ядерные неандертальцы

Тема в разделе "ВОЗНЕСЕНСК ЗЕЛЁНЫЙ", создана пользователем Колесников, 10 июн 2016.

 1. vasya-serega

  vasya-serega ADMINISTRATOR Команда форума АДМИНИСТРАЦИЯ КЛУБ VOZFOR.NET

  Сообщения:
  996
  Симпатии:
  647
  Пол:
  Мужской
  Ну не зовсім так. Вона просочувалась через грунт, коли воду для охолодження переливали у що тільки можна. І траплялися протікання. Спеціально її в океан не скидали.
   
 2. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  874
  Симпатии:
  802
  Пол:
  Мужской
  Я читал, что р.акт. воду вывозили танкерами в океан. Но не записал источник. Сейчас нашёл у себя две инф. на эту тему. Хотя, по большому счёту, нам всё равно - Другого пути у радиоактивной воды из Ташлыка нет. Даже, если представить, что дамба уцелеет при взрыве, то из Ташл.водохранилища кроме "продувочных" вод постоянно происходит дренаж в Ал.в-ще

  Тайфун в Японии: сотни тонн радиоактивной воды из «Фукусимы» попали в океан

  сегодня 17:17

  Наводнение в Японии, произошедшее в результате удара тайфуна «Этау», стало причиной того, что сотни тонн радиоактивной воды обрушилось из АЭС «Фукусима» в океан, сообщает Tokyo Electric Power, передает sputniknews.com.

  [​IMG]

  © REUTERS

  В TEPCO сообщили, что в результате сильного дождя были перегружены дренажные системы, отправив загрязненную воду в Тихий океан. Огромные количества загрязненной воды хранились на заводе и использовались для охлаждения расплавленного топлива в трех сильно поврежденных реакторах.  https://www.gismeteo.ua/news/sobytiya/14322-v-yaponii-poymali-ogromnuyu-rybu-mutanta - в Японии поймали рыбу-мутанта

  В Японии поймали огромную рыбу-мутанта
  17 сентября 2015 19:40

  Житель Японии Хирасаки Хироши поймал вблизи аварийной АЭС «Фукусима-1» гигантскую рыбу-мутанта. Счастливчик сфотографировался «в обнимку» с монстром и разместил снимок в «Твиттере».

  Как сообщает «Нейшнл джеографик», пойманное морское создание — обычная полосатая зубатка (Anarhichas lupus), однако она отличается от своих сородичей размерами и шокирующим видом. Скорее всего, из-за влияния радиации рыба стала похожей на доисторическое чудовище.

  Длина рыбы-мутанта составила два метра. Обычно длина зубаток достигает 1,5 метра, а вес не превышает 23,6 кг. Во всем остальном фукусимское чудовище ничем не отличается от своих сородичей.
   
 3. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  874
  Симпатии:
  802
  Пол:
  Мужской
  Все ближче до чергової катастрофи!


  «Третій енергоблок ЮУАЕС відімкнено від енергомережі  Понеділок, 30 Жовтень, 2017 - 22:31

  30 жовтня 2017 року о 22 год 03 хв третій енергоблок Южно-Української АЕС відімкнено від енергомережі через втрату збудження генератора.

  « 28 вересня 2017 року 04:20 дією захисту "втрата збудження" турбогенератора №2 енергоблок відключився від електромережі та був розвантажений та переведений у стан "мінімально контрольований рівень".


  Тепер стоять вже два з трьох. І, схоже, надовго.

  Кожне таке аварійне відключення ядерного енергоблоку може стати для нього останнім. “Вєтхоє” обладнання простроченного блоку, який примусили працювати до вибуху, може не витримати.

  Але ядерні неандертальці — експериментатори продовжують бігти до чергової катастрофи — єдиний (поки що живий блок)продовжують примушувати працювати на підвищенній потужності:

  2 017-10-31 19:50:02

  Енергоблок №1
  1017 МВт

  Енергоблок №2
  0 МВт

  Енергоблок №3
  0 МВт

  По розарахункам злочинців-експериментаторов від такого режиму повинен втратити збудження і перший блок.

  А опори резервних ліній зовнішнього аварійного живлення атомної станції ( без якого “мирний атом” перетвориться у три ядерних бомби) розікрадуть на металобрухт

  “Заради власного збагачення невідомі пошкодили чотири опори ЛЕП поблизу Южноукраїнська.” https://www.sunpp.mk.ua/uk/article/5769-poshkodzhennya-lep


  А ви, нардепи-подільники аесівських казнокрадів,

  А ви — влада, яка дбає тільки про особисте збагачення,

  А ви — земляки-зрадники, що вішаєте ядерну лапшу місцевим аборигенам,

  А ви - обдурені та до-усього-байдужі земляки,....


  продовжуйте покірно, як стадо баранів, чекати, поки ядерні казнокради-експериментатори зі своїми ядерними надійно-постійно-аварійними горшками не зроблять з нашої малої Батьківщину ядерний могильник.

  І не відомо, чи встигнуть аесівці до катастрофи затопити національні святині українського народу, піднявши рівень Олександрівського водосховища до 20,7 м.


  У нашого нерозумного ядерного сусіда є тільки один розумний шлях -

  негайно припинити всі свої бісовські експерименти. Україна не витримає нової ядерної катастрофи

  Всі енергоблоки атомної станції після вичерпання проектного ресурсу безпечної роботи повинні бути виведенні із експлуатації.

  Ніяких злочинних 20,7, ГАЕС та затоплення НПП “Бузький Гард”

  І домогатися цього потрібно, згідно з Конституцією України, усіма доступними заходами.

  Поки ще є така можливість.


  Господи – Боже! Де ж розум наш, люди,
  Чом Вам байдуже, що після нас буде?
  Чом катафалкам немає зупину,
  Адже ми й діток кладемо в домовину!
  Хай ми не гідні себе пожаліти,
  Але ж за віщо страждатимуть діти?
  Думаймо, люди, бо час не чекає:
  Безповоротньо довкілля вмирає.
  (П.М.Панянчук, м.Миколаїв)
   
  Последнее редактирование: 31 окт 2017
 4. Yukon 2

  Yukon 2 Форумчанин

  Сообщения:
  127
  Симпатии:
  154
  Пол:
  Мужской
  На Южном Урале зафиксировали "экстремально высокий" уровень радиации
  https://ukranews.com/news/531145-na-yuzhnom-urale-zafyksyrovaly-ehkstremalno-vysokyy-uroven-radyacyy

  "Уральський Чорнобиль": У Росії від проливних радіоактивних дощів запропонували лікуватися пивом. Народ слухає, і п’є горілку, щоб гроші не «на вітер»
  http://patrioty.org.ua/other/uralsk...horilku-shchob-hroshi-ne-na-viter-203076.html

  Однако...
   

  Вложения:

  Колесников нравится это.
 5. vasya-serega

  vasya-serega ADMINISTRATOR Команда форума АДМИНИСТРАЦИЯ КЛУБ VOZFOR.NET

  Сообщения:
  996
  Симпатии:
  647
  Пол:
  Мужской
  Що цікаво, що у офіційних джерел у РФ стався розлад, і різні посадові особи подали різну інформацію. Одні заперечували, а другі оприлюднили. Проте більше із Маяку нічого не чутно, коротше, народ і не таке проковтне. А до Европи хмара дійшла розсіяною, наврядче якісь наслідки будуть.
   
 6. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  874
  Симпатии:
  802
  Пол:
  Мужской
  ЮУ АЕС - одне повідомлення і чотири Погано.

  Щойно побачив таке повідомлення на сайті ЮУ АЕС:

  2017-12-29 18:50:19

  Енергоблок №1

  1027

  МВт

  Енергоблок №2

  660

  МВт

  Енергоблок №3

  1002

  МВт


  Перше погано -Аварія. Якщо блок переведено на половину потужності, то це свідчить або про аварію (наприклад, щось трапилось з парагенератором), або про примусове зменшення потужності ЮУ АЕС диспетчером енергосистеми.

  Друге погано - Диспетчерське примусове зменшення потужності ЮУ АЕС. Ядерні енергоблокі розраховані на роботу у базовому режимі і використовувати їх як маневрені економічно збитково і небезпечно

  Третє погано - Замовчування з боку адміністрації ЮУ АЕС. Якщо б АЕС відразу повідомляла про нештатні ситуації, тоді б не було б потреби мешканцям зони спостереження користуватися чутками або робити спроби самим розібратися у ситуаціїї на атомній станції.

  Четверте погано - Енергоблок №1 примушують видавати потужність більше над проектні 1000 МВт.

  Одночасно бачимо два небезпечних експерименти на атомній станції, кожен з яких може викликати чергову ядерну катастрофу.


  «Часом мені здається, що існує якийсь мозковий центр, що працює на самоліквідацію цієї держави, навіть не так руками її ворогів, як зусиллями власних тут ідіотів...» Ліна Костенко
   
 7. Yukon 2

  Yukon 2 Форумчанин

  Сообщения:
  127
  Симпатии:
  154
  Пол:
  Мужской
  Колесников нравится это.
 8. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  874
  Симпатии:
  802
  Пол:
  Мужской
  https://barometr.info/news/n_yu/920...botat-lep-yuzhno-ukrainskaya-aes-isakcha.html - гешефт на крові.

  В ближайшее время Южно-Украинская АЭС начнёт экспорт электроэнергии в Молдову и Румынию

  Понатикали ядерних горшків на Україні, а потім побачили, що ел.енергію дівати нікуди.

  З ХАЕС два блоки - на Європу.

  ЮУ АЕС - на Молдову і Румунію.

  А на Україні залишаються ризики ядерної катастрофи, що постійно зростають, річки без води, радіаційне забруднення та ядерний могильник під столицею, затоплені національні святині українського народу...

  «украинская политическая элита ведёт себя в своей стране, как оккупант»
   
 9. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  874
  Симпатии:
  802
  Пол:
  Мужской
  Гібрідна ядерна війна.

  Таке враження, що атомними станціями України, як і раніше, керують з Москви. А експерименти на ядерних енергоблоках — це гібрідна ядерна війна Росії проти України: для чого кидати на Україну ядерну бомбу, якщо можна зробити ядерну катастрофу на її атомних станціях руками місцевих ідіотів-казнокрадів? Тож і проводять на атомних станціях України купу безглуздих та небезпечних експериментів https://news.pn/ru/blogs/181132 . І друга ядерна катастрофа на Україні — це тільки справа часу.  Дивлюсь на табло я тай думки гадаю…

  https://www.sunpp.mk.ua/uk/node/6037

  2018-01-12 10:17:23

  Енергоблок №1

  1025

  МВт

  Енергоблок №2

  650

  МВт

  Енергоблок №3

  500

  МВт  1. Чи можна робити те, чого робити не можна? Питання суто риторічне. Тим більше, якщо маєш справу з ядерним реактором. А Чорнобиль та Фукусіма занадто наглядно показали «ринкову»ціну ядерного кіловатту.

  2. Одночасно на усих трьох енергоблоках ЮУ АЕС проводять три небезпечних експерименти: перший «вєтхий продовжений блок-пенсіонер» примушують видавати більше, ніж він може це робити згідно проекту. І в той же час два других блоки примушують працювати у нештатному режимі на половинній потужності.

  3. Ще у минулому році «прикрутили» 2ЮУ АЕС ( https://news.pn/ru/blogs/192914 ). А сьогодні на табло станції побачив, що і третій енергоблок переведено у нештатний небезпечний режим роботи. Тепер вже два енергоблоки ЮУ АЕС працюють у небезпечному та збитковому режимі половинної потужності. Якшо це не аварія (потужнісь автоматично переводиться на половинну у випадку пошкодження головного циркуляційного насосу. Але аесівці, як завжди, мовчать. Телефон для зв`язків 05136 56444 не відповідає, а сайти ДІЯРУ та ЮУ АЕС пусті), тоді це наказ диспетчера енергосистеми України. Тобто, черговий доказ того, що енергосистема розбалансована, а на Україні продовжують небезпечний експеримент з регулюванням енергосистеми за допомогою атомних станцій. Чого не можна робити апріорі — не вигідно і небезпечно.

  4. Так, наприклад, КВВП (Коефіцієнт використання встановленої потужності) у 2017 році на ЮУ АЕС склав всього 68%.https://www.sunpp.mk.ua/sites/default/files/information_products/energetik/energetik-1707.pdf Тобто побудовано три енергоблоки, а працювало всього 2.

  5. Енергосистема України разбалансована атомними станціями. Вони — потужні базові джерела електроенергії. Тобто, розраховані на безперервну роботу протягом доби, тижня, року. Але їх забагато. Замість того, щоб збалансувати енергосистему розумним співвідношенням різних джерел ( у тому числі і відновлюванних. Наприклад, сонячні електростанції працюють вдень, коли саме потрібна електроенергія підприємствам. І у них нема проблеми, як у АЕС, «зайвої» нічної електроенергії) уряд планує будівництво нових атомних енергоблоків. Які ще більше разбалансують енергосистему.

  6. Можна з великою ймовірністю заявити, що атомні станції самі ж і з`їдають ту енергію, яку продукують.

  7. По-перше, ніхто не підраховував, скільки енергії витрачено на добування урану та на його транспортування. На збагачування, на виготовлення паливних збірок, на закриття атомних станцій після закінчення терміну їх експлуатації, на поводження з РАВ. По-друге, у процесі експлуатації АЕС вони самі ж використовують 4,5-6,5 % продукованої електроенергії для АЕС з ВВЕР чи до 8% для АЕС з РБМК ( http://nuclearfactor.ru/energy/aes/78-258.html ). По-третє, електроенергію з надпотужних атомних станцій треба транспортувати на великі відстані до споживачів. А при цьому втрачається близько 20% продукованої електроененргії ( http://www.journal.esco.co.ua/2005_10/art27.htm ).

  8. Втрати в електромережах у грошовому еквіваленті у 6 разів дорожче, ніж у газопровідах.

  9. До того ж ще й компанії обленерго нараховують собі “технологічні витрати електроенергії”на рівні 14-24%. ( https://104.ua/ru/analytics/id/vtrati-v-energomerezhah-jak-ce-vrahovujetsja-i-hto-15050 ).

  10. І світ давно вже зрозумів, що атомні станції залишилися у минулому тисячолітті. Їх місце впевненно займають сучасні джерела електричної енергії — відновлюванні, дружні до природи, приближені до споживачів.
  А вирішувати штучно створену проблему пікових навантажень та провалів в енергосистемі України планують у не менш маразматичний спосіб — за допомогою ГАЕС. Спочатку десятиліттями будують ядерних монстрів за баснословні державні кошти. А потім десятелітттями будують для них гідроаккумулюючі електростанції. Які вже давно застаріли, є вбивчими для природи та економічно не вигідні. Сучасні альтарнативні економічно вигідні та екологічно безпечні варіанти мають ККД близько 90 % , який постійно підвищується. І збудувати їх можна за кілька місяців http://eco-energy39.ru/news/akkumulyatory-tesla-budushhee-segodnya , ttps://hromadske.ua/posts/tesla-pobuduvala-enerhoskhovyshche-v-avstralii-mensh-nizh-za-100-dniv-mask-vyhrav-pari


  У тому ж повідомленні на табло ЮУ АЕС написано: “Потери выработки электроэнергии Южно-Украинской АЭС на теплофикацию за 2018-01-10 00:00:00, млн кВт∙ч»  Потери_за_дату:

  10.01.2018

  Потери_значение_за_сутки:

  0.78

  Потери_значение_за_месяц:

  6.47

  Потери_значение_за_год:

  6.47


  Я вже давно звик, що «ядерна» логіка «не налазе» на здорову голову.

  Коли робили АЕС, то потрібна була не електростанція, а фабрика для виробництва плутонію — начинки ядерної зброї. Тому й реактор сконструювали як генератор радіонуклідів, який із урану виробляв купу радіонуклідів, серед яких був і потрібний для війни плутоній.

  Плутоній спочатку у мішках виносили солдати- смертники строкової служби. А що робити з рештою радіонуклідів — не знають і досі. Тому й придумали хитрий «науковий» термін — відкладене рішення. Тобто, зараз беремо плутоній і електроенергію, а що робити з небезпечними радіоактивними відходами — це вже проблема наступних поколінь.

  Спробуйте відкрити підприємство хоча б по випуску шипучої води - у вас нічого не вийде. Якщо у проекті не буде вказано, що ви будете робити з відходами виробництва.

  А аесівцям дозволяють. І накопичуються гори радіоактивних відходів, забруднюючи довкілля. Як і при СРСР, відпрацьоване ядерне паливо з українських АЕС повертається у Росію ( до країни-агресора з окупованої України поставляється сировина для ядерної зброї (?!) і за це Україна платить десятки мільйонів долларів). Там з нього відбирають плутоній. А радіоактивний непотріб знову повертається на Україну. І вимірюється такий небезпечний груз не граммами, а сотнями тонн (одна загрузка реактору ЮУ АЕС близько 80Т). Чи є у такому гешефті здоровий глузд?

  А потім побачили, що пару, яка утворюється при охолодженні ядерного реактору, можна примусити крутити турбіну електростації. Тобто, АЕС — це побочний продукт ядерного військового комплексу, звичайний паровий котел, як у паровозі. Тільки воду гріють не дрова, вугілля, або мазут, а ядерний реактор. Про економічну доцільність та безпеку таких атомних станцій ніхто й не думав. Тай зараз на Україні про це не думають.

  Коли будують АЕС, то для неї будують і місто-супутник. Там живуть люди, які будують та експлуатують АЕС. Логічно, що теплозабезпечення міста-супутника — це проблема АЕС. Тим більше, що кожен блок-мільйоник, виробляє теплової енергії у три рази більше, ніж електричної. Дві третини виробленої теплової потужності необхідно якось використати, тому що вона завдає великохї шкоди довкіллю. І тут аесівці повинні дякувати мешканцям міста, які відбирають зайве тепло. Але наразі виходить так, що з них через суди за теплопостачання стягують шаленні гроші. Атомна станція зі своїх же будівельників та експлуатаційників!

  Розуму не вистачило у проектувальників використовувати зайве тепло, яке шкодить довкіллю та випаровує мільйони кубометрів річкової води. Вони придумали гріти воду для теплоцентралі парогенераторами АЕС.

  Звідси і термін - «Потери выработки электроэнергии Южно-Украинской АЭС на теплофикацию». Якіж це «потери», якщо вони закладені у проекті? Як 1000 МВт електроенергії, так і тепло для обігріву закладені у проекті.

  Невже для сучасної науки та технологій є непосильною задачою використання зайвої теплової потужності ядерного реактру?! Впевнений, що рішення є. І не одне. Але для«ядерних неандертальців» вигідніше знищувати довкілля і здирати зі своїх же робітників три шкури.

  Таким чином, як і «відкладене» рішення стосовно РАВ, «Потери выработки электроэнергии Южно-Украинской АЭС на теплофикацию» є суто «ядерним» словоблуддям ядерної енергетики, яка « тримається на брехні».

  А для чого аесівцям раптом знадобилася та енергія, яка згідно проекту відбирається на обігрів? Відповідь очевидна — поки вони не вилазили за проектні рамки потужності енергоблоку, вони й слова не сказали про відбір енергії на тепло. Але зараз вони реалізують чергову спробу зробити нову ядерну катастрофу на Україні- вижимають з ядерного енергоблоку більше електроенергії, ніж він може дати згідно проекту. Тому й з`вився термін -“Потери выработки электроэнергии Южно-Украинской АЭС на теплофикацию».

  Експерименти на атомних станціях проводяться з дозвілу Державної інспекції ядерного регулювання України і Кабінету Міністрів України. А чим займається Служба Безпеки України?!

  Невже не зрозуміло, що Україна не витримає нової ядерної катастрофи?! «Могучий и нерушимый» рухнув під тягарем Чорнобильської катастрофи. Могутня Японія витрачає сотні мільярдів долларів на ліквідцію наслідків Фукусіми. А на що здатна згвалтована Україна?

  І заради чого так багато небезпечних експериментів на атомних станціях України? Покладіть на одну чашу вагів ядерну катастрофу, а на іншу - нікому не потрібні примарні зайві кіловати : що перевісе?

  Так вийшло, що розум покинув голови можновладців. Схоже, що тільки два питання їх хвилюють: що ще можна вкрасти після «попєрєдніків», та як ще більше вижати із свого народу та природи України.

  А безпеку своїх атомних станцій Україна гарантувати не здатна. (Німецький інститут: Україна не може достатньою мірою гарантувати безпеку ядерних об’єктівhttp://atom.org.ua/?p=2687 ). Навіть зараз, коли АЕС поки що державні. Але вже запущена программа приватизації. А наслідки української приватизації ми вже всі чудово знаємо.

  Таке враження, що атомними станціями України, як і раніше, керують з Москви. А експерименти на ядерних енергоблоках — це гібрідна ядерна війна Росії проти України: для чого кидати на Україну ядерну бомбу, якщо можна зробити ядерну катастрофу на її атомних станціях руками місцевих ідіотів-казнокрадів? Тож і проводять на атомних станціях України купу безглуздих та небезпечних експериментів https://news.pn/ru/blogs/181132 . І друга ядерна катастрофа на Україні — це тільки справа часу.

  Чого варте тільки «поголовно-уголовне» продовження терміну експлуатації ядерних енергоблоків, які вже відпрацювали проектний ресурс безпечної роботи?! Розрахунки радянських проектантів назвали занадто безпечними, знайшли якусь контору (не проектанта діючої АЕС!), яка за гроші видала потрібні псевдонаукові висновки, і продовжують експлуатувати «ветхі реактори» 10, потім ще 10 років… Та й навіть по новим псевдонауковим висновкам термін безпечної роботи продовженного 1ЮУ АЕС скінчиться не через 10 років, як це дозволила ДІЯРУ, а через 6,5 років., тобто, вже у 2020 році http://e-news.com.ua/show/332877.html . А що далі?

  Не так вже й багато часу у нас залишилося до дуже ймовірної ядерної катастрофи.

  А СБУ неначе залишилася підрозділом московського КГБ — нічого не помічає та не відповідає на відповідні звернення громадськості. І навіть знищення національної святині українського народу — Бугського Гарду, їх не хвилює. З підняттям рівня Олександрівського водосховища до позначки 20,7 м підуть під воду останні історичні ландшафти козацької доби. А це дозволить Росії назвати ці землі «исконно русскими», як Крим та Донбас.

  І попливе радіоактивна рідина з Южноукраїнської АЕС по Бугу до самого Чорного моря.

  І мертвою зоною стане квітуча земля півдня України.

  Чому я не сокіл, чому не літаю?

  І навіть гірше — куди тікати?

  І навіть ще гірше — я не можу покинути те місце на Землі, звідки росте моє коріння. Я вже пробував — не виходе. «Здесь всё моё. И я, и мы отсюда родом — и соловьи, и я, и тополя».

  Тому я, користуючись своїми конституційними правами, буду воювати з нелюдями без роду та племені за свою Батьківщину та закликаю земляків не здаватися без бою:

  1.Старі блоки ЮУ АЕС повинні бути виведені з експлуатації після виработки їх проектного ресурсу безпечної роботи. А нові на проммайданчику ЮУ АЕС будувати не можна.

  2. Ніякої Ташл. ГАЕС бути не може.

  3. На Південному Бузі не повинно залишитися жодного руслового водосховища. Річка жива, поки вона біжить. А буде жива річка — будуть жити на її берегах і люди.


  Сергій Колєсніков, 14.01.18


  P.S. На третьем энергоблоке Южно-Украинской АЭС из-за нарушения сработала технологическая защита. « «Энергоблок №3 работал на мощности Nел = 1000 МВт. В 22:45 под действием защиты произошло отключение главного циркуляционного насоса №1, в результате чего энергоблок был автоматически разгружен до мощности Nел = 590 МВт. ...» https://barometr.info/news/n_yu/9279-na-tretem-energobloke-yuzhno-ukrainskoy-aes-iz-za-narusheniya-srabotala-tehnologicheskaya-zaschita.html

  А на сайті ЮУ АЕС, як і раніше, нема ніякої інформації про аварію.
   
  Последнее редактирование: 14 янв 2018
 10. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  874
  Симпатии:
  802
  Пол:
  Мужской
  Всесвітня Хартія Природи та несусвітня брехня ЮУ АЕС.


  Бізліч разів я переконувався у тому, що вся атомна енергетика тримається на брехні.

  І сьогодні, відкривщи головну сторінку сайту ЮУ АЕС, я отримав чергове, мабуть 1001 тому підтвердження.

  «При принятии решений необходимо осознавать, что
  потребности каждого человека можно удовлетворить, лишь обеспечив
  соответствующее функционирование естественных систем и соблюдая
  принципы, изложенные в настоящей Хартии».


  Всемирная Хартия Природы ООН, 01.01.1982 http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/995_453

  На сайті опубліковано Звіт з оцінки впливу нерадіаційних факторів ВП ЮУАЕС на навколишнє природне середовище за грудень 2017 року https://www.sunpp.mk.ua/uk/article/...h-faktoriv-vp-yuuaes-na-navkolishnie-prirodne .

  Брехня зразу кидається у очі — всім відомо, що атомна станція небезпечна саме радіаційними викидами. Чому про них нема жодного повідомлення, а тільки про нерадіаційні?!

  У першому ж пункті прочитав наступне ствердження: «Керівництво ВП ЮУАЕС заявляє про свою прихильність до принципів екологічної безпеки та охорони довкілля та бере на себе відповідальність за їх реалізацію в практичній діяльності...»

  Це- красиві слова, а на ділі ЮУ АЕС у шахрайський спосіб активно реалізує проекти, які є частинами прихованної від громадськості реалізації печерного антиприродного та економічно невігідного проекту ЮУ ЕК середини останнього століття минулого тисячоліття:

  1. Проект реконструкції техводозабезпечення ЮУ АЕС. Який передбачає неприпустиме в умовах посушливого півдня України та зміни клімату збільшення водозабору з Південного Бугу та збільшення безповоротніх витрат прісної води. Замість того, щоб переходити на замкнуту систему водозабезпечення.

  « Природные ресурсы должны не расточаться, а использоваться
  в меру, как того требуют принципы, изложенные в настоящей Хартии,
  и согласно следующим правилам: c) ресурсы многократного пользования, включая воду, используются повторно или рециркулируются;»
  2. Проект добудови Ташлицької ГАЕС. Який передбачає: - Підняття рівня Олександрівського водосховища та затопленняя серцевини національного природного парку Бузький Гард « Использование человеком участков земной поверхности в
  определенных целях должно осуществляться на плановой основе с
  надлежащим учетом физических ограничений, биологической
  продуктивности и разнообразия, а также природной красоты этих
  участков».
  - використання застарілої екологічно вбивчої для природи та економічно невигідної гідроаккумулюючої електростанції для утілізації «зайвої» нічної електроенергії ЮУ АЕС та регулювання енергосистеми. В той час, як сучасні технолгії дозволяють зробити це у дружній для природи та більш економічний спосіб. « Деятельность, способная оказывать вредное воздействие на
  природу, должна контролироваться, и следует использовать наиболее
  подходящую технологию, которая может уменьшить масштабы опасности
  или других вредных последствий для природы»;

  Таке враження, що керівництво ЮУ АЕС, НАЕК Енергоатом та Кабміну навіть не чули про Всесвітню Хартію Природи ООН. І дбають не про народ, природу та державу, а тільки про свій гаманець.


  "Вот такие они, "атомщики"! Воруют у государства миллионами, разрабатывают новые проекты, чтоб получать деньги на них, и снова разворовывать... . Сколько ж нужно этим " атомщикам" денег - из людей тянут, из государства тянут, разворовывают,... Всё мало... Такие станции закрывать нужно - от них только ущерб: и государству, и людям, и природе"

  http://mayu-pravo.com/news/view/gri...prognivsheyi-chinovnicheyi-sistemy-aes-a12844

  Дуже сумно, що аесівці за наші гроші купують засоби масової інформації та розповсюджують свою брехню. В той час, як опублікувати, наприклад, цю статтю у Южній Правді чи Радянському Прибужжі, або у паперових газетах зони спостереження ЮУ АЕС не можливо. Якщо хтось не вірить — роздрукуйте і віднесіть у редакцію.

  Сергій Колєсніков. 21.01.18