ГО "Правий Сектор" Вознесенщини

Тема в разделе "ГО "Правий Сектор" Вознесенщини", создана пользователем Правий сектор, 25 июл 2015.

 1. Правий сектор

  Правий сектор Новичок

  Сообщения:
  6
  Симпатии:
  7
  Інтерв'ю голови осередку ГО "Правий Сектор" Вознесенщини про віче, яке відбулось 21 липня у Києві. До яких рішень прийшли, і взагалі чого чекати далі.

   
 2. Елена Ярошенко

  Елена Ярошенко Житель

  Сообщения:
  1.088
  Симпатии:
  718
  Пол:
  Женский
  Как связаться с этим человеком? Где у нас находится ПС?
   
  Artur нравится это.
 3. CrowGreen

  CrowGreen Новичок

  Сообщения:
  9
  Симпатии:
  1
  Пол:
  Мужской
  Слава Україні, Олено,
  Насправді, звязатися дуже просто), мобільний 0992787493, а що, стосовно, знаходимося (скажу по телефону), Слава Нації.
   
  Есенин Сергей нравится это.
 4. MeowMeow

  MeowMeow Форумчанин Команда форума КЛУБ VOZFOR.NET

  Сообщения:
  272
  Симпатии:
  189
  Пол:
  Мужской
  А когда у нас ПС начали определять компетентность руководителей и решать за министерство? СТранно, что с гранатометов не стреляли дибилы. Сабж под спойлером


  Хотілось би пояснити спільноті ситуацію довкола В.О. Миколаївського Торгового Морського Порту Попова Олександра.

  Для початку повернемося на момент приїзду Міністра Інфраструктури Пивоварського А. М., коли ми з Побратимами 18-го ОЗБАТу ДУК "ПС" приїхали щоб задати ряд питань, які ми підготували. Під час живої дискусії між працівниками порту та міністром, практично усі питання тим чи іншим чином мали схожість з нашими, тому спілкування з Пивоварським мало характер тезисного інформування відносно його команди яка тягне донизу міністра.

  Нещодавно до нас звернулись працівники порту із скаргою на дії Олександра Попова, якого було призначено на посаду в.о. начальника Миколаївського Морського Торгівельного Порту. Раніше представники профспілок намагались оскаржити в суді це призначення, але поки що безрезультатно. Професіонали, які роками працюють у найбільшому порту Миколаївщини, були у відчаї, саме тому вони звернулись до "Правого Сектору" із проханням про допомогу та захист.
  Як нам стало відомо, Олександр Попов, виконуючий обов'язки керівника державного підприємства, яке має стратегічне значення для усієї України, не тільки не є компетентним у сфері морського транспорту та торгівлі, але й цілеспрямовано блокує розвиток порту. Більш того, Попов почав репресії щодо незадоволених його керівництвом працівників. Люди, які звернулись до "Правого Сектору" із проханням їх захистити розповіли, що Попов чинить тиск на співробітників порту, принижує їх та погрожує звільненням.
  Сьогодні нашими активістами було проведено попереджувальну акцію, облито Попова зеленкою, із метою привернути увагу громадськості та Міністерства Інфраструктури України на чолі з Андрієм Пивоварським до існуючих проблем та продемонструвати Попову, що ми пильно слідкуємо за його діяльністю, та не дозволимо знущатись з портовиків, які багато років працюють задля економічного розвитку регіону та країни.
  Зі свого боку ми доведемо Попову, що його підхід та відношення до Портовиків помилкове, і що він повинен публічно вибачитись за таке ставлення до працівників.
  С Повагою Лідер НВР "Правий Сектор" Миколаївщини
  Борсук М. С.
  Слава Україні!
   
 5. NewsMaker

  NewsMaker Moderator Команда форума

  Сообщения:
  169
  Симпатии:
  144
  Два видео с youtube канала ПС города Николаева


   
 6. Aleshka

  Aleshka Форумчанин Команда форума

  Сообщения:
  774
  Симпатии:
  955
  Пол:
  Мужской
  .........где-то там в www.facebook.com

  Елена Кабашная
  Вчера, в 7:45 · отредактировано ·


  Михаил Борсук, ПС, Николаев. "Братва рвётся к власти!"

  Зато учитывая реальное уголовное прошлое и его знакомство с криминальными авторитетами, вполне можно допустить влияние криминальных структур на «Правый Сектор» в Николаеве, или нет?
  http://egalite.com.ua/articles/12601 (СОВЕТУЮ ПОЧИТАТЬ)
  На фото: Слева известный николаевский авторитет Наум ( Науменко Игорь Борисович) , справа лидер Правого сектора в Николаеве Михаил Борсук.

  [​IMG]
  --- Добавлено, 30 июл 2015 ---
  напомню, ранее в Вознесенске Михаила Борсука не раз видели в компании убиенного Красногорского Сергея (Красного)
   
 7. MeowMeow

  MeowMeow Форумчанин Команда форума КЛУБ VOZFOR.NET

  Сообщения:
  272
  Симпатии:
  189
  Пол:
  Мужской
  ПРавосеки понабирали к себе непонятно кого. Если в 2014 во мременя Майдана они еще были борцами за идею, то теперь кто угодно, но не патриоты. Да даже Ляшко на фоне Яроша и Ко выглядит лучше)))
   
  Aleshka нравится это.
 8. Aleshka

  Aleshka Форумчанин Команда форума

  Сообщения:
  774
  Симпатии:
  955
  Пол:
  Мужской
  Часто от представителей правого сектора можно услышать, что их дискредитируют, но на самом деле это они сами вот такими моментами себя дискредитируют, ну, а нам уже приходится констатировать, хотя нет - не констатировать, а предполагать......
   
 9. CrowGreen

  CrowGreen Новичок

  Сообщения:
  9
  Симпатии:
  1
  Пол:
  Мужской
  Почали визначати з того ж моменту, як люди почали звертатись, оскільки в нашій державі безвідповідальних керівників взяти за щось на себе відповідальність може лише Д.Ярош, а вам раджу далі сидіти і імітувати активність і заклопотаність, позеленівшими мордами корупціонерів що здатні лише на погіршання умов праці та нищення промисловості на просторах Незалежної))))
  --- Добавлено, 31 июл 2015 ---
  Допустити кожен може те, що вважає за потрібне, оскільки ми живемо у правовій державі, що стосовно Михайла у ПС, то цю посаду він дійсно отримав за заслуги перед організацією та народом України, він пройшов ті зіткнення, ті конфлікти, на які ви дивились тремтячи по ТВ і навіть забували змінювати памперси...
   
 10. MeowMeow

  MeowMeow Форумчанин Команда форума КЛУБ VOZFOR.NET

  Сообщения:
  272
  Симпатии:
  189
  Пол:
  Мужской
  @CrowGreen, ага, правосеки проиграли на выборах и пошли по пути найменьшего сопротивления - бандитизма. ДЛя начала пусть правосеки вступят либо в ВСУ илбо сдадут оружие. Украинского Сомали в моей стране не будет. Хотите помочь - вперед, бесплатные юридические услуги, консулдьтации, создавайте гражданские организации, Ярош пусть поможет мандатом, он же депутат вообще в Раде. Все остальное - вне закона.
  А более одной скобки (имею в виду ваш смайл) означает безудержный смех, аналог lol, хотя ничего смешного я не увидел. Это отличительная черта всех правосеков - смех без причины?
   
  Aleshka и Есенин Сергей нравится это.

Загрузка...