Соц. сети ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ! Константин Костенко.

Тема в разделе "Міська влада Вознесенська", создана пользователем Міська влада, 4 сен 2015.

 1. Міська влада

  Міська влада Группа ВКонтакте

  Сообщения:
  73
  Симпатии:
  39
  ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!
  Йому було лише дев’ятнадцять… Та 16 серпня 2014 року у селі Благодатному, що на Донеччині, обірвалося його юне життя. Костянтин Костенко захищав свою Батьківщину, рідне місто, батьків, він прагнув миру для всіх і кожного… І ми віримо, що смерть випускника Вознесенської ЗОШ №10 не була даремною. Як справжній чоловік, хоч і надто молодий, він не сховався, а мужньо виконував свій громадянський обов’язок до останньої хвилини.
  З тих пір минув рік та біль від втрати героя не вщухає в серцях батьків, родичів, земляків. Не забувають Костю і його вчителі, учні рідної школи.
  4 вересня на подвір’ї ЗОШ №10 відбувся урочистий мітинг, присвячений нагородженню Костянтина Олеговича Костенка посмертно орденом «За мужність ІІІ ступеня» (відповідно до наказу Президента України від 15 травня 2015 року). У мітингу взяли участь міський голова Віталій Луков, заступник міського голови з питань виконавчих органів ради Наталія Сербенюк, керуючий справами виконкому Інна Васильєва, начальник Управління освіти Світлана Кисельова, голова Вознесенської міської громадської організації «Спілка воїнів інтернаціоналістів» Ігор Кравченко, представники громадськості, учні, вчителі. Нагороду батькам загиблого героя – Оксані Вікторівні та Олегу Володимировичу Костенкам – вручив Анатолій Мурий, учасник АТО, бойовий побратим Кості.
  Міський голова Віталій Луков подякував і вклонився батькам за сина-патріота. Громадську відзнаку – «Орден загиблого в АТО» від ГО «Спілка воїнів інтернаціоналістів» батькам Костянтина вручив Ігор Кравченко. Своїми трепетними спогадами про учня поділилися перша вчителька – Тетяна Андріївна Підгурська, яка зачитала авторський вірш, присвячений Кості, та класний керівник Алла Арнольдівна Репях.
  Скільки б років не промайнуло, в історію України назавжди вкарбовані імена учасників АТО, а насправді – війни, полеглих за цілісність і незалежність своєї Батьківщини. Вічна пам’ять і слава істинним захисникам-патріотам! Герої не вмирають!

  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

  Читать в группе Міська влада Вознесенська.
   
  Последнее редактирование модератором: 4 сен 2015

Загрузка...