Южный Буг

Тема в разделе "ВОЗНЕСЕНСК ЗЕЛЁНЫЙ", создана пользователем vasya-serega, 11 окт 2015.

1. vasya-serega

vasya-serega Moderator Команда форума

Симпатии:
    620
    Ага, а у ДзД вийшла чергова заказуха, мовляв археологи обмовляют благородних атомщників!

Колесников нравится это.
  2. Колесников

Колесников Форумчанин

Симпатии:
    784
    Викладіть, будь ласка, скан. Я знаю, що аесівскі наперсточники купили миколаївського археолога, який поміняв місцями Гардовий острів і Великий, панську псарню видав за козацьку церкву. Вчені довели фальсифікацію, а "археолога" позбавили права проводити арх. дослідження. Аесівці користуються купленим товаром, хоча чудово розуміють його контрафактне походження.

3. vasya-serega

Симпатии:
    620
    Сканера нема, спробую сфоткати і викласти

4. Колесников

Колесников Форумчанин

Симпатии:
    784
    Поважаю людей, які тримають слово.
    Дякую, vasya-serega,, за газету.
    Викладаю скан тут.
    Текст я направив Миколі Терентійовичу Товкайло, якого знаю ще з 1989 року.
    Я не археолог і не беруся судити. Але впевнений, що і цього разу Микола Терентійович доведе, що вся атомна енергетика тримається на брехні.
    Про це на сесії 22.06.18 я говорив Пелюху і його команді прямо у очі - і жоден з аесівців не зміг заперечити. Значить, все, що я сказав - незаперечна істина.
    --- 3.26.50 — 3.36.54 мій виступ 10 хвилин 2.05.45 — 4.04.50 розгляд питання 20,7
    І не їх аргументи примусили покірливих кнопкодавів не підтримати Звернення, як це стверджує Пелюх тут
    https://www.sunpp.mk.ua/uk/article/...ya-do-argumentiv-fahivciv-yuzhno-ukrayinskogo

а мер-коментатор-факір примусив їх це зробити "Делай, как я!- він утримався.
    Результати голосування:

Всього три депутати продали свою Батьківщину за 30 аесівсько-мерівських срібників - Проти прийнятя звернення - 3 : Костюков Олег Сергійович, Чорноморець Іван Іванович, Онча Олег Михайлович

За- 8:

Утримались — 12

Не брали участь у голосуванні -3: Вдовиченко Олександр Григорович, Пилипенко Дмитро Валентинович, Коршун Олег Георгійович

Відсутні на пленарному засіданні — 9

Вложения:

5. vasya-serega

Симпатии:
    620
    @Колесников, будь ласка.
    Проте нинішній процесс із підняття рівня води для потреб ЮУ енергокомплексу мені нагадує ситуацію із будівництвом каналу від Обі до Аральського моря. Тоді теж були протести екологів, а відповідні державні установи (тоді приватних\комерційних не було) почали процес будівництва за власний кошт у ініціативному порядку. І лише економічний негаразди СРСР завадили руйнівним для природи планам.

Зараз, сподіваюся, наша країна буде існувати і надалі, прото при найвності коштів у Енергоатому я не знаю, що може завадити атомщикам. ((

Загрузка...