ядерные неандертальцы

Тема в разделе "ВОЗНЕСЕНСК ЗЕЛЁНЫЙ", создана пользователем Колесников, 10 июн 2016.

 1. vasya-serega

  vasya-serega ADMINISTRATOR Команда форума АДМИНИСТРАЦИЯ КЛУБ VOZFOR.NET

  Сообщения:
  1.039
  Симпатии:
  666
  Пол:
  Мужской
  Співробітники СБ України у взаємодії з Дирекцією Держпідприємства «НАЕК «Енергоатом» блокували, у рамках реалізації комплексу заходів із захисту критичної інфраструктури держави у сфері атомної енергетики, використання неякісного обладнання на підприємстві «Южно-Українська АЕС». Оперативники спецслужби встановили, що посадовці підприємства створили умови для виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру на «Южно-Українській АЕС». Слідством задокументувало, що чиновники свідомо закупили контрафактне електрообладнання для систем важливих для безпеки функціонування атомної електростанції.
  https://ssu.gov.ua/ua/news/1/category/2/view/5031#.WmQ0v9sW.dpbs

  Цікаво, історія буде мати продовження?..
   
 2. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  963
  Симпатии:
  808
  Пол:
  Мужской
  Рішення, яке запізнилося на півстоліття.

  https://www.sunpp.mk.ua/…/7356-u-navchalno-trenuvalnyh-zany… У навчально-тренувальних заняттях персоналу на ЮУАЕС уперше використано модуль важких аварій
  Можна розуміти, що якщоб реактор рванув раніше, то персонал не знав що робити? Аналогічний випадок був у Чорнобилі - людський фактор.
  Головна вада ядерних реакторів - рішення треба приймати протягом кількох секунд. А пасивного захисту, тобто такого, який би спрацював помимо залежності від рішення персоналу та роботи обладнання, просто не існує.
  Мабуть, саме тому https://mail.google.com/mail/u/0/…
  Іспанія збирається закрити всі сім атомних електростанцій країни у період з 2025 по 2035 роки в рамках програми, що передбачає досягнення виробництва всієї електроенергії у країні виключно з відновлюваних джерел енергії до 2050 року.
  А прибацана Україна планує будівництво нових Чорнобилів.
  Хоча і їжаку зрозуміло, що Україна стане безлюдною, якщо не стане безядерною.
  Хто і за які гроші буде ліквідувати наслідки чергової ядерної катастрофи, до якої так біжить Україна?!
  За словами Горбачова саме багатомільярдні Чорнобильські витрати стали однією з причин розвалу Радянського Союзу. А що може Україна, у якої є тільки багатомільярдні борги? .
  Держава, якою керують прості кондитери та працівники базару, схоже, не має права на ядерну енергетику.
   
  Последнее редактирование: 16 фев 2019
 3. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  963
  Симпатии:
  808
  Пол:
  Мужской
  Третій блок южки вчора переведено у аварійний режим половинної потужності. Таке буває при аварії, або примусовому зменшенню потужності диспетчером енергосистеми. Сайт ЮУ АЕС мовчить. Сайт ДІЯРУ також німий. Мій дозиметр показує звичайні 12 мкртг. Чекаємо.
   
 4. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  963
  Симпатии:
  808
  Пол:
  Мужской
  https://www.sunpp.mk.ua/uk/article/...ka-yuzhno-ukrayinskoyi-aes-pidvyshcheno-na-15 Теплову потужність другого енергоблока Южно-Української АЕС підвищено на 1,5%

  Одночасно три небезпечних експерименти з ядерним реактором 2ЮУ АЕС: 1. Використання американського палива замість проектного. 2 «…змішана» активна зона, до складу якої входять тепловиділяючі збірки компаній «Вестінґауз» і «ТВЕЛ». 3. Перевищення проектної потужності: «…енергоблок №2 Южно-Української АЕС виведено на рівень теплової потужності 3045 МВт, що відповідає 101,5% проектної потужності».

  Всі ці експерименти проводе експлуататор ядерного реактору. Що є протизаконним. Тому що «на международном уровне эту формалистику определяет Конвенция по безопасности (МАГАТЭ), которую Украина подписала и которая имеет главенствующее положение над законами Украины. - по существующей практике в атомной отрасли существуют понятия Главный конструктор ответственного элемента, Главный научный руководитель, Изготовитель, держатель рабочей документации. Эксплуатирующая организация может выходить с предложениями технического характера, но окончательно изменения вносят держатели рабочей документации» http://www.atomnews.info/?T=0&MID=5&JId=5&NID=3731

  Можливо, аесівці і встигнуть продати на 1,5 відсотки більше електроенергії. Але якщо «ветхий» прострочений реактор вибухне, то ця ядерна катастрофа просто зітре Україну з карти Землі – на ліквідацію наслідків катастрофи у України нема ні людських, ні матеріальних ресурсів.
   
 5. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  963
  Симпатии:
  808
  Пол:
  Мужской

  Вложения:

 6. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  963
  Симпатии:
  808
  Пол:
  Мужской
  https://www.sunpp.mk.ua/…/7401-fahivci-yuuaes-vzyaly-uchast…
  Цікаво: 1. Коли аесівцям вигідно, вони постійно кричать про те, що їх кВт самий дешевий. А коли роблять спробу підрахувати реальну вартість свого Квт, то скиглять, що грошей у тарифі не вистачає навіть на безпечну експлуатацію атомної станції: "При цьому М.Рачин зазначив, що нині компанія працює з дефіцитним тарифом за всіма вищезазначеними статтями витрат." 2. Тариф постійно підвищують, підтягуючи його до бандитського Ахметівсько-Порошенківського Ротердам плюс. 3. Грошей виявляється не вистачає на все. Навіть на продовження і введення нових потужностей. А ось на виведення з експлуатації відпрацьованих ядерних енергоблоків гроші навіть не плануються збільшувати. Хоча їх не вистачить навіть на закриття одного енергоблоку. 4. На протиправну злочинну реконструкцію системи технічного водопостачання гроші вже давно витрачають і ще планують збільшити. 5. Всі витрати АЕС перекладені на споживачів через тариф навіть у штатному режимі. У випадку катастрофи весь тягар лягає на весь народ України. А ядерні аферисти поразбігаються, як це було у Чорнобилі. 6. Влаштували ядерний міжсобойчик і вирішили підвищити. Завтра я з сусідами зберуся за кухлем пива і вирішемо тариф зменшити – якщо продавцю можна підвищувати ціну на свій товар, то чому б покупцю не зменшувати ціну на товар, який ну дуже швидко зіпсується, якщо його не продати?!
   
 7. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  963
  Симпатии:
  808
  Пол:
  Мужской
  Знову потух 2ЮУ. Жодної інформації від ЮУ АЕС та ДІЯРУ. Місцева влада теж спокійно спить. Ядерні злочинці. Хай населення думає саме, що робити. Чи бігти кудись, чи вдягати білі капці. Мій дозиметр поки показує звичні 12, сайт http://vozmeteo.com.ua/meteo/ - 8мкРт.г. І цей випадок - не виключення, а система. Якщо планове відключення, тоді чому не повідомили на сайті? Чому втихаря і так раптово?
  Цитую професіонала:
  4.3.2. Проектами АЭС (опаснее - с ВВЭР) не исключаются события при эксплуатации и авариях, которые не зависимо от <правильности эксплуатации> происходят, нещадно провоцируя разрывы корпуса ядерного реактора, парогенераторов (ПГ). ( всё списывали на плохую воду)

  Из анализа неблагоприятных событий на АЭС удалось сохранить наиболее опасные данные из несанкционированных режимов, состоявшихся 25.12.82 г. на блоке N 1 ЮУАЭС (сброс пара из трубопровода <собственных> нужд) и там же 22.10.85 г. (<провал> давления пара в ПГ сбросом пара из него). При <верхнем> пределе по проекту скорости изменения температуры теплоносителя в 1-м контуре 60 С/час для аварийного расхолаживания при событиях имели место скорости расхолаживания 334 С/час и 1800 С/час соответственно. Причём, руководство станции пыталось утаить эти события, однако по другим каналам надзорные органы были информированы об этих опасных режимах и, соответственно, затребовали со станции акты их расследования. Мне поручалось тогда их изучение.

  Эти данные в сочетании с попытками скрыть реализацию опасных режимов и невозможностью предотвращения подобных режимов на любой АЭС и при правильных действиях персонала станции, достаточны для формирования требований общественности обязательного рассмотрения в проектах ОЯЭ аварий, связанных с разрывом корпуса реактора, парогенератора. По крайней мере, абсурдность текста <со звездочкой> в ОПБ бесспорна, и этот текст, по сути, является криминальным" https://news.pn/ru/blogs/91074

  Якщо аварія, то чому мовчать? Нажаль,юристів нема для того, щоб змогли хоча б свої конституційні права на життя та здорове довкілля захистити - одні юридичні гаманці. Знову доводиться самому блукати по кодексам та займатися судовою тяганиною - цих ядерних авантюристів та шахраїв треба примусити поважати права людини. Україна буде або безядерною, або - безлюдною.
  Не забувай про ядерний гриб над Миколаєвом ! ( https://news.pn/ru/blogs/213939) Не ховай голову у пісок - ядерний джин і там тебе дістане. Ти нікому у цій державі не потрібен - ніхто про тебе не дбає.
  Борися сам за свої конституційні права, якщо ти - Людина.

  https://www.sunpp.mk.ua/uk Енергоблок №1 994 МВт,

  Енергоблок №2 0 МВт

  Енергоблок №3 997 МВ

  «В покарання за громадянську пасивність люди отримують владу злодіїв» (Платон)

  .
   

  Вложения:

  Последнее редактирование: 19 мар 2019
 8. vasya-serega

  vasya-serega ADMINISTRATOR Команда форума АДМИНИСТРАЦИЯ КЛУБ VOZFOR.NET

  Сообщения:
  1.039
  Симпатии:
  666
  Пол:
  Мужской
  Була новина у ЗМІ, я здається на liga.net бачив. Проте це ж не передвиборні перегони, тому такі буденні новини мало кому цікаві
   
  Колесников нравится это.
 9. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  963
  Симпатии:
  808
  Пол:
  Мужской
  Про що розповіло табло потужності ЮУ АЕС у суботу, 15 червня 019 року.


  2019-06-15 10:49:51

  Енергоблок №1

  803

  МВт

  Енергоблок №2

  817

  МВт

  Енергоблок №3

  1

  МВт

  «А я читаю между строк»:

  Перше – Третій блок ще у ремонті.

  Друге - Другий блок вже вивели з ремонту.

  Третє – Для того, щоб втиснути відремонтований блок в енергосистему України аесівці скоїли подвійний злочин: знизили потужність обох блоків від номінальних проектних 1000 МВт. Енергосистема збалансована, а ядерна безпека порушена. І цілком ймовірно, що цей черговий ядерний експеримент може викликати чергову ядерну катастрофу. Яка зітре Україну з карти світу.

  Замість того, щоб виводити ядерні блоки, які відпрацювали проектний термін безпечної експлуатації, заміщаючи їх енергозбереженням та відновлюваними джерелами енергії, неукраїнський уряд форсує будівництво нових та продовження експлуатації «ветхих»

  ядерних енергоблоків, будівництво заводу ядерного палива та т.і.

  Ядерний маразм епохи ядерних неандертальців.

  Знищення нашої чергової дурної цивілізації триває.

  Україна буде або без`ядерною, або – безлюдною.

  Сергій Колєсніков, Голова ВЕА "Зелений світ", 15.06.19
   
 10. vasya-serega

  vasya-serega ADMINISTRATOR Команда форума АДМИНИСТРАЦИЯ КЛУБ VOZFOR.NET

  Сообщения:
  1.039
  Симпатии:
  666
  Пол:
  Мужской
  Не можу не поділитися посиланям на прогрес у побудові дослідницького ІТЄР у Франції.
  [​IMG]
  Якщо коротко, то виконано вже 65% робіт! Ооооо. І автор матеріалу передбачає, що обладнання для першої плазми буде готове вже у 2026 році.
  І якщо прочитати статтю, то стане зрозуміло, що реактор таки добудують. Звісно, до холодного термоядерного синтезу ще далеко, і після ІТЄР маэ бути ДЕМО, але сам факт, що людство здатне будувати такі об'экти, тішить
   
  Колесников нравится это.