Южный Буг

Тема в разделе "ВОЗНЕСЕНСК ЗЕЛЁНЫЙ", создана пользователем vasya-serega, 11 окт 2015.

 1. Александр Соя

  Александр Соя Житель

  Сообщения:
  1.250
  Симпатии:
  1.137
  Пол:
  Мужской
  Да, восстановил в памяти уточнения и детали того не меньшего "(злодійства)".
   
  Ніка и Колесников нравится это.
 2. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  973
  Симпатии:
  808
  Пол:
  Мужской
  http://www.ngorod.net.ua/books/kudi-vpadaye-pivdennij-bug КУДИ ВПАДАЄ ПІВДЕННИЙ БУГ. Автор статті - журналіст-профессіонал А.Ненько (який є свідком подій з самого початку будівництва), базуючись на багатьох документах, дає аналіз проблеми 20,7 з середини останнього століття минулого тисячоліття по 17.08.2017року. Це чергова фундаментальна робота свідомого громадянина і патріота України. Той не має право щось говорити про 20,7, хто не читав роботи А.Ненько.
   
 3. Георгiй

  Георгiй Moderator Команда форума

  Сообщения:
  829
  Симпатии:
  999
  Пол:
  Мужской
  Колесников нравится это.
 4. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  973
  Симпатии:
  808
  Пол:
  Мужской
  http://www.sunpp.mk.ua/uk/article/5...-skorygovanoyi-investyciynoyi-programy-aes-ta Зелений тариф Ол.ГЕС - шахраї-наперсточники. Річку угробили, піднявши рівень вище дозволених екологічною експертизою НПУ8м (наразі рівень 16м, а планують 20,7) та знищили рибу (екол.експ. оговорювала рибохід, якого аесівці так і не зробили, хоча перекрили річку більше 30 років тому.) І ще вимагають Зеленого тарифу за знищення природи.
   
 5. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  973
  Симпатии:
  808
  Пол:
  Мужской
  Знайшов на офіційному сайті Южноукраїнська цікаву статтю

  http://www.yu.mk.ua/show/problemi_yuzhnoukrainska_ta_yuu_aes#28.08.2017 - Офіційний сайт м. Южноукраїнська. ЯКІСНА ВОДА - НАШЕ ЗДОРОВ’Я . ПІВДЕННИЙ БУГ – НАШ КРАСЕНЬ, ЩО З ТОБОЮ? Дуже цікаві фотодокументи впливу водосховища на якість води у річці. І дуже наглядний зв'язок с зеленим тарифом Олекс.ГЕС.
   
 6. Vasyl

  Vasyl Форумчанин КЛУБ VOZFOR.NET

  Сообщения:
  274
  Симпатии:
  495
  Пол:
  Мужской
  Такий заклик побачив в каньйоні біля м.Косів. DSC09820.JPG
   
 7. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  973
  Симпатии:
  808
  Пол:
  Мужской
  http://www.sunpp.mk.ua/uk/article/5...eksi-vvedeno-rezhym-zhorstkoyi-ekonomiyi-vody - На Южно-Українському енергокомплексі введено режим жорсткої економії води

  Води у річці нема тому, що її вбили руслові дамби. Але замість оздоровлення річки та поступового демонтажу усіх руслових водосховищ хазяїн річки - БУВР «просить» аесівців застосувати гільйотину: добити р. П.Буг, зупинивши її у Ол.в-щу, піднявши рівень до 20,7м. Аесівці економлять літр води на туалеті, а замість охолодження енергоблоків за допомогою сухих градирень до тих 100 млн.куб.м. води на рік, які вони забирають із П.Бугу зараз, будуть забирати ще 26,5 після підвищення до 20,7м.

  Беспредел. Суіцид. Кінець чергової цивілізації.

  Аесівці- злочинці, уряд- не український, мінеко-торгівець природними ресурсами, місцева влада - корупціонери, ... Єдина надія - громадянське суспільство
   
 8. Олесь

  Олесь Форумчанин

  Сообщения:
  173
  Симпатии:
  147
  Пол:
  Мужской


  Cергій Терентійович, а як же залучення впливових людей Вознесенщини? Раніше Москаленко, а тепер знайшли Василевича, цей теж буцімто за освітою гідро... От вони за підняття. Складається враження " и вашим, и нашим, за три рубля спляшем". ?
   
 9. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  973
  Симпатии:
  808
  Пол:
  Мужской
  20,7 і риба.

  САМАЯ ОПАСНАЯ И ТЯЖЁЛАЯ РАБОТА В УКРАИНЕ - ЗАЩИЩАТЬ ПРИРОДУ ОТ СВОИХ ЖЕ ПОДОНКОВ

  Читаю стенограму НЕслухань у ЮУ.http://www.sunpp.mk.ua/uk/node/5254 Раджу всім почитати. Там можна прочитати те, що у залі можна було пропустити. Наприклад, виступ професійного іхтіолога - рибака. Його побоювання мають основу - аесівці разово скинуть у Буг 10 млн.куб.м. рідини зі своєї технічної водойми-охолоджувача (Ташл.в-ще), а потім будуть кожного дня Ташлицькою ГАЕС взмулювати радіаційні та хімічні відкладення частини Ташл.в-ща і скидати їх у наші водогіни та на наші поля.
  І ту рибу, що ще є у Бугу, їсти буде не можна.. Так, як і ту, що є у Ташл.в-щі.

  І чорна статистика стане ще чорніше.

  1. Вознесенськ займає перше місце в області по вимиранню населення.

  http://левый сайт.com.ua/?p=34867

  2. У м. Вознесенськ у 2016р. найвищий по області, показник смертності серед малюків до 1 року http://левый сайт.com.ua/?p=39689

  3.Рівень онкозахворюванності вознесенців один з найбільших у області, а у області – один з найбільших у Україні. http://voznesensk.org/material/5327

  4. На вознесенщіні хворіють на щитоподібну залозу цілими сім’ями https://news.pn/ru/public/149398

  "Протас В.М.:
  Протас Володимир Миколайович, Южноукраїнськ. У 1991 році Іван Єфремович покійний, царство йому небесне, він був зам. генерального директора, я в той час працював на рибному хазяйстві півроку від Миколаївського рибного хазяйства Матвіївки. Там вже була лінія у нас, Чернишов її возглавляв, ми розводили рибу. Приїхали до нас із Києва екологи взять проби: чи можна рибу їсти, чи ні. У Івана Єфремовича я взяв дозвіл, бо я робив там іхтіологом старшим, взяв дозвіл на контрольний вилов риби під наглядом Білаша, інспектора. Коли ми зловили коропи, які були по 28, по 25 кг, товстолоби по 30 кг, і екологи взяли з них пробу, вони сказали: рибу з Ташлика категорично їсти нельзя. Следуючий вопрос, вони взяли так само рибу із наших садків і сказали: ну тут допустимо, тому що риба живе мало, ну там – рік, і ми її реалізували. Я думаю, що коли буде продувка Ташлицького водохранилища, і цю водойму ми залиємо, чи не буде попадати вода із Ташлика усиленно у водойом Южного Буга, і чи не буде там так загрязненно, як у Ташлицькому водохранилищі. Хочу сказати ще одне, той водойом – Ташлицьке водохранилище, у якому не живуть ондатри і не живуть раки, наука - хто екологи, вони знають - цей водойом рахується грязним. І непригодним для того, щоб в ньому розводити рибу і їсти її. Так що я прошу це тоже зафіксувати, перед тим, як будете проводити голосування, і якісь там виводи робить по затопленню водойми Південного Буга. В мене все."

  06.09.17
  --- Добавлено, 6 сен 2017 ---
  Щодо Москаленко - там конфлікт інтересів. Оклад замдиректора Ташл.ГАЕС, мабуть, по нашому курсу дорівнює 30 срібникам.
  А хто такий Васильвич - не знаю.
   
 10. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  973
  Симпатии:
  808
  Пол:
  Мужской

  http://www.sunpp.mk.ua/uk/article/5542-pivdennyy-bug-potrebuye-vodyanogo-peremyrya - «изміслили» аесовці чергову фальсифікацію і заплатили за її оприлюднення продажній або дурній Олені Мігачовій.

  Як завжди, цейтнот.

  А дуже треба детально проаналізувати словоблуддя типа «швидкість течії Південного Бугу знижувалася до 8 кубометрів в секунду при мінімально необхідних 17 куб. м/сек.», «біле називається чорним, а порятунок річки видається за її знищення»...  Впевнений, що ця стряпня-дезінформація-брехня, буде продана всім ЗМІ районів, прилеглих до ЮУ АЕС.   

Загрузка...