Інтервью "Правий сектор" Вознесенщина №2

Тема в разделе "ГО "Правий Сектор" Вознесенщини", создана пользователем Правий сектор, 18 авг 2015.

1. Правий сектор

Правий сектор Новичок

Симпатии:
    7
    Друге Інтерв'ю голови осередку ГО "Правий Сектор" Вознесенщини

Питання до інтервью №2
    - Чим відрізняеться ГО ПС від ДУК ПС, і від політичного крила ПС?
    - Ваше ставелення до буцімто відносин М.Борсука з кримінальним середовищем?
    - Чи має М.Борсук зв’язки з Гержовим Ю.І?
    - Як пройшов збір гуманітарної допомоги для 18 батальйону ДУК?
    - Формування окремої роти Вознесенського територіального 18 Бат.ДУК, що це? До кого звертатись?
    - Є думка що ПС можуть використати для повалення влади радикальними методами.
    - Думка про реформу децентралізації.
    - Чуму ПС не йде в депутати, а йде воювати?
    - Чому не відбувся суботник на місцевому пляжі?
    - Чому люди переймаються вашими (тобто ПС) радикальними діями?

Есенин Сергей нравится это.
  2. MeowMeow

MeowMeow Форумчанин Команда форума КЛУБ VOZFOR.NET

Симпатии:
    189
    Хрень. И ни слова о ребятах которые в ВСУ служат. Правосеки вернут мир, праавосеки вас защитят, правосеки лучше всех! ВСУ же не защищают Украину))лол

3. Георгiй

Георгiй Moderator Команда форума

Симпатии:
    999
    не знаю ким представлен ПС у Вознесенську, але не треба узагальнювати. тут, у АТО, хлопцi з ПС вправно виконують свою роботу i дисциплiна в них набагато краще, нiж у деяких пiдроздiлах ЗСУ. тому не спдоблюйтесь тим хто iх побоюеться та не лийте бруд на весь Правий Сектор.
    --- Добавлено, 18 авг 2015 ---
    а про ЗСУ хай вам працiвники вiйськомата розповiдають та МО. чому мобiлiзацiя не виконуеться, чому досi "совковий" пiдхiд до солдат зберiгаеться, чому бiйцiв ЗСУ у багатьох випадках "наобманюють" вищим командуванням.

4. MeowMeow

Симпатии:
    189
    @Георгiй, я не спорю что, ребята в АТО делают даже больше, чем нужно. А вторая часть пользуется франшизой ПС и занимается непонятно чем. Если дискредитация ПС проходит без адекватных действий его руководства, тогда всех под одну гребенку. Пусть порядок наведут у себя, тогда и грязи в их адрес не будет. А военкомат и МО причем? Они конечно, мягко говоря неадекватные и вообще генералы нахватали медалей непонятно за что. Но я о другом. О том, что только ПС воюет и защищает. Остальные значит просто так в АТО да? Послушайте как и с какой интонацией говорит этот представитель. А мимика иногда красноречивее слов

Aleshka нравится это.
  5. Георгiй

Симпатии:
    999
    на жаль швидкiсть iнтернету не дозволяе дивитись вiдео.
    а фраза "пусть порядок наведут у себя..." стосуеться не тiльки ПС, тож не треба "всех под одну гребенку", або треба абсолютно усих, без виключення

MeowMeow нравится это.
  6. MeowMeow

Симпатии:
    189
    @Георгiй, но и ПС тоже касается. Мы же о нем говорим. Пусть пример подадут остальным, станут образцом, а не бандой. Хотите я звуковую дорожку вырежу, сможете загрузить и послушать, смотреть там все равно не на что, кадр статичен.

http://www.ex.ua/769162194998 загружайте 11,6 Мб

Последнее редактирование: 18 авг 2015
    Есенин Сергей нравится это.
  7. Елена Ярошенко

Елена Ярошенко Житель

Симпатии:
    718
    Если речь идёт о ПС, то при чём тут ВСУ?!! Просто каламбур какой-то!
    Бандой их назвала власть, которая панически боится добровольцев. А банда -это наша власть!
    Кому что-то не нравиться - не ешьте! Если мне охота не интересна, я туда не захожу и не умничаю!
    Ну прямо психоаналитик какой-то...Суть важна!

8. MeowMeow

Симпатии:
    189
    @Елена Ярошенко, с вашим складом ума не понять. Просто забейте )) А если серого вещества не хватает понять о чем речь - нажмите красный крестик справа вверху. Георгий прекрасно понял о чем я. И мне импонирует ответ кадрового военного, а не вышиватницы голосовавшей за гречку :Р А обсуждать механизмы невербального поведения я уж точно не буду с человеком, чья логика на уровне арбуза. За сим откланиваюсь.

9. Георгiй

Симпатии:
    999
    на мiй погляд, не розумно переходити на особистостi. тим бiльш, що конструктиву у розмовi це не додасть, а лише вiдверне вiд первинноi теми у невiдомий напрямок. будьте уважними та чемними

10. Елена Ярошенко

Елена Ярошенко Житель

Симпатии:
    718
    Вам бы к Сирошенко обратиться...Хамло или хворое!
    --- Добавлено, 19 авг 2015 ---
    Для цього треба мати трохи мозоку та гідності. У особи без полу та ім`я цього не може бути апріорі...

Загрузка...