Что страшнее для природы - ядерная катастрофа или деятельность человека?

Тема в разделе "ВОЗНЕСЕНСК ЗЕЛЁНЫЙ", создана пользователем NewsMaker, 6 окт 2015.

Метки:
 1. Елена Ярошенко

  Елена Ярошенко Житель

  Сообщения:
  1.088
  Симпатии:
  718
  Пол:
  Женский
  Какая красота в чернобыльской зоне! Может нам бояться нечего, если что? Давайте переселяться ...Был когда-то клич: "Хай живе КПРС на чонобильській АЕС!" Но не хотят - гады...
   
  Колесников нравится это.
 2. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  875
  Симпатии:
  802
  Пол:
  Мужской

  Зараз аесівці розповсюджують чутки про екологічний рай у Чорнобилі : і звіри там себе чудово почувать, і землю треба там обробляти.
  Саття, що розміщується тут - холодний душ для тих, хто цьому вірить.

  Вчені: Гризуни в районі Чорнобиля сліпнуть через радіацію

  Posted: 15 Feb 2016 03:36 AM PST

  [​IMG]Тривалий вплив малих доз радіації на організм диких тварин у зоні відчуження навколо ЧАЕС часто призводить до розвитку катаракти та сліпоти.

  Про це заявляють радіологи з університету Ювяскули (Фінляндія). Науковці на чолі з Філіпом Леманном перевірили, як стабільні малі дози радіації, характерні для зони відчуження, впливають на життя тварин.

  Група Леманна здійснила кілька експедицій в околиці Чорнобиля і Прип’яті, де вчені спостерігали за життям рудих полівок – невеликих гризунів, що живуть у лісах Росії, України і Білорусі. Після дослідження вчені дійшли висновку, що коли полівки старіють — вони часто сліпнуть або майже повністю втрачають зір унаслідок розвитку катаракт та інших порушень в роботі очей.

  Як виявилося, низький, але помітний рівень фонової радіації дійсно негативно впливав на очі тварин, прискорюючи розвиток катаракти. Цікаво, що таке захворювання виявили тільки серед самок. Також самки, у яких з’явилася катаракта, в середньому давали менше потомства, ніж їхні здорові родичі.

  Поки вчені не знають, чому до цього схильні тільки представниці слабкої статі.

  Вчені прийшли до висновку, що хронічний вплив доз радіації підвищує ризик розвитку катаракти у полівок, що знижує їх пристосованість до умов навколишнього середовища.

  Існування такого ризику, як вважають Леманн і його колеги, свідчить про більш високі ризики, які несуть популяції диких тварин, що мешкають на забруднених радіонуклідами територіях, ніж сьогодні вважають вчені.

  http://www.nature.com/articles/srep19974
   
 3. Pasha Lugovoy

  Pasha Lugovoy Новичок

  Сообщения:
  6
  Симпатии:
  9
  Пол:
  Мужской


  Первоисточник про убитых зубров, не одного упоминания о нардепах и партийной принадлежности. Видео и описание: http://www.segodnya.ua/ukraine/zhut...innickoy-oblasti-vse-podrobnosti--687956.html
  А вот по размещенной ссылке ссылаются на другой ресурс, в конечном итоге после перехода на третий сайт попадаешь на исходную, ссылки закольцованы, все ссылаются друг на друга ))
   
 4. Депутат

  Депутат Форумчанин

  Сообщения:
  190
  Симпатии:
  227
 5. Георгiй

  Георгiй Moderator Команда форума

  Сообщения:
  829
  Симпатии:
  999
  Пол:
  Мужской
  Відомості про цю аварію досить суперечливі:
  ХАЕС.JPG
   
 6. Елена Ярошенко

  Елена Ярошенко Житель

  Сообщения:
  1.088
  Симпатии:
  718
  Пол:
  Женский
  Да...и всё -таки...что-то там не чисто!
   

Загрузка...