День рождения диктатора - Порошенко!

Тема в разделе "СОБЫТИЯ В УКРАИНЕ", создана пользователем Есенин Сергей, 5 дек 2017.

1. Vasyl

Vasyl Форумчанин КЛУБ VOZFOR.NET

Симпатии:
    495
  2. Александр Соя

Александр Соя Житель

Симпатии:
    1.134
    Vasyl, блюзнірство вимірювати життя людей, долі людей, людське горе нехай навіть не ефемерними грошима.
    Тільки мародери багатіють під час війни.
    За даними журналу "Форбс" Президент України, який одночасно є головнокомандувачем збройних сил України, за час війни перетворився в доларового мільярдера !?
    Приклад якій цивілізованій країни можна привести за цим фактом !?
    Для якого ще президента людське життя - копійка ???

Последнее редактирование: 22 дек 2017
  3. Vasyl

Симпатии:
    495
    Саша дивись уважно в цифри "Форбс" , за рік президент втратив половину свого статку. ( менше дивись ворожі канали).

4. Есенин Сергей

Есенин Сергей Гражданский активист КЛУБ VOZFOR.NET

Симпатии:
    1.859
    Насмешили! Владелец украинского "Форбса" - Курченко. Именно в связях с ним обвиняют Саакашвили.

5. Vasyl

Симпатии:
    495
    Зараз ..швілі ворог України. Крапка.
    Пропозиція для Саакашвілі. Враховуючи ваш войовничий характер те що ви патріот своєї Грузії , частину якої анексувала Росія, пропоную вам разом зі своїми прихильниками направитися до Росії, незаконно перетнути її кордон. На " Красной площади" розбити наметове містечко і вимагати від бариги путина повернути Грузії анексовані їм території. З плакатами "Долой путина " проводити маніфестації біля кремля. Організувати захват " Дворца съездов" для розміщення там свого штабу. Як що ви так зробити ( опит у вас є , таке ж само ви робили в Україні) тоді можна буде вас поважати .... а поки НЕМАЄ за що.

6. Есенин Сергей

Симпатии:
    1.859
    Это как? Разнарядка что-ли пришла, - кто нам друг, а кто враг.
    Звонил Саакашвили, сказал, что наш форум временно не читает - очень занят. Посоветовал "пропозиции" передавать факсом.

7. Vasyl

Симпатии:
    495
  8. Есенин Сергей

Симпатии:
    1.859
    @Vasyl, Я понимаю, что текст на этой картинке писал раб с галер, но зачем Вы современный образованный человек, репостите такую ересь, я не понимаю.
    Экономика страны - в жопе, АТО, которое он ОБЕЩАЛ закончить за месяц - идёт четвертый год. Отношение к малому бизнесу. даже хуже, чем во времена президенства Януковича. И я не должен критиковать этого политика? Далеко пойдем!

ивахненко нравится это.
  9. Vasyl

Симпатии:
    495
    Сергей ! Як що ти не бачиш різниці між ЗК янеком і чинним президентом , то вибач , але я з тобою не буду спілкуватися на ці теми. Я тебе не ображав і не писав що ти .. репостите такую ересь ( твої слова) . Як що це твій особистий сайт і ти і тільки ти маєш право давати вказівки кому і як думати і що писати на ньому ... то я піду . Спілкуйтеся між собою хто такою же думкою як ти.

Последнее редактирование: 26 дек 2017
  10. Есенин Сергей

Симпатии:
    1.859
    Не могу понять, почему я не могу оппонировать той информации, которую Вы выкладываете. А если я с ней не согласен? Форум создан для диалога и спора, а у нас в последнее время идёт обмен картинками и чужими мыслями.
    Чем больше проходит времени, тем меньше я вижу разницы. Я никогда не был противником нынешней власти, но в свете последних событий, я понял, что поменяли мы только фамилии.
    На "местах" ещё веселее, тут даже фамилии остались прежними.

Александр Соя нравится это.

Загрузка...