, що тарифи для зубожілого населення не можна підіймати кожні півроку? :ok!: Що вони і так найвищі в Україні?? Кажуть, що в процесі виснажливої боротьби у заступника навіть поріділа борода….:deris:

  Чому не розказали вознесенцям, як вновпризначений директор КП «Водопостачання», користуючись своїм високим званням слуги народу—себто депутатським мандатом,від партії «Наш край», кваліфіковано доводив Нацкомісії безпідставність підвищення тарифів??:dance2::dance2:

  І саме головне.

  Відповідно до пункту 2 статті 16 Положення про «Проведення відкритого обговорення ПРОЕКТІВ рішень НКРЕКП» міська влада повинна забезпечити відкрите обговорення питання встановлення нових тарифів «за місцем надання послуг суб’єктами господарювання» протягом 30 днів з дня оприлюднення проекту рішення НКРЕКП щодо встановлення нових тарифів.

  Тільки тоді нові тарифи наберуть чинності чи будуть переглянуті у відповідності до пропозицій громад.

  Але в об’яві «ЗАБУЛИ» про це вказати, забули довести до відома нас з вами, що необхідно провести відкриті публічні слухання стосовно підвищення тарифів! А навіщо бидлу знати про це?? Бидло повинно стояти у стойлі!!:Ireful3:

  Більш того, на звернення до «слуг народу» депутатів Демблоку і громадських активістів, стосовно необхідності проведення громадських слухань щодо тарифів----їм відповіли : «Звертайтеся до Києва»

  Жителі міста повинні знати, що підвищення тарифів відбувається за погодженням з міською владою, міським головою Луковим . І щоб він не заявляв на зустрічах з людьми, що міська влада тут не причому, що це все це робить Київ – це брехня!

  Документи , супроводжені проханням підвищення тарифів, надає Національній комісії міська влада—тобто пан Луков!

  І наостанок в цьому пості….все частіше постає питання---а на яух))) , вибачаюсь, а нащо потрібні такі «слуги народу», які ховаються від своїх хазяїв ( тобто нас з вами)---і крадуть єдине що у нас ще залишилось—право знати, як нас обдирають у стойлах??:no2::scare:
   
  supertrolik, sahka, Олесь и 3 другим нравится это.
 2. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  927
  Симпатии:
  804
  Пол:
  Мужской
  Гарна робота. Тепер зовсім не важко довести її до логічного кінця.
  Якщо встановлено факт порушення Закону. то через суд винні повинні бути притягнуті, а тарифи скасовано..
   
 3. citizen

  citizen Форумчанин

  Сообщения:
  152
  Симпатии:
  123
  Пол:
  Мужской
  За службу народу зарплату не платють;)
  А где Вы видели ситуацию, когда руководитель предприятия, зарабатывающего на продаже чего-либо, добровольно отказался от части(даже небольшой) дохода:D:p:eek: тем более монополистo_O
   
  ogurchik-90 нравится это.

Загрузка...