До уваги учасників АТО, хто ще не отримав обіцяну земельну ділянку під будівництво

Тема в разделе "ГО "ВОЗНЕСЕНСЬКА СПІЛКА УЧАСНИКІВ АТО"", создана пользователем Георгiй, 20 апр 2016.

1. Георгiй

Георгiй Moderator Команда форума

Симпатии:
    999
    Я помітив що процес видачи учасникам АТО земельних ділянок під будівництво та обслуговування житлового будинку, м'яко кажучи, призупинився. Тому вирішив дізнатися як і коли зможу отримати обіцянну державою земельну ділянку й написав відповідний запит:
    IMG_3239.JPG
    Отримана відповідь показала що на швидке отримання земельної ділянки нема чого й сподіватися як мені, так й іншим хлопцям. Виявляється у місті закінчилась земля:
    IMG_3237.JPG
    Також вирішив дізнатись більш докладно про приєднання земель Таборівської сільської ради до міста, які у подальшому можуть бути надані учасникам АТО.
    IMG_3240.JPG
    Отримавши відповідь Таборівської сільської ради про хід перемовин нічого суттевого не дізнався, окрім того що останній раз ця тема піднімалась 2010-2011 роках.
    IMG_3241.JPG
    Отже, вирішив писати ще один запит. Цього разу до обласного управління Дуржгеокадастру. Буду тримати вас у курсі наступних подій.

Есенин Сергей нравится это.
  2. Ніка

Ніка Форумчанин

Симпатии:
    1.019
    Насколько я знаю, участникам АТО, (жителям города,) сейчас выделяют участки в Вороновке.,Дорошовке , и т.д. , и то - 1,5 га, вместо 2-х га.
    Причина - отсутствие свободных земельных участков.
    У меня есть вопросы - пусть меня извинят участники АТО - зачем им земля за 30 км от места проживания?
    Есть ли у них средства для обработки такого количества земли ? Что они будут там садить? С помощью какого транспорта? И что они планируют получить? В смысле - дохода?
    И пусть меня извинят, если я что-то не так поняла, но мне сказали, что эти люди получают землю для того, чтобы потом ее продать?
    Но это земли сельскохозяйственного назначения, а они не могут быть проданы из-за государственного моратория
    И дальше что???

3. Вера

Вера Форумчанин

Симпатии:
    134
    [QUOTE="Ніка, post: 10462, member: 94"]И пусть меня извинят[/QUOTE]

А это уже не ваше дело, они ее кровью заработали и точка.

Есть такие "патриоты" которые только и сбегали на передовую. Они уже давно имеют все, что государство обещало - они в "шоколаде".

ивахненко нравится это.
  4. Георгiй

Симпатии:
    999
    Це виділяється для ведення особистого селянського господарства.
    З цим цідком згоден. Заробили, захищаючи мир та спокій. Не пустили сепарів у глиб країни. Аби командування дало згоду, то й окуповані території звільнили, принаймі, суттево зменшили.
    У моїх зверненнях мова йде зовсім про інші ділянки. Про земельні ділянки під будівництво та обслуговування житлового будинку, розміром 10 соток.
    Прикро що вже два роки йде війна у країні, а Вознесенській міській раді досі ведеться інвентарізація земельних ділянок. А ті що знаходяться - розташовані черт зна де. Як не на прикінці болгарки, десь недалеко від міського звалища, так на землях Таборівської сільської ради.

5. Ніка

Ніка Форумчанин

Симпатии:
    1.019
    А це можна зрозуміти. Вознесенську вже більше 220 років. Було багато хазяїв, кожен щось робив для себе,для своїх друзів,кумів ...А тим більше- для продажу земельних ділянок під будівництво...Сьогодні в місті немає вільної землі, і вона не народиться!
    А ще про 2 га землі!
    Ви хотіли, щоб Вам надали 2 га земель сільськогосподарського призначення в центрі міста! А їх там просто немає!
    Спитайте у центральної влади, де є така земля в центрі Києва, Львова, Вінниці і т.д.
    Це з самого початку було "кукишем в гарній обгортці", хай мене вибачать всі воїни АТО, але що є, то є...
    Ще раз запитую, у кого з воїнів АТО, які повернулися додому, є можливість обробляти 2 га землі? Є транспорт, є мін.добрива, є люди...
    Це не з лопатою вийти на город на 2-4 години...
    Тому і залишається її тільки продати... Але не офіційно, бо не можна...А хто купить,теж буде мати геморой, і не маленький, як її оформити??? Бо не можна продавати і купувати землі сільськогоспрдарського призначення

6. Людмила

Людмила Форумчанин

Симпатии:
    377
    Якщо заборонена продажа земель сільськогосподарського призначення, то як продають люди свої паї----не один раз бачила об"яви в газеті.Якщо є об"яви, то мабуть і находяться якісь лазєйки для продажу.

7. ивахненко

ивахненко Житель

Симпатии:
    1.428
    Это есть вранье!!! Инвентаризация земель давным-давно закончена, данные---в Управлении комм.собственности и архитектуре! И земля в місті для воїнів АТО--є!

""кукишем в гарній обгортці",----стала позиція міської влади, яка--в черговий раз відсилає воїнів АТО до центральної влади, хоча зобовьязана сама вирішити це питання.
    А ще й прагне--аж із штанів виплигає---обьєднанної терр. громади!
    Я знаю людину, яка пішла добровольцем в квітні 2015 року під Маріуполь, нещодавно приїхав у відпустку і ..пішов по землю.
    Його, як водиться-- запустили по великому колу...Він почав із "центральних" вознесенських установ, в кабинетах яких---наче ненароком, достаючи свої документи, достава муляж ручної гранати))) Ну, нібито, завалялась така собі річ у кармані))) Своє птання він вирішів у тижневий термін!!

Георгiй нравится это.
  8. Terrenis

Terrenis Новичок

Симпатии:
    2
    Чому ж одразу продавати, можна здати в користування на умовах оренди, та отримувати оренду плату кожного року (який не який, а (+) до сімейного бюджету)

Георгiй нравится это.
  9. Георгiй

Симпатии:
    999
    @Ніка, ще раз пояснюю. Мова йде саме про зелю пiд будiвництво (10 соток) на теритрii мiста. Землi сiльськогосподарського призначення (2 га) оформлюються у iнших установах. Не заплутуйте людей. А що з ними робити кожен сам розбереться.

10. Ніка

Ніка Форумчанин

Симпатии:
    1.019
    А що,є земля під забудову в місті?
    Да - є кілька участків на Болгарці та Племстанції, але вони давно вже виділені і влада шукає господарів, щоб їх вилучити, як такі. що не використовуються.
    Але для 150 АТОшників їх ніяк не вистачить..

Загрузка...