ядерные неандертальцы

Тема в разделе "ВОЗНЕСЕНСК ЗЕЛЁНЫЙ", создана пользователем Колесников, 10 июн 2016.

 1. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  814
  Симпатии:
  795
  Пол:
  Мужской
  Строительство энергоблока №4
  По первоначально утвержденному проекту на площадке ЮУАЭС предусматривалось строительство четырех энергоблоков суммарной мощностью 4000 МВт. В настоящее время построено и работает три энергоблока ВВЭР-1000 (3000 МВт). Ввод энергоблока №4 не был осуществлен, хотя многие здания и сооружения были построены.

  Исходя из благоприятных условий дальнейшего развития АЭС в составе Южно-Украинского энергокомплекса, наличия Александровского водохранилища и Ташлыкской ГАЭС, развитой инфраструктуры, инженерно-геологических условий площадки, целесообразно строительство блока № 4 Южно-Украинской АЭС с вводом в эксплуатацию в период 2018-2020 гг.

  Научно-технический совет ГП НАЭК «Энергоатом» рассмотрел обосновывающие материалы по возможности увеличения мощности ЮУАЭС и признал технически возможным размещение дополнительного энергоблока на промышленной площадке АЭС. Принято решение о необходимости начала работ по разработке технико-экономического обоснования сооружения энергоблока № 4 на площадке ЮУАЭС.
  http://www.ngorod.net.ua/news/po-staromu-scenariyu/
   
 2. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  814
  Симпатии:
  795
  Пол:
  Мужской
  Ви ще не всі вимерли від наших трьох блоків? Тримайте четвертий!


  1. Вознесенськ займає перше місце в області по вимиранню населення.

  http://левый сайт.com.ua/?p=34867

  2. У Вознесенську 35тисяч, а у Южноукраїнську — 40. Скорочення населення у 2016 році - 298 у Вознесенську та 26 у Южноукраїнську. Вони обслуговують ядерні реактори, але п`ють воду із Бугу після самоочищення її на Мигійських порогах, а ми — після Олександрівського водосховища, до якого постійно “продуваєься” рідина з технічної водойми-охолоджувача ЮУ АЕС. http://левый сайт.com.ua/demografiya-voznesenska-za-2017r-sertnist-zmenshano-narodzhuvanist-zbilsheno-odnak-depopulyatsiya-mista-ne-zupinena-shaleno-roste-kilkist-vibortsiv-yih-vzhe-bilshe-nizh-u-bilshomu-yuzhnoukrayins

  3. У м. Вознесенськ у 2016р. найвищий по області, показник смертності серед малюків до 1 року http://левый сайт.com.ua/?p=39689

  4.« Захворюваність на злоякісні новоутворення в Миколаївський області значно перевищує показники в інших регіонах країни... А у Вознесеську - на 13,0% вище обласного показника». http://voz.gov.ua/material/6956

  5. На вознесенщіні хворіють на щитоподібну залозу цілими сім’ями https://news.pn/ru/public/149398


  Згідно Конституції України влада належить народу.

  Народ вибирає своїх представників — депутатів.

  Депутати нанімають собі слуг - чиновників виконкому.

  Тобто, рішення приймє народ, депутати це рішення забов`язують виконувати виконком.

  Виконком на чолі зі своїм виконавчим директором — мером виконує рішення народу.

  Так повинно бути.


  Але у нашому болоті — країні неляканих ідіотів, все перевернуте з ніг на голову.

  Народ покірно відмовляється від влади, хворіє та тихесенько вимирає.

  Депутатів вибирає не народ, а чиновники виконавчих органів влади з числа «ніяких» або таких же, як і вони самі. Ці списки покірно затверджує народ на виборах за шмат гнилої ковбаси. А якщо не вистачає голосів, то чиновники добавлять —по їх списках виборців у Вознесенську більше, ніж населення.


  Луков, Бурдін та К, за можливість «освоювати» наші «гробові», підтримують любі прожекти аесівців, якими б вбивчими вони не були для природи та населення міста та району.

  Майже всі депутати давлять на ті кнопки, на які їм показують з трибуни.

  Майже всі бюджетники покірно йдуть на Неслухання і піднімають руку тоді, коли їм кажуть.

  Майже все населення живе у крайній хаті і дозволяє не тільки себе стригти, але й вести себе на бойню.

  Схоже, що четвертому та наступним ядерним горшкам на майданчику ЮУ АЕС бути.

  Точно так, як і населенню міста та району — не бути.

  http://energoatom.kiev.ua/ua/press/..._kartu_budvnitctva_zamschayuchih_potujnosteyi - 26.03.2018

  На ЮУАЕС обговорили дорожню карту будівництва заміщаючих потужностей
  За проектом підвищення рівня Олександрівського водосховища до позначки 20,7 м шахраї-аесівці приховали кілька вбивчих для нас проектів — будівництво нових енергоблоків на проммайданчику ЮУ АЕС, запуск 6 гідроагрегатів на Ташл. ГАЕС, скидання у наші водогони рідини з технічної водойми-охолоджувача ЮУ АЕС, продовження понад проектний термін безпечнї роботи усих енергоблоків ЮУ АЕС, тощо.

  В нас є багатий вибір варіантів: або бути змитими 10м цунамі у випадку руйнування греблі, або тихо вимирати та хоронити своїх дітей від радіаційно-хімічного бруду АЕС, або називати один одного «Ваше сиятельство» у випадку ядерної катастрофи на ЮУ АЕС ( на якій одночасно проводяться декілька небезпечних експериментів), або, залишивши все, поповнювати ряди кримських та донецьких біженців, …

  Але кращий варіант — перестати бути ідіотами ( др. грецьке- Ідіот — це людина, яка відмовляється від участі у житті суспільства).

  Не треба ніяких революцій та майданів.

  Треба кожному згадати, що влада у твоїх руках. Примусити свого депутата робити те, що тобі потрібно. А він примусить чиновників виконувати те, що необхідно для забезпечення твоїх конституційних прав на життя, здорове довкілля, освіту, медицину та т.і.

  Все просто.

  Вибір є у кожного.

  Або залишатися ідіотом — бараном у стаді, якого стрижуть і ведуть на бойню. Тоді не бекай на погану владу.

  Або — стати Людиною, яка поважає себе і примушує своїх слуг-представників-депутатів робити те, що потрібно суспільству, а не чиновникам-казнокрадам.

  Так хочеться, щоб цей вірш був не про нас:

  Царство безысходности и мрака,
  Душный пафос рабского барака,
  Наглые раскормленные морды,
  Злобные завистливые орды.

  Кровь и плесень, цепи и затворы,
  Сверху - нравы шелудивой своры,
  Снизу - тупо блеющее стадо,
  Коему другого и не надо... (Юрий Нестеренко)

  Сергій Колєсніков. 26.03.18

  .
   
  Последнее редактирование: 26 мар 2018
 3. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  814
  Симпатии:
  795
  Пол:
  Мужской
  Ядерний "межсобойчик"

  Партнерская проверка - это критическая оценка деятельности АЭС, выполняемая в течение двух-трех недель международной командой экспертов ВАО АЭС. Ее результатом станет конфиденциальный отчет, отражающий сильные стороны атомной станции и области для улучшения.
  https://barometr.info/yuaes/9990-na...rohodit-predvizit-ekspertov-vao-aes-foto.html
   
 4. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  814
  Симпатии:
  795
  Пол:
  Мужской
  Не можна довіряти аесівцям.

  Аесівці, гроблячи людей та природу, кричать, що атомній енергетиці нема альтернативи.

  Це — брехня. Одна з багатьох. Тому, що вся атомна енергетика тримається на брехні.

  АЕС виникла як побочний продукт виробництва плутонію для ядерної зброї, а потім існувала тільки за рахунок шаленних коштів з бюджету. Ніхто й ніколи не рахував реальну ціну ядерного кіловату. Навіть якщо й рахував, то йому забороняли оприлюднювати результати. Бо ціна — страшна. Але страшніше за витрати грошей — це хвороби, смерть та виродження всього живого у природі.

  І тепер атомна енергетика підтримується тільки казнокрадами від уряду та керівництва Енергоатому та АЕС.

  У світі вже є багато прикладів, коли відновлювані джерела енергії повністю забезпечували державу ел. енергією і робили її майже безкоштовною. Або - відсторонення атомних станцій альтернативними джерелами. Так було у Німечіні, Франції, а тепер — у Великій Британії.

  А якщо вдасться примусити “кровосісів викопного палива” дістати із їх сейфів проекти альтернативних джерел ел.енергії, тоді взагалі про АЕС людство буде згадувати, як про жахливий сон.

  Не можна ні в якому разі дозволяти аесівцям, порушуючи діюче законодавство, знищувати наш Південний Буг та позбавляти нас питної та зрошувальної води.

  Ні - підвищенню рівня Олександрівського водосховища! Ні - будівництву 4 блоку ЮУ АЕС! Ні- Ташлицькій ГАЕС.

  Атомна енергетика у світі вмирає. Не можна дозволити атомним станціям тягти за собою і нашу річку, і наше здоров`я, і здоров`я головного багатства України — кращих у світі чорноземів.

  https://www.theguardian.com/busines...electricity-than-nuclear-for-first-time-in-uk Відновлюванні джерела Англії у 2017році виробили більше ел.ен, ніж атомні станції.

  Вперше офіційні дані на кінець минулого року показали, що вітрові електростанції та сонячні батареї виробили більше електроенергії, ніж вісім атомних електростанцій Великобританії.
   
 5. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  814
  Симпатии:
  795
  Пол:
  Мужской
  На ЮУ АЕС три енергоблоки. Охолоджуючої спроможності ставка-охолоджувача вистачає влітку на 1,6 блоки.

  Ядерний блок розрахований на безперервну роботу від загрузки до загрузки палива під час щорічної ППР.

  Чому б не планувати ці зупинки блоків на той період року, коли вони і так працювати не можуть? Для чого ремонтувати блоки взимку, коли вода холодна?

  Другий стоїть, третій стоїть, працює тільки перший продовжений.

  Вже було, коли стояли всі три.

  Але, щоб ядерні реактори не перетворилися у ядерні бомби, як у Фукусімі, їм постійно треба багато ел.енергії ( атомна станція з`їдає сама близько 6% тієї ел.ен., яку виробляє).

  Поряд іде війна.

  Нема проблеми завалити ЛЕП і залишити АЕС без зовнішньої ел.енергії.

  І створити другу на Укпраїні ядерну катастрофу.

  Яка зітре «самостійну» з карти світу.

  Ядерні маразм, брехня та ядерна катастрофа.

  Ядерні блоки атомних станцій України не працюють у проектному режимі від ППР до ППР, а шкандибають від однієї аварійної зупинки до другої.

  Проектна кількість пусків-остановів або вичерпана, або перевищена.

  Але продовжують, переназначають цикли одних технологічних операцій на інші, експриментують з заміною щтатного палива на інше, експериментують з регулюванням потужності, чого не можна робити, експериментуюь з підвищенням потужності понад проектну, лізуть до експорту ел. енергії за рахунок здоров`я та життя людей та природи ... АЕС України - від аварії до аварії.

  Україна - від катастрофи до катастрофи.

  Не бачу іншого варіанту.

  ТРЕТІЙ ЕНЕРГОБЛОК ЮЖНО-УКРАЇНСЬКОЇ АЕС ЗУПИНЕНО ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ПЛАНОВО-ПОПЕРЕДЖУВАЛЬНОГО РЕМОНТУ https://www.sunpp.mk.ua/uk/article/...inskoyi-aes-zupineno-dlya-provedennya-planovo
   
 6. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  814
  Симпатии:
  795
  Пол:
  Мужской
  Помни о смерти!

  https://www.inpearls.ru/чернобыль


  Если бы власть города и района - депутаты, а также их наёмные работники - Луков, Бурдин и их слуги хоть раз побывали бы в городе-призраке ЧАЭС...

  Или бы они сами или их близкие видели, как умирают от лучевой болезни молодые ребята...

  Если бы их мозги думали не только про личное обогащеие при "освоении " наших ядерных гробовых, но о немного о современных дружественных к природе возобновляемых источниках энергии...

  Если бы они подумали, что кроме денег им и их детям нужны нормальные условия обитания...

  Если бы они подумали о том, что катастрофа на ЧАЭС развалила могучий Советский Союз, а катастрофа на ЮУ АЕС сотрёт их Родину-Украину с карты мира...

  Если бы они хоть раз подумали о Фукусиме...

  Если бы они просто почитали информацию на форумах о нескольких опаснейших экспериментах и масовых злоупотреблениях -воровстве в ущерб безопасности у них прямо над головой - на ЮУ АЕС, каждый из которых может привести к ядерной катастрофе...


  То они бы НИКОГДА на поддерживали атомную энергетику, которая и держится на пасивности и невежестве народа, на таких, как они , на лжи и на огромных дотациях из государственного бюджета.


  «Смотрю я на украинское правительство — вот, блин, где Чернобыль-то аукнулся!»
   
 7. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  814
  Симпатии:
  795
  Пол:
  Мужской
 8. vasya-serega

  vasya-serega Moderator Команда форума

  Сообщения:
  938
  Симпатии:
  627
  Пол:
  Мужской
  Далі можна вже не читати. Вугілля наше все. Якщо атомні просто виробляють до біса багато е\е, то теплові станції годують мільони причетних голодних і ситих ротів. Це ціла система, яка хоч і здорово схудла після початку бойових дій на сході, але не зникла. І завдяки зусиллям окремих компаній, насамперед ДТЄКу, продовжує живитися російським (або з ОРДЛО) вугіллям. І я не бачу передумов, щоб у когось була політична воля із цим коли-небудь покінчити.
   
 9. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  814
  Симпатии:
  795
  Пол:
  Мужской
  Покірно та тупо вимираєте від трьох - отримайте четвертий!
  https://www.sunpp.mk.ua/uk/article/6582-cytata-dnya - “... підписано дорожню карту будівництва четвертого енергоблока Южно-Української АЕС”
   
 10. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  814
  Симпатии:
  795
  Пол:
  Мужской
  ЮУ АЕС — наш головний біль.

  Товариш фашист, ну скільки ж можна?! Вчора газова камера, сьогодні газова камера... Голова ж болить!”

  Знову візит на сайт нашої ядерної сусідки викликав головний біль.

  2018-06-24 13:00:18

  Енергоблок №1

  872

  МВт

  Енергоблок №2

  986

  МВт

  Енергоблок №3

  1

  МВт

  Знову аесівці роблять те, чого робити не можна- тупо та вперто лізуть до чергової ядерної катастрофи. https://news.pn/ru/public/174091 https://news.pn/ru/blogs/177586

  Знову експериментують з регулюванням потужності ядерного реактору, чого проектом не передбачено. Обладнання реактору розраховане на безперервну роботу. Тому така велика кількість регулювань кожного наступного разу може викликати аварію.

  Тим більше, що цьому блоку-ветерану експериментальної серії реакторів вже давно треба вийти на пенсію, але його примушують працювати 10 років понад проектний термін.

  Та й примусили його працювати знаючи, що ресурс допустимих робочих циклів вже вичерпано. http://www.atomnews.info/?T=0&MID=5&JId=5&NID=3731 (цікава не тільки стаття, але й коментарі до неї). Цей злочин проти України скоїв Енергоатом у сговорі з керівництвом ДІЯРУ, Міненерго та Кабміном.

  Кожен день подальшої експлуатації продовжених блоків наближає Україну до нової ядерної катастрофи.

  А пасивного захисту проектом просто не передбачено. Достатньо вийти з ладу якомусь механізму регулювання потужності, як регульована ланцюгова реакція перетворюється на нерегульовану з усіма витікаючими з реактору радіаційними наслідками.

  І навіть досвідчені оператори не здатні цьому завадити.

  А далі - як у Чорнобилі та Фукусімі.

  Хлопці-аесівці, та скільки ж можна гратися у російську рулетку на російському ядерному реакторі?

  Колись-таки револьвер може і пальнути а реактор вибухнути!

  Але ж нам всім хочеться бути здоровими і жити довго-довго. І щоб життя на нашій чудовій землі ніколи не зникло внаслідок чергової ядерної катастрофи.

  Ну, можливо, заробите кілька додаткових гривень, але ж втратити можна незрівнянно більше!

  Технічні праацівники атомної станції, візьміться за голову, а потім за руки один одного і скажіть своїм работодавцям- ненажерливим ворюгам та корупціонерам: ”Досить ядерних експериментів! Ми також люди. І також хочемо жити самі і щоб вічно жила і процвітала наша Україна”.

  Нічого нема вічного під місяцем. Відпрацював енергоблок свій проектний термін — подякуйте Богу і виведіть його з експлуатації.

  Тим більше, не можна проводити на ньому ще цілку низку небезпечних експриментів, не треба вбивати наш Буг заради вирішення своїх технічних проблем.

  Так буде безпечніше і дешевше, ніж чекати, поки втомлений ядерний реактор сам вибухом не визволить себе від експлуататорів-експериментаторів- авантюристів -корупціонерів.


  "Ученые расщепили атом. Теперь атом расщепляет нас». Квентин Рейнолдс


  Сергій Колєсніков, 24.06.18