Южный Буг

Тема в разделе "ВОЗНЕСЕНСК ЗЕЛЁНЫЙ", создана пользователем vasya-serega, 11 окт 2015.

1. РЕКРУТ

РЕКРУТ Форумчанин

Симпатии:
    1.029
    Подскажите мне расположение хоть одной насосной станции которая качает воду с Буга хоть на какой=либо населенный пункт города или района (по факту их нет)

2. Колесников

Колесников Форумчанин

Симпатии:
    801
    Не знаю место, но знаю, что воду из Буга-Бога закачивают в бассейны для подпитки подземных горизонтов водоканала города.

3. Елена Ярошенко

Елена Ярошенко Житель

Симпатии:
    718
    Была в районе песчанки(там была дача моей знакомой), я лично видела,но с того момента прошло много времени. На орошения для Белоусовской ОС на Болгарке стояла главная НС, которая качала воду до перекачивающей НС в Таборовке( для подстраховки водохранилища). Сейчас трудно разобраться что осталось...

4. Vasyl

Vasyl Форумчанин КЛУБ VOZFOR.NET

Симпатии:
    495
    Знаю точно что насосные станции на Южном Буге для орошения работают в с Дмитриевка ( Вознесенский р-н) и с Покровка ( Весилиновский р-н)

5. Колесников

Колесников Форумчанин

Симпатии:
    801
    Депутатская комиссия 4против 1 поддержала. Сессия поддержала. Содержание нормальное. Ждать пока и на февральской сессии не будет принято решение 20,7 нельзя. Отослал е-м. На всякий случай дублирую - а вдруг Лариса Михайловна не увидит это письмо у себя в почте. Тогда другая Лариса, надеюсь, ей покажет это письмо.

Доброго дня, шановна Ларисо Михайлівно!

21.01.16 року депутати перенесли на наступну сесію питання щодо підвищення рівня Олександрівського водосховища до позначки 20,7 у зв’язку з тим, що воно було оформлено неналежним чином та не пройшло процедуру погодження.

Спроби депутата І.І.Чорноморця та мене, як помічника депутата, зробити це самостійно, не вдалися тому, що Ви та працівники відповідних служб дуже зайняті. А ходити щоденно в таку негоду та розповсюджувати по кабінетам епідемію грипу не є доцільним.

Просимо Вас у зручний для Вас час дати вказівку відповідним службам виконкому щоб вони у зручний для них час оформили належним чином комплект документів для 20,7, який прикладаю, провели процедуру погодження і опублікували його на офіційному сайті у розділі Проекти рішень наступної сесії.

Якщо виникнуть питання щодо змісту документів, можна звертатися у будь-який час по е-м kolesnikov.s.t@gmail.com або за телефонами 55084, 0931339824, 0950260480.

З повагою – помічник депутата Сергій Колєсніков.

26.01.2016 року

(опубликовать документы 20,7 на ВФ не смог - почему-то заблокирована загрузка файлов)

Последнее редактирование: 26 янв 2016
  6. Георгiй

Георгiй Moderator Команда форума

Симпатии:
    999
    Часу лишилось замало, але він ще є! При максимальному репості та підтримці можемо набрати 25000 підписів

Закликаємо Президента зупинити знищення національної спадщини – Бузького Гарду!
    Прізвище, ім’я, по батькові автора (ініціатора): Прокопенко Андрій Володимирович
    Статус: триває збір підписів
    Петиція №22/017416-еп. Подана 13.11.2015
    Дата початку збору підписів: 13.11.2015

ТЕКСТ ЕЛЕКТРОННОЇ ПЕТИЦІЇ:
    Закликаємо захистити національну спадщину та одне з природніх чудес України – Бузький Гард, центр Буго-Гардівської паланки Війська Запорозького, від руйнівного затоплення!

Внаслідок підняття рівня води Олександрівського водосховища в руслі ріки Південний Буг буде затоплено частину території Національного природного парку «Бузький Гард» і регіонального ландшафтного парку «Гранітно-степове Побужжя» та знищено культурну пам’ятку національного значення «Історичний ландшафт центру Буго-Гардівської паланки Війська Запорозького». Такі нищівні наслідки має проект НАЕК «Енергоатом» з добудови Ташлицької гідроакумулюючої електростанції, направлений на вирішення проблем Южно-Українського енергетичного комплексу.

Тільки тут, у Бузькому Гарді, людина на власні очі може побачити найдавніші гірські породи, вік яких сягає 3,5 млрд. років . Тільки у Бузькому Гарді ще досі мають оселище популяції унікальних видів червонокнижних рослин, зокрема, мерингії бузької, голонасінника одеського та вишні Клокова, і тварин, які охороняються міжнародним і українським законодавством. Національний природний парк завжди був привабливим місцем для активного відпочинку та екотуризму, фантастичним за красою куточком, де поки збережено унікальний ландшафт скелястого каньйону Південного Бугу. Бузькі пороги, які в давнину належали запорожцям, від яких і пішла їх назва – одне з нечисленних місць в Україні, де влітку любителі активного відпочинку на воді можуть вправлятися в каякінгу і сплаві на рафтах, катамаранах та байдарках. Щороку до нацпарку приїжджають десятки тисяч туристів з усіх куточків країни.

Закликаємо Президента України Петра Порошенка зупинити знищення національної спадщини – Бузького Гарду!

Підпишіть петицію, допоможіть зберегти історичну пам'ятку українського народу та перлину природи Європи і планети! Кожний голос може стати вирішальним!

https://petition.president.gov.ua/petition/17416
    --- Добавлено, 28 янв 2016 ---
    Усі кому не байдуже наше майбутне зробіть максимальний репост по соц. мережам!

Александр Соя нравится это.
  7. Георгiй

Симпатии:
    999
    Проявіть активність та залучіть усих кого можете. Невже вам байдуже, що лишиться після нас нащадкам!

ивахненко нравится это.
  8. Георгiй

Симпатии:
    999
    Нажаль, час спливає, а підписання петиції "Закликаємо Президента зупинити знищення національної спадщини – Бузького Гарду!" просувається дуже повільно.

@Колесников, Давайте складемо ще одну, орієнтовану більше не тільки на знищення національної спадщини – Бузького Гарду, а на екологічний вплив від підняття рівня води Олександрівського водосховища.

ивахненко нравится это.
  9. Колесников

Колесников Форумчанин

Симпатии:
    801
    Георгiй, мене теж хвилює це питання. І я намагаюся використовувати всі доступні важілі для того, щоб просувати вперед рішення проблеми.
    Нажаль, важіль Петиції до Президента, на мій погляд, це - іграшка-цяценька, дурневі радість. І измыслили це дійство не для блага народу та природи, а для того, щоб випустити пар з котла народного гніву.
    Проаналізуйте тему петицій, подивіться кількість підписантів, спробуйте знайти конкретну користь, підрахуйте ККД цього механізму.
    На мій погляд - ККД дорівнює нулю.
    Я вважаю, що слідкувати за петиціями потрібно та підтримувати корисні.
    Але сподіватися, що з цього буде конкретна користь - не доводиться.

Більш доцільним, вважаю, буде думати глобально, а діяти локально.
    У своєму місті, де є конкретна проблема і конкретні однодумці.
    Конкретний результат - прийняття сесіїю міськради рішення щодо 20,7
    Його штучно відкладають вже дуже- дуже довго.
    І зараз проекту рішення щодо 20,7 нема на офсайті http://voznesensk.org/resurse/doc/1949
    Лист до секретаря міськради я писав ще 26.01.16 і виклав його тут http://vozfor.net/threads/juzhnyj-bug.544/page-4#post-7731 ( ця ж тема, трохи вище)..
    Відповідь отримав через 40 хвилин, що передано для погодження. службами виконкому.
    Що можна так довго "погоджувати" у проекті рішення, зробленному за всіма шаблонами, підтриманному профільною депкомісією та депутатами на сесії?
    А потім знову скажуть, що проект не провисів 20 діб на офсайті, тому його потрібно перенести..
    До тих пір, поки в-ще не заповнють до 20,7.
    Адреса секретаря міськради Торжинської Лариси Михайловни -

lartor8@gmail.com
    Було б дуже корисно, щоб яко мога більше форумчан написали їй листа на цю тему.

10. Елена Ярошенко

Елена Ярошенко Житель

Симпатии:
    718
    Опять 25!!! Завтра собирается земельная комиссия мусолить обращение горсовета к райсовету отозвать решение поддержать поднятие уровня Александровского водохр-ща до отм. 20,7м, к облраде и к ОДА не поддерживать поднятие уровня. Наконец-то, после столь мучительных изучений юротделу удалось выискать в законе о местном самоуправлении, что горсовет на сессии может только поддержать отдельных депутатов, которые жаждут обратиться к рай- , облраде и ОДА, а принять решение обратиться всей радой - не может! Перечитала - не нашла ничего подобного...Понятно! Ведь это решение прийдётся подписать меру, который за подобные разговоры, похоже, уже получил по шапке.А ведь на последней сессии САМ же говорил, что решение не подходит, бо имеются технические недоработки - чье-то имя отчество искажено, чьих-то подписей не достаёт..А оказывается - вот что всплыло! Прямо служебный роман какой-то!

Загрузка...