До уваги учасників АТО, хто ще не отримав обіцяну земельну ділянку під будівництво

Тема в разделе "ГО "ВОЗНЕСЕНСЬКА СПІЛКА УЧАСНИКІВ АТО"", создана пользователем Георгiй, 20 апр 2016.

 1. Георгiй

  Георгiй Moderator Команда форума

  Сообщения:
  829
  Симпатии:
  999
  Пол:
  Мужской
  Я помітив що процес видачи учасникам АТО земельних ділянок під будівництво та обслуговування житлового будинку, м'яко кажучи, призупинився. Тому вирішив дізнатися як і коли зможу отримати обіцянну державою земельну ділянку й написав відповідний запит:
  IMG_3239.JPG
  Отримана відповідь показала що на швидке отримання земельної ділянки нема чого й сподіватися як мені, так й іншим хлопцям. Виявляється у місті закінчилась земля:
  IMG_3237.JPG
  Також вирішив дізнатись більш докладно про приєднання земель Таборівської сільської ради до міста, які у подальшому можуть бути надані учасникам АТО.
  IMG_3240.JPG
  Отримавши відповідь Таборівської сільської ради про хід перемовин нічого суттевого не дізнався, окрім того що останній раз ця тема піднімалась 2010-2011 роках.
  IMG_3241.JPG
  Отже, вирішив писати ще один запит. Цього разу до обласного управління Дуржгеокадастру. Буду тримати вас у курсі наступних подій.
   
  Есенин Сергей нравится это.
 2. Ніка

  Ніка Форумчанин

  Сообщения:
  978
  Симпатии:
  1.019
  Пол:
  Женский
  Насколько я знаю, участникам АТО, (жителям города,) сейчас выделяют участки в Вороновке.,Дорошовке , и т.д. , и то - 1,5 га, вместо 2-х га.
  Причина - отсутствие свободных земельных участков.
  У меня есть вопросы - пусть меня извинят участники АТО - зачем им земля за 30 км от места проживания?
  Есть ли у них средства для обработки такого количества земли ? Что они будут там садить? С помощью какого транспорта? И что они планируют получить? В смысле - дохода?
  И пусть меня извинят, если я что-то не так поняла, но мне сказали, что эти люди получают землю для того, чтобы потом ее продать?
  Но это земли сельскохозяйственного назначения, а они не могут быть проданы из-за государственного моратория
  И дальше что???
   
 3. Вера

  Вера Форумчанин

  Сообщения:
  106
  Симпатии:
  134
  [QUOTE="Ніка, post: 10462, member: 94"]И пусть меня извинят[/QUOTE]

  А это уже не ваше дело, они ее кровью заработали и точка.

  Есть такие "патриоты" которые только и сбегали на передовую. Они уже давно имеют все, что государство обещало - они в "шоколаде".
   
  ивахненко нравится это.
 4. Георгiй

  Георгiй Moderator Команда форума

  Сообщения:
  829
  Симпатии:
  999
  Пол:
  Мужской
  Це виділяється для ведення особистого селянського господарства.
  З цим цідком згоден. Заробили, захищаючи мир та спокій. Не пустили сепарів у глиб країни. Аби командування дало згоду, то й окуповані території звільнили, принаймі, суттево зменшили.
  У моїх зверненнях мова йде зовсім про інші ділянки. Про земельні ділянки під будівництво та обслуговування житлового будинку, розміром 10 соток.
  Прикро що вже два роки йде війна у країні, а Вознесенській міській раді досі ведеться інвентарізація земельних ділянок. А ті що знаходяться - розташовані черт зна де. Як не на прикінці болгарки, десь недалеко від міського звалища, так на землях Таборівської сільської ради.
   
 5. Ніка

  Ніка Форумчанин

  Сообщения:
  978
  Симпатии:
  1.019
  Пол:
  Женский
  А це можна зрозуміти. Вознесенську вже більше 220 років. Було багато хазяїв, кожен щось робив для себе,для своїх друзів,кумів ...А тим більше- для продажу земельних ділянок під будівництво...Сьогодні в місті немає вільної землі, і вона не народиться!
  А ще про 2 га землі!
  Ви хотіли, щоб Вам надали 2 га земель сільськогосподарського призначення в центрі міста! А їх там просто немає!
  Спитайте у центральної влади, де є така земля в центрі Києва, Львова, Вінниці і т.д.
  Це з самого початку було "кукишем в гарній обгортці", хай мене вибачать всі воїни АТО, але що є, то є...
  Ще раз запитую, у кого з воїнів АТО, які повернулися додому, є можливість обробляти 2 га землі? Є транспорт, є мін.добрива, є люди...
  Це не з лопатою вийти на город на 2-4 години...
  Тому і залишається її тільки продати... Але не офіційно, бо не можна...А хто купить,теж буде мати геморой, і не маленький, як її оформити??? Бо не можна продавати і купувати землі сільськогоспрдарського призначення
   
 6. Людмила

  Людмила Форумчанин

  Сообщения:
  321
  Симпатии:
  377
  Пол:
  Женский
  Якщо заборонена продажа земель сільськогосподарського призначення, то як продають люди свої паї----не один раз бачила об"яви в газеті.Якщо є об"яви, то мабуть і находяться якісь лазєйки для продажу.
   
 7. ивахненко

  ивахненко Житель

  Сообщения:
  1.010
  Симпатии:
  1.431
  Пол:
  Мужской
  Это есть вранье!!! Инвентаризация земель давным-давно закончена, данные---в Управлении комм.собственности и архитектуре! И земля в місті для воїнів АТО--є!

  ""кукишем в гарній обгортці",----стала позиція міської влади, яка--в черговий раз відсилає воїнів АТО до центральної влади, хоча зобовьязана сама вирішити це питання.
  А ще й прагне--аж із штанів виплигає---обьєднанної терр. громади!
  Я знаю людину, яка пішла добровольцем в квітні 2015 року під Маріуполь, нещодавно приїхав у відпустку і ..пішов по землю.
  Його, як водиться-- запустили по великому колу...Він почав із "центральних" вознесенських установ, в кабинетах яких---наче ненароком, достаючи свої документи, достава муляж ручної гранати))) Ну, нібито, завалялась така собі річ у кармані))) Своє птання він вирішів у тижневий термін!!
   
  Георгiй нравится это.
 8. Terrenis

  Terrenis Новичок

  Сообщения:
  2
  Симпатии:
  2
  Пол:
  Женский
  Чому ж одразу продавати, можна здати в користування на умовах оренди, та отримувати оренду плату кожного року (який не який, а (+) до сімейного бюджету)
   
  Георгiй нравится это.
 9. Георгiй

  Георгiй Moderator Команда форума

  Сообщения:
  829
  Симпатии:
  999
  Пол:
  Мужской
  @Ніка, ще раз пояснюю. Мова йде саме про зелю пiд будiвництво (10 соток) на теритрii мiста. Землi сiльськогосподарського призначення (2 га) оформлюються у iнших установах. Не заплутуйте людей. А що з ними робити кожен сам розбереться.
   
 10. Ніка

  Ніка Форумчанин

  Сообщения:
  978
  Симпатии:
  1.019
  Пол:
  Женский
  А що,є земля під забудову в місті?
  Да - є кілька участків на Болгарці та Племстанції, але вони давно вже виділені і влада шукає господарів, щоб їх вилучити, як такі. що не використовуються.
  Але для 150 АТОшників їх ніяк не вистачить..
   

Загрузка...