Южный Буг

Тема в разделе "ВОЗНЕСЕНСК ЗЕЛЁНЫЙ", создана пользователем vasya-serega, 11 окт 2015.

 1. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  829
  Симпатии:
  800
  Пол:
  Мужской
  "Рідне Прибужжя" також опублікувало статтю Пелюха.
  Але вони оперативно опублікували у повному обсязі і спростування Товкайло 16 серпня, № 33.
  Туркоман торгується- просить 3гривні за 1 см квадратний.
   
 2. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  829
  Симпатии:
  800
  Пол:
  Мужской
  Доповнив свою сумну статистику свіжою інформацією від голови МОРа.

  Продовжуйте, вознесенці, тихо та покірно йти вслід за своїм козлом-провокатором через лікарню та аптеки на кладовище. Якщо до своєї смерті вам не доведеться хоронити своїх ні в чому не винних дітей. Не у приклад- вас.

  1. Николаевская область по заболеваемости онкологией занимает 1 место в Украине, а по смертности - 2 место https://news.pn/ru/money/208183?fbclid=IwAR11yBQrmuuLM7Zl5U-FM8lbW5wUhFxrh4a7eqLN8lo9r8XKySKuwL-7pU4

  « Захворюваність на злоякісні новоутворення в Миколаївський області значно перевищує показники в інших регіонах країни... А у Вознесеську - на 13,0% вище обласного показника». http://voz.gov.ua/material/6956


  2. Вознесенськ займає перше місце в області по вимиранню населення. http://левый сайт.com.ua/?p=34867

  3. У Вознесенську 35тисяч, а у Южноукраїнську — 40. Скорочення населення у 2016 році - 298 у Вознесенську і 26 у Южноукраїнську. Вони обслуговують ядерні реактори, але п`ють воду із Бугу після самоочистки її на Мигійських порогах, а ми — після Олександрівського водосховища, до якого постійно “продуваєься” рідина з технічної водойми-охолоджувача ЮУ АЕС.http://левый сайт.com.ua/demografiya-voznesenska-za-2017r-sertnist-zmenshano-narodzhuvanist-zbilsheno-odnak-depopulyatsiya-mista-ne-zupinena-shaleno-roste-kilkist-vibortsiv-yih-vzhe-bilshe-nizh-u-bilshomu-yuzhnoukrayins

  4. У м. Вознесенськ у 2016р. найвищий по області, показник смертності серед малюків до 1 року http://левый сайт.com.ua/?p=39689


  5. На вознесенщіні хворіють на щитоподібну залозу цілими сім’ями https://news.pn/ru/public/149398

  В покарання за громадянську пасивність люди отримують владу злодіїв (Платон).
   
 3. vasya-serega

  vasya-serega Moderator Команда форума

  Сообщения:
  959
  Симпатии:
  633
  Пол:
  Мужской
  Щось у нас все негативом просячнуто, треба якось це виправляти :)

  Завдяки закриттю Північно-Кримського каналу відроджується річка Каланчак
  [​IMG]
  Після очищення річки утворилися значні поклади цінного органічного добрива

  Перекриття Північно-Кримського каналу позитивно вплинуло на екосистему річки Каланчак, що останніми роками була на межі зникнення. Після того, як річку промили водою з Північно-Кримського каналу зі спеціально спорудженого сифона, в Каланчаку з’явилася риба – короп, судак та карась.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на «Таврийские Вести».

  В процесі днопоглиблення з річки було витягнуто близько тисячі кубометрів мулу, який є цінним природним добривом. Зараз поклади мулу складені на спеціальному майданчику, а в Каланчацькій ОТГ готові віддавати його безкоштовно фермерам та сільськогосподарським підприємствам.

  Днопоглиблювальні роботи на річці триватимуть всю зиму, тож мулу буде достатньо для всіх бажаючих. Річковий мул – найцінніше природне добриво, що підвищує врожайність будь-якої культури.
   
 4. Yukon 2

  Yukon 2 Форумчанин

  Сообщения:
  127
  Симпатии:
  154
  Пол:
  Мужской
  До побудови Олександрівської греблі у її сучасному стані, на Південному Бузі постійно відбувалися повені, після яких русло очищувалося від намулу. Повеней тепер нема, а через нинішній рівень попуску води з греблі Олександрівки русло Бугу заростає та замулюється.
  Днопоглиблення та судноплавство частково знизило рівень замулення, однак при збереженні наявних обсягів скидання води з водосховища річка і надалі буде заростати.
   
  Колесников нравится это.
 5. vasya-serega

  vasya-serega Moderator Команда форума

  Сообщения:
  959
  Симпатии:
  633
  Пол:
  Мужской
  Нашім урядовцям абсолютно пофіг. Екстенсивний розвиток е\е - наше все. Прямо як у радянські часи. На Дністрі скоро води мабудь буде менше ніж у сучасному Бузі, як добудують чергові агрегати ГАЕС. Ну а наш Буг очікує рівень болота після чергового підняття рівня води у Олександрівці. Скоріш за все Нібулону знову доведеться поглиблювати річку до гирла Мервоводу. А від цього місця вверх по течії буде смердюче болото.

  Дуже шкода, що в Україні не популярні екологічні акції. Як іти мітингувати за грузинського гастролера чи за несплату податків при розмитненні авто - то бажаючих тисячі. А як організувати екологічний пікет, так у київських осередків навіть часу\бажання на рекламу не знаходиться. Приходять декілька десятків інколи на збори у Києві (( Так і живемо
   
  Колесников нравится это.
 6. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  829
  Симпатии:
  800
  Пол:
  Мужской
  Буду дуже радий, коли Ви напишете аналогічну інформацію про колись судноплавний до Таборівки наш Мертвовод.
  Але, на жаль, без негативу не обійдеться. Мули (сапрапель)- це віковий гумус, знесений дощами з разоранної землі. З Мертвоводу його не можна повертати на поля. Атомна станція багато років протиправно скидала через р. Арбузинку до р.Мертвовод стоки зі своїх очисних споруд. Поки її не примусили скидати їх до Ташл.в-ща. По даним лабораторії ЛАРАНІ в мулах річок Арбузинка та Мертвовод накопичились станційні радіонукліди. Викинути їх на поля, це рівнозначно накопиченню радіонуклідів у харчах. Атомники скажуть, що їх дуже мало. Але нам вистачає - дивися попередню статистику.
  Так що можна радіти за річку Каланчак. Але не можна забувати, що з нас, вознесенців, зробили піддослідних кроликів. А ми й ведемо себе під час злочинного експерименту так же покірно і бездумно, як і кролики.
  В покарання за громадянську пасивність люди отримують владу злодіїв (Платон).
   
 7. vasya-serega

  vasya-serega Moderator Команда форума

  Сообщения:
  959
  Симпатии:
  633
  Пол:
  Мужской
  Мабудь ніколи. Без збільшення стоку води йього розчищення нічого не дасть. Перевірено при Гержові. Замулюється знову років за 10 до вузенького потічка. А кардинально збільшити стік можна тільки прибравши всі дамби, що повністю перегороджують річку. Що нерально.

  Із позитивних новин може бути розчищення річки Молочної і Молочного лиману. Наскільки я знаю, Нібулон прокопав засипану піском перемично до Азовського моря. І дивлячись на положення того лимана, ясно видно, що він має стратегічне значення. Кораблі сушею з Дніпра туди не переправити, а Керченську протоку РФ може закрити.


  Щоб уявити, як там піщана коса виглядає, можна глянути оце відео
   
  Последнее редактирование: 23 ноя 2018
 8. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  829
  Симпатии:
  800
  Пол:
  Мужской
  Перевіряти те, що є аксиомою, можна тільки заради відкатів.
  Річки - це кровеносні судини Землі. Вони - частина величезного фільтру прісної води та величезної дренажної системи, невід ємна частина механізму кругооберту води у Природі. Примат перекрив ці судини- це інфаркт для Землі. Він не хочете прибрати тромби з судин - сам себе знищує.
  Це дійсно і для Таборівського, і для Олександрівського водосховищ, а рівно, і для усих інших руслових водосховищ.
  Так виходить, що здебільше самі примитивні із приматів, як лайно, вспливають до влади. Вони не здатні мислити далі свого гаманця. Що ще можна вкрасти - це єдине питання, яке їх хвилює.
  Наприклад, влада в Україні, чи Вознесенську, чи світовий уряд.
  Саме тому не реальним є оздоровлення річок і подальше існування нашої далеко не кращої нецивілізованної цивілізації.
  Хотів би радіти та сміятися. Але не можна цього робити, якщо ти бачиш, що присутній на похоронах.
  Похоронах приматів на планеті Земля.
  Зустрічаються дві планети. "Ти чого така сплюндрована?" Та ось, люди завелися. "Не хвилюйся - самі завелися, самі себе й виведуть!"

  В покарання за громадянську пасивність люди отримують владу злодіїв (Платон).
   
 9. Yukon 2

  Yukon 2 Форумчанин

  Сообщения:
  127
  Симпатии:
  154
  Пол:
  Мужской
  Мертвовод був судноплавним лише до Крим-Кавказу, і то, лише у 19-20 столітті і лише для човнів т.зв. "дубків", які мали вантажопідйомність до 5 тон. Хіба можна стверджувати про "колись судноплавний Мертвовід" аж до Таборівки?
  Якщо є факти, то буде дуже цікаво з ними ознайомитись!
   
  Есенин Сергей нравится это.
 10. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  829
  Симпатии:
  800
  Пол:
  Мужской
  Викладенії факти - це свідчення людей, яких я знаю та поважаю. Вони, в свою чергу, чули це від людей похилого віку.Нажаль, довідку з печаткою я Вам надати не можу. А Вашу інформацію чую вперше. Впевнений, що Сергій Ольховик знає быльше нас про історію нашого краю..
  Хоча, по великому рахунку, зовсім не має значення зараз, куди саме та які суда ходили по Мертвоводу.
  Зовсім не про те я писав там, звідки Ви взяли частину одного речення.
   

Загрузка...