Южный Буг

Тема в разделе "ВОЗНЕСЕНСК ЗЕЛЁНЫЙ", создана пользователем vasya-serega, 11 окт 2015.

1. Колесников

Колесников Форумчанин

Симпатии:
    784
    « Захворюваність на злоякісні новоутворення в Миколаївський області значно перевищує показники в інших регіонах країни... Так, за підсумками 2017 року захворюваність населення на онкологічні захворювання становила ( в розрахунку на 100 тис. населення): в Миколаївський області 400,2, в м. Вознесенськ 460,2, що на 13,0% вище обласного показника». 03.02.18 http://voz.gov.ua/material/6956
    Що ж виходить, що у Вознесенську більше шкідливих промислових підприємств ніж у Миколаїві?
    А чому саме у Микол.області найвищі показники?
    Причина у іншому — мало того, що нам на голови постійно через веніляційну трубу атомної станції сиплються радіонукліди, так ми ще п`ємо воду з Південного Бугу, до якого постійно «продувається» хімічно-радіаційний коктейль з технічної водойми-охолоджувача ЮУ АЕС.
    А Миколаївська область п`є воду або з Дніпра, у який скидає свої радіонукліди Запоріжська АЕС, або з Південного Бугу.
    А після підняття рівня Олександрівського водосховища до 20,7 м отгородять половину Ташл. В-ща та разово скинуть у Буг 10 млн.куб.м. з Ташл.водосховища, а потім будуть щоденно «вимивати» через Ташл ГАЕС мули технічної водойми- охолоджувача ЮУ АЕС та Олекс.в-ща та скидати їх у наші водогіни та на наші поля.
    Впевнений — показники на рак ( і не тільки!) зашкалють.
    Шанси вилікувати рак, або хоча б прожити ще кілька років, є тільки у тих, хто має дуже багато грошей. А таких - дуже мало.
    Мінздрав попереджає: нема грошей - не хворій!
    А місцева влада - Бурдін, Баланюк та Луков, всіляко підтримують і підвищення і продовження.
    Мабуть у них та у їх родичів є прививки проти радіації та раку.
    А у випадку дуже ймовірної та зростаючої вірогідності аварії на ЮУ АЕС місто перестане існувати без води.

Самая постыдная и глупая смерть — от невежества. А мы все сейчас вымираем от невежества.

Последнее редактирование: 3 фев 2018
    РЕКРУТ, sahka и Есенин Сергей нравится это.
  2. PUTNIK

PUTNIK Новичок

Симпатии:
    4
    @Колесников, доброго дня! Звуть мене Василь. Мешкаю в Кіровоградській області. Кілька років тому побував у вашому місті та на березі Південного Бугу (відпочивав сім’єю між пляжем та мостом на селище Прибужани). Куштували шовковицю та намагався рибалити. Рибалка була слабенька (щодоби рівень води гуляв), а шовковиця сподобалась. Маю наміри ще завітати у ваші краЇ. Зацікавив мене район озера Баластне (назви інших озер не знаю), але не маю інформації про ті міста. Якщо маєте змогу, будь ласка, підкажіть....
    1. Чи можливо на березі або в прилеглому лісі стояти наметами? Доречі, ліс у вас хвойний чи змішаний?
    2. Чи можливо в озерах рибалити? Супутниковий знімок показує різні кольори води (те що ближче до річки наче чисте, а те що до лісу має зелену воду, наче "цвіте").
    3. Який стан з питною водою в тих місцях? Бо з річки, навіть перекип’ячену, воду пити не маю бажання.
    4. При позитивних відповідях на перше та друге питання - яким автобусом чи маршруткою туди їхати з району залізничного вокзалу?
    І на останок, якщо знаєте. Лісосмуга з шовковиці тільки в тому мвсці де я побував, чи ще маються?
    Прошу допомогти з визначенням можливості тижневого відпочинку у наметах в ваших краях. Можливо з вибором озера я помиляюсь?
    Дякую за відповідь!
    Screenshot_1.jpg Screenshot_2.jpg Screenshot_3.jpg

Есенин Сергей нравится это.
  3. vasya-serega

vasya-serega Moderator Команда форума

Симпатии:
    620
    @PUTNIK, поки Колєсніков відповість, я можу трохи задовольнити вашу цікавість.
    >1. Чи можливо на березі або в прилеглому лісі стояти наметами? Доречі, ліс у вас хвойний чи змішаний?
    Запросто, чому б і ні. Ліс хвойний, там де він лишився. Всюди іде видобуток піску. На березі є посадки, але там звісно не хвоя.
    >2. Чи можливо в озерах рибалити? Супутниковий знімок показує різні кольори води (те що ближче до річки наче чисте, а те що до лісу має зелену воду, наче "цвіте").
    Насправді, тут нема жодного озера. Усе кар'єри, покинуті або діячі. От Баластне - це старий кар'єр, який не розобляється вже років 20. Відповідно, коли іде видобуток піску у діючих, то вся вода покривається плівкою. На Пісчаному (2-й малюнок) це як раз добре видно, звітки стікає мудна вода із гори з піском назад у котлован кар'єру.
    >3. Який стан з питною водою в тих місцях? Бо з річки, навіть перекип’ячену, воду пити не маю бажання.
    У будь якому колодязі у приватному подвір'ї ви завжди зможете набрати води, якщо попросити і хазяін буде вдома. Або купити у магазинах на крайніх вулицях. З річки, звісно, воду пити не можна.
    >4. При позитивних відповідях на перше та друге питання - яким автобусом чи маршруткою туди їхати з району залізничного вокзалу?
    З пересадкою через центр. Доїзджаєте до центру будь чим, даль питаєте маршртутку на: Прогрес (найближчій район до Буга), Пісчане (це той великий кар'єр на 2-й світлині), або село Бузьке (Баластне).

> Прошу допомогти з визначенням можливості тижневого відпочинку у наметах в ваших краях. Можливо з вибором озера я помиляюсь?
    Я б наметам радив поїхати у с.Актово у каньон. Там чиста вода у річці і гарні гранітні скелі. Це близно у 20 км від Вознесенська.

Последнее редактирование: 9 фев 2018
    Колесников нравится это.
  4. Колесников

Колесников Форумчанин

Симпатии:
    784
    @PUTNIK, поки Колєсніков відповість, я можу трохи задовольнити вашу цікавість".
    Дякую,vasya-serega, я не зміг би сказати цього - останні 30 років я на війні без рибалки та наметів.
    А псувати Вам відпочинок екологічною інформацією про нащі края , мабуть, не варто.
    Можливо ще хтось на форумі зможе щось порадити.

5. PUTNIK

PUTNIK Новичок

Симпатии:
    4
    -------------------------
    Щиро дякую вам за відповідь та поради! Якщо можливо, прошу уточнити деякі важливі для мене моменти вашої відповіді.

Screenshot_1.jpg

1. Озеро (пісчаний кар’єр) Баластне (озеро_1 на скриншоті) природного кольору, а поруч (через косу) озеро_2 - зеленого
    кольору - чому (якщо знаєте). І наскільки можу зрозуміти з супутника біля озера_2 сосновий ліс.

2. Чи рибалять на цих водоймах (чи є там рибка для лову вудкою або спінінгом). Я так розумію, що глибини там серйозні. А берега і дно круто йдуть вниз.

Screenshot_2.jpg

3. Може чули або знаєте місця насаджень шовковиці в тому районі. Одну лісосмугу шовковиці я знаю з минулого відвідування ваших місць (говорив в першому повідомленні), але якщо стояти на Баластному то до пляжу на південному краю Вознесенська далеко.

Screenshot_3.jpg

4. Чи немає громадського транспорту від залізничної станції Олександрівка в район Баластного?

Видачте за наполегливысть! Я відпочиваю на рибалці, а дружина і діти люблять купатися і смакувати шовковицю, ось чому я загострив уточнення на цих моментах. Авто не маю, тому намагаюся всі моменти врахувати щоб даремно не кататися. Вельми вдячний за допомогу!

P.S.
    А за каньйон - дякую за пораду. Але там (на скільки відомо мені) повинна бути природо охоронна зона, а тому стояти табором не можна. Я намагаюся природу не калічити і з законом не сперечатись.

6. Есенин Сергей

Есенин Сергей Гражданский активист КЛУБ VOZFOR.NET

Симпатии:
    1.845
    Касательно первого вопроса: вот снимок за 2013 год
    ballast.jpg

Это одно озеро "Балластное" , которое исходя из снимков разных дат, катастрофически мелеет.
    Вот вам и последствия варварской добычи природных ресурсов, а именно песка - научно подтверждены.
    Я думаю, что пора бить в "набат"!

Колесников нравится это.
  7. PUTNIK

PUTNIK Новичок

Симпатии:
    4
    Спасибо за участие! Первый вопрос почти снят. Надеюсь на успешное решение остальных.
    А с природой у нас аналогичная ситуация: рубят, засоряют, сливают.... В прошлом году наблюдал в Полтавской области - с полей снимают чернозём и грузят в огромные мешки для дальнейшей транспортировки. :(

8. Есенин Сергей

Есенин Сергей Гражданский активист КЛУБ VOZFOR.NET

Симпатии:
    1.845
    Попытаюсь ответить и на второй вопрос.
    Я не рыбак, но насколько я знаю, оз. Баластное используют для промышленного разведения рыбы. Очень маловероятно, что рыбака там встретят с распростертыми объятьями.

И попутно четвертый:
    Нет. Только из Вознесенска

9. РЕКРУТ

РЕКРУТ Форумчанин

Симпатии:
    1.028
    Как известно науке, мозг ДЕПУТАТОВ состоит на 80% из воды и влажных фантазий . Поэтому поставки через городские сети тухлятины напрямую влияют на их здравость и адекватность. Как знать, может именно тухлая вода и стала причиной аномально частого появления роликов с высказываниями мера Вознесенского за последние годы?
    Ответ на этот вопрос пока не могут дать даже лучшие ученые мира. В таком случае остается лишь одно — носить свою воду с собой и, по-возможности, рассказывать коллегам о пагубном влиянии защитников экологии, как на общее состояние здоровья, горожан так и на галлюцинации некоторых депутатов при голосованиях при поднятии Александровского водохранилища до отметки 20.7м.

Но как бы там ни было — тухлую воду можно хоть прокипятить и на крайняк выблевать с чувством выполненного долга. Когда же водно-харчевная логистика в городе хромает (этим страдают городские сети), то можно вообще оказаться без воды. Тогда приходится идти в туалет (к месту, которое застолбила за тобой сама эволюция, ) и набирать в чайник унизительно высокохлорированную воду.

Колесников нравится это.
  10. Колесников

Колесников Форумчанин

Симпатии:
    784
    "Я думаю, что пора бить в "набат"!

И по голове

тем, кто ворует наш песок с крыши нашего подземного озера питьевой воды и
    тем чиновникам (разрешителям и правоохранителям), которые знают, что этого КАТЕГОРИЧЕСКИ нельзя делать, но сами в доле с "генералами (ворами) песчаных карьеров".

Загрузка...