Южный Буг

Тема в разделе "ВОЗНЕСЕНСК ЗЕЛЁНЫЙ", создана пользователем vasya-serega, 11 окт 2015.

 1. vasya-serega

  vasya-serega ADMINISTRATOR Команда форума АДМИНИСТРАЦИЯ КЛУБ VOZFOR.NET

  Сообщения:
  1.048
  Симпатии:
  668
  Пол:
  Мужской
  Це було саме простіше: підійти і поставити підпис. Зробив відразу, як побачив
   
 2. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  973
  Симпатии:
  808
  Пол:
  Мужской
  Три в одном.


  Три біди-проблеми на одній сторінці сайту Енергоатому.

  http://www.energoatom.kiev.ua/ua/ac...energetichniyi_mst_ukrana__vropeyiskiyi_soyuz - Дано старт реалізації проекту «Енергетичний міст «Україна ‒ Європейський Союз»

  Класичний, на мій погляд, зразок словоблуддя-напівправди, за яким криється одна з багатьох схем знищення України заради збагачення керівництва НАЕК, держави, олігархів.

  Ахметов раніше придбав право на експорт ел. енергії. Гробилися природа і населення України - наживався Ахметов і ті вищі посадовці держави, які продали йому це право.

  Наразі до цієї кормушки рветься інша група казнокрадів і антиукраїнських злодіїв.

  На Україну насаджуються нові блоки АЕС, річки гроблять новими ГЕС-ГАЕС, небо коптять ТЕС ... Заради експорту ел.енергії. І кошти від цього «бізнесу на крові» йдуть не до бюджету держави а у кишені кількох нелюдей.

  І нас цей гешефт накрив своїм чорним крилом: «підвищення рівня використання та збільшення максимальної потужності ядерних енергоблоків, в тому числі Южно-Української АЕС...» Тобто - добити Буг, створити нову ядерну катастрофу, намагаючись з «ветхих» продовжених реакторів вижати грошей більше, ніж дозволяє проект... Ті, хто накрадуть ще більше грошей, хутко зникнуть з України у випадку катастрофи. А ми залишимося без нічого : без своєї малої Батьківщини, здоров’я, майна...

  І це ще не все. На тій же сторінці сайту:

  - http://www.energoatom.kiev.ua/ua/press/nnegc/52971-holtec_planu_stvoriti_v_ukran_virobnitctvo_novih_reaktorv_dlya_aes - Holtec планує створити в Україні виробництво нових реакторів для АЕС

  «Оцінюючи подальші перспективи, він зауважив, що потреба в малих модульних реакторах після 2025 року оцінюється загалом у близько один трильйон доларів. Частково, за його словами, це може бути реалізовано в Україні» Ось і вся енергетичн стратегія України: експлуатувати до катастрофи ті ядерні реактор, що є, і будувати нові. А потім - ще купу маленьких, буцімто зовсім дешевих і безпечних.

  І це ще не все. На тій же сторінці сайту:

  http://www.energoatom.kiev.ua/ua/pr...bu_z_rekonstruktc_sistemi_tehvodopostachannya - На ЮУАЕС відбулося чергове засідання оперативного штабу з реконструкції системи техводопостачання

  Їх Довідка. Проект «Реконструкція системи технічного водопостачання. Робота блоків 1..3 на Ташлицькому водосховищі та бризкальних басейнах Южно-Української АЕС» затверджено Кабінетом Міністрів України на початку 2016 року

  Моя довідка. Приховано від громадськості ( не було ніякого ОВНС, його екологічної експертизи та його громобговорення) збільшення водозабору з Південного Бугу, відділення частини ставка-охолоджувача ЮУ АЕС для верхньої водойми Ташл. ГАЕС, скидання технічної рідини (10млн.кубов) у наші водогіни та на наші лани ...

  «Часом мені здається, що існує якийсь мозковий центр, що працює на самоліквідацію цієї держави, навіть не так руками її ворогів, як зусиллями власних тут ідіотів...» Ліна Костенко

  А мені не здається. Я впевнений у цьому. Тому що ліквідація держави відбувається по класичному сценарію.https://news.pn/ru/public/99657 І зброя на цій війні - кредити, а боєприпаси - проценти. Україна вже не здатна обслуговувати свої забов’язання по кредитам і покірно виконує накази МВФ. Їх доларові папірці, які нічого не варті, та здебільше осідають на рахунках казнокрадів, в обмін на наші природні ресурси. Зайве населення, яке не задіяне у цьому процесі, знищується.
  Сергій Колєсніков 12.09.17
   
  Последнее редактирование модератором: 13 сен 2017
 3. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  973
  Симпатии:
  808
  Пол:
  Мужской
  Гібрідна війна.


  САМАЯ ОПАСНАЯ И ТЯЖЁЛАЯ РАБОТА В УКРАИНЕ - ЗАЩИЩАТЬ ПРИРОДУ ОТ СВОИХ ЖЕ ПОДОНКОВ.


  Атомна станція воює з мером Южноукраїнська за те, що той вніс на наступну сесію проект рішення про визнання слухань 29.04.17 такими, що не відбулися

  Тому й починають обливати його брудом. Наприклад тут -.http://novosti-n.org/news/read/128307.html Мэр Южноукраинска намерен отменить общественные слушания по поднятию уровня водохранилища . Тут його анонімно звинувачують у намірах за 30 срібників продати свою згоду на 20,7. Не відміняти він зібрався, а не дозволяє аесівським наперсточникам фальсифікувати громадське обговорення їх злочинного проекту.

  Або тут - https://www.sunpp.mk.ua/uk/article/5583-voznesensk-za-krok-do-obiednannya Вознесенськ за крок до об’єднання.

  Ось Луков - «хороша» людина. Він хоче щоб у вознесенців забрали питну воду, піднявши рівень Ол.в-ща до 20,7м, а Пароконний не хоче. Луков хоче об’єднуватися з селом, а Пароконний - не хоче. Як хоче Луков - ми це добре знаємо. А ролик розрахований на мешканця ЮУ, який, можливо, повірить у добрі наміри нашого мера. Тай почне лаяти «поганого» Пароконного, який не хоче єднатися з Костянтинівкою і дозволяти аесівцям гробити природу і національні святині.

  За всім цим брудом у кадрах ролика постійно мельтішать два замовника телезаказухи - начальник відділу ЮУ АЕС по обробці населення Пелюх і наш «земляк» , який отримує 30 срібников заступника директора Ташл. ГАЕС за те, що «впарює» своїм землякам проекти ЮУ АЕС, що знищують нашу і його Батьківщину.

  Грязна та не пристойна обробка населення. Як і вся брехня, що творять і Луков, і Пелюх, і Москаленко.

  Сергій Колєсніков 13.09.17
   
  Decay нравится это.
 4. vasya-serega

  vasya-serega ADMINISTRATOR Команда форума АДМИНИСТРАЦИЯ КЛУБ VOZFOR.NET

  Сообщения:
  1.048
  Симпатии:
  668
  Пол:
  Мужской
  Як раз все пристойне. І досить тонко. відразу і не зрозуміти, звідки вітер дме. Луков не бреше, він не каже правду. Він просто обходить це питання, хотя всі екологи добре знають його позицію. От атомщики його і підтримують, бо їх задовольняє варіант із головою сусідньої ОТГ, який буде обома руками за розбудови ЮУ енергокомплексу, аби до Вознесенська якісь додаткові кошти перепадали.
   
  Колесников и Ніка нравится это.
 5. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  973
  Симпатии:
  808
  Пол:
  Мужской
  «Атомна енергетика вимирає як вид»


  http://atom.org.ua

  «Роль атомної енергетики у світі поступово зменшується через її неспроможність конкурувати із відновлюваними джерелами енергії та все більшою втратою довіри до галузі. Про це свідчать дані нової незалежної Доповіді про стан світової ядерної галузі» (World Nuclear Industry Status Report 2017)

  А вітчизняні казнокради не хочуть відмовлятися від ядерної кормушки - там так просто шантажувати Україну і світ ядерною катастрофою на АЕС, якщо не дадуть міжнародний кредит, або не дозволять піднімати тариф.

  Тому, користуючись безвідповідальністю та продажністю влади, а також майже поголовним ідіотизмом населення (др.гр - відмова від участі у житті суспільства), аесівці продовжують термін роботи ВСІХ «ветхих» радянських ядерних реакторів до їх вибуху. Експериментують з підвищенням їх потужності понад проектну, Будують нові енергоблоки АЕС, збираються випускати малі ядерні реактори на території України, закупляють у кампанії-банкрута ядерне паливо і сунуть його у радянські реактори (дозволяючи експериментувати з паливом не на тренажерах, а на діючих реакторах на безводному продовольчому півдні України). Добивають річки України малими і великими ГЕС-ГАЕС та коптять небо ТЕС тому, що без маневрених потужностей ядерні мастодонти -мільйоники вимруть, як мамонти.

  Якось довелося мені їхати по одній із автомобільних доріг Каліфорнії. Степ та степ кругом. Жодної машини або живої душі. Раптом мій супутник зупинив автомобіль. Фред, чому ми зупинилися? «Ти що, не помітив червоне світло світлофора?» Американцям не зрозуміло, як можна не виконувати вимоги Закону. А у нас на Україні ще у 1989 році було встановлено, що будівництво ЮУ ЕК порушує цілу низку Законів України та її міжнародних забов’язань. І нічого. Побудували, запустили, і працюють, гроблячи природу і населення вже більше 30 років.

  А зараз у шахрайський спосіб обговорюють з населенням питання - порушувати чи не порушувати головний Закон річки (Водний Кодекс України), знищувати чи не знищувати історичні пам’ятки та національні святині українського народу, руйнувати чи не руйнувати Національний природний парк... Маразм! Хіба кілька обдурених мешканців вимираючого села мають право відмінити Закон?!

  Без сумніву, ядерна енергетика вимре. Але ж як багато шкоди вона ще наробить, якщо у «країні неляканих ідіотів» не з’явиться громадянське суспільство.

  Надія є. Наразі на миколаївщіні з’явилася нова політична сила - Союз інвалідів та участників АТО і Національний корпус України. Вони зуміли зорганізувати спротив аесівцям у їх злочинних намірах.

  На Донбасі АТО. У нас - АЕС. Бойові дії тривають.

  Ті, хто читає ці строчки, не стійте збоку подій. Чорна хмара накриє і вас. Слідкуйте за повідомленнями про бої-акції та приймайте у них участь.

  Якщо і цього разу злочинці-казнокради отримають перемогу, то ми ризикуємо залишитися без Південного Бугу. І цілком можливо - без нашої малої Батьківщини.

  --- Господи – Боже! Де ж розум наш, люди,

  Чом Вам байдуже, що після нас буде?

  Чом катафалкам немає зупину,

  Адже ми й діток кладемо в домовину!

  Хай ми не гідні себе пожаліти,

  Але ж за віщо страждатимуть діти?

  Думаймо, люди, бо час не чекає:

  Безповоротньо довкілля вмирає.

  (П.М.Панянчук, м.Миколаїв)
   
 6. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  973
  Симпатии:
  808
  Пол:
  Мужской
  Як зупинити знищення України?


  Захотіли казнокради з НАЕК Енергоатом у купі з корупціонерами від влади знищити національні святині українського народу, річку Південний Буг та населення Побужжя, у шахрайський спосіб розбудовуючи южноукраїнський енергокомплекс.

  А й цього не хочу допустити.

  Зібрав до одного листа всі наявні аргументи та вирішив направити його до Мінприроди, Генпрокуратури та Гройсмана.

  Але зробити це виявилося не легше, ніж змінити антинародну політичну систему в Україні.

  Як тут не згадати Шевченкові слова: «А над дітьми козацькими поганці панують» (Т. Шевченко «Тарасова ніч»).

  Я по життю еколог. І не бажаю знищувати легені планети для паперових листів.

  Дуже довго на офсайтах шукав адреси поки відправив е-м листи до Мінприроди, Генпрокуратури, Кабінету міністрів.

  Але потім почав отримувати відписки - Генпрокуратура та Кабмін пишуть, що не на ту ел. адресу їх контор я направив Звернення.

  Тобто, замість того, щоб тихесенько перекласти моє Звернення до пошти потрібного чиновника, мене примушують знову продиратися через протинародні їжі.

  А злочинці в цей час будуть продовжувати свій беспредел.

  У генпрокуратурі , кажись, це вдалося — я втиснув Звернення у їх ел.форму для Звернень. А Гройсман «измісліл» навіть два бар“єри. Для тих, у кого слабкі нерви, він зробив обов“язкову реєстрацію з викладанням детальних персональних даних. А хто не боїться ризиків, просто не зможе подолати стіну реєстрації - пристрій для реєстрації поламаний для того, щоб ніхто з народу його не турбував. Мало того, що він попереджає, що не збирається захищати мої персональні данні при реєстрації, так зареєструватися там взагалі не можливо!

  Точно так, як не можливо знайти адміністратора сайту.

  Сволочі — єдине слово, що крутиться у голові після спілкування з таким слугами народу.

  І виборчу систему — протинародний бар“єр - «изміслили» сволочі, що поразгоняти таких слуг не можливо.

  Як тут не згадати Шевченкові слова: «А над дітьми козацькими поганці панують» (Т. Шевченко «Тарасова ніч»).

  Не буду принципово рубати дерева для того, щоб писати паперові листи чиновникам країни неляканиї ідіотів.

  Я таки примушу своїх слуг-сволочей-чиновників приймати та відповідати на електроні звернення народу.

  14.11.17
   
 7. vasya-serega

  vasya-serega ADMINISTRATOR Команда форума АДМИНИСТРАЦИЯ КЛУБ VOZFOR.NET

  Сообщения:
  1.048
  Симпатии:
  668
  Пол:
  Мужской
  Врешті решт відправити звернення вдалося?
   
 8. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  973
  Симпатии:
  808
  Пол:
  Мужской
  Теж саме. Теж саме мууче!


  «Как ценна вода знаю не понаслышке! Несколько раз копал колодцы с нуля и чистил колодцы, и жил в месте где нет воды! Однажды долбил колодец в скальной породе, на пару часов меня хватило) потом вылазишь на верх и радуешься будто заново родился!
  Вода из колодцев уходит по всей Украине. По утверждению жителей в разных селах уровень падает на метр или полметра за год, в течении последних 3 лет!
  https://www.facebook.com/bobrdobr?h...9Hla8z5KniOkKcEyzWiJR7l2R74SYPeJE&pnref=story
  Для Вознесенська ця проблема - питання виживання. Є два джерела питно'ї води - Буг і підземне озеро. Буг зупиняють аесівці у Ол.в-щі. А "кар'єристи" вивозять пісок, у якому накопичуються опади, що живлять підземне озеро. А лісники вирубують санітарний,
  піскоутримуючий та вологонакопичуючий хвойний ліс на цих пісках. А влада міста та району воює ... між собою за право торгувати піском та лісом і освоювати наші "гробові" . А депутати — майже поголовно шістки влади. Або дурні. Або обдурені. А народ - майже поголовно ніякий. А вода у підземному озері падає дуже швидкими темпами. А якість її стає все гіршою. А аесівці не тільки зупиняють Буг, але замість живої річкової води готуються скинути нам воду зі свого ставка-охолоджувача. Яка без очистки піде у наші водогіни. Тай очистити її, наприклад, від радіонуклідів, неможливо. І хворіємо, і вимираємо "впереди планеты вся". А у кінці тунеля видно.... кінець питної та зрошувальної води у Вознесенську і районі. А без води нема життя.

  «Тільки після того, як останнє дерево буде зрубано,
  Тільки після того, як остання річка буде отруєна
  ,
  Тільки після того, як остання риба буде спіймана,
  Тільки тоді ви зрозумієте, що гроші не можна їсти».

  Вождь Айова Біла Хмара, середина ХІХ століття
  До колеги-Айови і я добавлю:


  "Тільки після того, коли підземне озеро знищить сейшельська золота лихоманка,
  Тільки після того, як Південний Буг вип'є ядернний джин,
  Тільки після того, коли люди почнуть вимирати, як мухи, від отруєної води,
  Тільки тоді ви зрозумієте, що ваша хата з краю... піщаного карь'єру, що падає"
  .

  А чекати цього кінця світу вознесенцям залишилося зовсім недовго. У нашому болоті поки що все спокійно.

  16.11.17 Сергій Колєсніков
  --- Добавлено, 16 ноя 2017 ---
  Луценко втиснув у його скриньку для е-м інформ. запитів.
  СБУ - мовчить.
  З Гройсманом поки що воюю - направив Інф. запит у е-м скриньку КМУ для інф. запитів.
  Мінприроди мовчить.
  Чекаю.
  Справа б була б зовсім іншою, якщо б у місті та районі знайшлося хоча б з десяток людей. які б не боялися боротися з владою за своє конституційне право на життя. Хіба ж у когось, хто ще здатен мислити, є сумніви у тому, що у нас ворюги крадуть питну та зрошувальну воду?!
  Наразі наша підлодка тоне, а ми спокійнесенько, любуючись собою або продираючись до владної кормушки (чи посада у виконкомі, чи директор водокалу, чи директор регсподу, ...) ведемо безголові базарні дискусії.
   
  Последнее редактирование: 16 ноя 2017
 9. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  973
  Симпатии:
  808
  Пол:
  Мужской
  https://www.sunpp.mk.ua/…/5854-chomu-brizkalni-baseyni-yuzh…
  Мультик про те, як у шахрайський спосіб без громадського обговорення, втихаря, казнокради-аесівці заривають у землю наші гроші (підвищення тарифів) для того, щоб украсти нашу річку (додатковий водозабір з П.Бугу). А заодне- запустити 6 гідроагрегатів Ташл. ГАЕС, заповнити Ол.в-ще до 20,7 м ( украсти з Бугу ще 26,5 млн кубометрів води), А заодне, залпово скинути у наші водогіни та на наші поля 10 млн кубометрів технічної рідини (гарячий густо підсолений радіоактивний коктейль) з технічної водойми-охолоджувача ЮУ АЕС ( Ташл. в-ще). А заодне, кожного дня з Ол. в-ща до частини Ташл. в-ща будуть закачуваться мільйони кубів води, взмулюючи на дні чорнобильські та южноукраїнські радіонукліди. А заодне, кожного дня через гідроагрегати Ташл. ГАЕС скидати до Ол.в-ща мільйони кубів взмуленої рідини з відділенної частини Ташл. в-ща, до якої буде проникати через гірську породу відсічної дамби гаряча забруднена вода після охолодженння енергоблоків ЮУ АЕС. А задне, готується будівництво нових енергоблоків ЮУ АЕС...
  І нікого (ні проектантів, ні аесівців, ні владу, ні подавлюячу частину населення) не хвилює той факт, що для реалізації злочинного печерно-кам`яного проекту минулого тисячоліття наш Буг зупиняють у Ол.в-щі; питна вода вознесенців, яку беруть без очистки з П.Бугу; засолені колись кращі у світі чорноземи; затоплені національні святині українського народу; сплюндрований НПП; знищені пам`ятки історії та археології світового рівня; риба, шлях на нерестилища для якої перекрила дамба Ол.ГЕС; знищені уікальні краснокнижні представники флори та фауни...
  І верх цинізму - крадуть або заривають у землю наші гроші, вбиваючи нашу річку і наші чорноземи, стверджуючи, що роблять це на наше прохання та заради нашого блага.
  А у нашому болоті все спокійно.
   
  Vasyl нравится это.
 10. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  973
  Симпатии:
  808
  Пол:
  Мужской
  https://vezha.vn.ua/sbu-do-2020-roku-pivdennyj-bug-obmiliye-na-30 СБУ: До 2020 року Південний Буг обміліє на 30%. Якість води у Південному Бузі дедалі погіршується. Серед причин: злив добрив у річку, слабка течія та збільшення кількості водоростей, дамби на малих та великих річках, відсутність виділення в натуру водооохоронних зон, Як врятувати головну водну артерію Вінниччини обговрювали фахівці на засіданні в обласній раді.
   

Загрузка...