Добробут громади - відповідальність кожного!

Тема в разделе "Відродження", создана пользователем Анастасія, 1 дек 2015.

 1. Анастасія

  Анастасія Форумчанин

  Сообщения:
  107
  Симпатии:
  135
  Пол:
  Женский
  Політична партія "Відродження"
  Команда політичної партії «Відродження» ініціює проект «Добробут громади – відповідальність кожного!»
  Мета проекту – сприяти покращенню благоустрою міста за рахунок виявлення та притягнення до відповідальності несумлінних власників нерухомості, які не дотримуються правил благоустрою на своїй прилеглій території.

  Пропонуємо усім небайдужим мешканцям долучитись до проекту та розміщати фото матеріали з адресами міських об’єктів на яких порушуються правила благоустрою!

  В свою чергу команда політичної партії «Відродження» буде сприяти застосуванню адміністративних заходів щодо несумлінних та безвідповідальних власників з метою наведення останніми ладу на своїх об’єктах та інформуватимемо громаду про результати проведеної роботи.

  НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ! На проходьте повз гори сміття та хащі бур’янів, зробіть фото та розмістіть його на форумі і ми обов’язково зробимо все можливе щоб спільними зусиллями навести лад в нашому місті!
  Уже первое депутатское обращение по 4-м объектам от Балабушко Т.Н. направлено в исполком. будем информировать о проведенной работе.
  И еще
  пятачек 1микрорайон.JPG фрунзе 14.JPG
  фрунзе напротив конс зав.JPG хлебоприемный.JPG
   
  Последнее редактирование модератором: 1 дек 2015
  Олесь, Viktoriya, Aleshka и 2 другим нравится это.
 2. Vozik

  Vozik Новичок

  Сообщения:
  9
  Симпатии:
  22
  Пол:
  Мужской
  Дякуємо Вам, Анастасіє, а також Вашій партіі за проявленну ініціативу, адже завдяки їй наше місто стане набагато кращим! Ось ця чиясь недобудова, зовсім не прикрашає центральну вулицю нашого рідного міста, мало того, вона ще порушує правила БДН, та правила противопожежної безпеки так як ця недобудована споруда не залишила аварійного в`їзду до п'ятиповерхового будинку під номером 208, що по вул.Жовтневої революції, вина в цьому не тільки забудовника, а й головного архітектора, який підписував дозвіл на будівництво.
  IMG_20151201_124930.jpg IMG_20151201_125034.jpg
   
 3. ивахненко

  ивахненко Житель

  Сообщения:
  1.010
  Симпатии:
  1.431
  Пол:
  Мужской

  Возможно я ошибаюсь..... но это незаконченное строение ни что иное, как злополучное строительство магазина --возле "пушки жилкооператив "первомайский").
  Как говорят злые языки на базаре, строить там магазин задумывал еще С.Коробчук бывший в то время директором Базы...потом "строительство" продолжил Жорик Доценко...далее "стройку века" перехватила уважаемая Балабушко Татьяна--она же глава партии "Видродження"
  Непонятна здесь критика в адрес этой партии и ея лидера, со стороны ейных однопартийцев..
  Может это таки САМОкритика?)))

  Припоминается "злым языкам" жалобы главного архитектора на то , что Балабушко собирается ея уволить, так как она( архитектор) не дала разрешение на строительство э магазина.
  Сплошной "рекбус и криксворд")))
   
  Последнее редактирование: 1 дек 2015
  Aleshka нравится это.
 4. Есенин Сергей

  Есенин Сергей Гражданский активист КЛУБ VOZFOR.NET

  Сообщения:
  1.461
  Симпатии:
  1.862
  Пол:
  Мужской
  Партия "Возрождение" в последнее время приятно удивляет, очевидно решили начать с себя:
  Идея замечательная!
   
 5. Vozik

  Vozik Новичок

  Сообщения:
  9
  Симпатии:
  22
  Пол:
  Мужской
  Івахненко, Ви напевно щось плутаєте. Не може пані Балабeшко йти про себе, а чи може Ви вважаєте, шо відродженці обійбуть цю недобудову стороною, тобто не звернуть увагу на заморожене будівництво своєї шефині, якщо звісно це всеж таки її недобудова. А взагалі то на форумі є і представники Відродження і сама Теттяна Миколаївна хай щось скажуть по цьому привіду.
   
 6. Анастасія

  Анастасія Форумчанин

  Сообщения:
  107
  Симпатии:
  135
  Пол:
  Женский
  Если я правильно поняла, то обращение по адресу Октябрской революции 208 касается ненадлежащего состояния прилегающей к стройке территории? Мы берем во внимание Ваше замечание и в ближайшее время постараемся решить данный вопрос .Ну а насчет того, что говорят на базаре - готова сообщить Вам, что строительство ведется на законных основаниях есть все разрешающие документы и даже заключен договор и осуществляется оплата паевых взносов в городской бюджет.
   
 7. Vozik

  Vozik Новичок

  Сообщения:
  9
  Симпатии:
  22
  Пол:
  Мужской
  Анастасіє, не геть все вірно Ви зрозуміли, оскільки є претензії не тільки до неналежного стану прилеглої до будівництва тереторії, а й до самого будівництва, так як воно йде з явними порушеннями будівельних норм. Якби це був би Київ чи Одеса і це будівництво неналежало, як я вже зрозумів, депутату з провладної більшості, то його вже б давно знесли з "лиця" землі, а так маємо те, що маємо. Дуже шкода.
   
  ивахненко нравится это.
 8. ивахненко

  ивахненко Житель

  Сообщения:
  1.010
  Симпатии:
  1.431
  Пол:
  Мужской
  Та ради Бога--стройте себе на здоровье, а нам на радость)) Речь в моем посте шла совсем не об этом..
  Кстати, не могли бы Вы разьяснить : что это такое "паевые взносы в городской бюджет"? По тексту---это вроде того, что (таки наверное уважаемая Т.Н. Б.--строит магазин на долевіх паях с горисполкомом??
   
  Vozik нравится это.
 9. Елена Ярошенко

  Елена Ярошенко Житель

  Сообщения:
  1.088
  Симпатии:
  718
  Пол:
  Женский
  То ли ещё будет!
   
 10. Vozik

  Vozik Новичок

  Сообщения:
  9
  Симпатии:
  22
  Пол:
  Мужской
  Доречі, з огляду на цю недобудовану споруду видно, що вона, в переважній своїй більшості, будується з б/в будматеріалів, а чи безпечні ці матеріали (плити перекриття, перемички, цегла), чи пройшли вони експертизу на пригодність перед тим, як їх почали використовувати в другий або в третій, чи може й в десятий раз - невідомо.
   
  ивахненко и Елена Ярошенко нравится это.