Чому міський голова саботує будівництво сонячної електростанції

Тема в разделе "ГРОМАДА и ВЛАДА", создана пользователем Ніка, 20 июл 2018.

1. Мидас

Мидас Новичок

Симпатии:
    20
    Наддайте докази, будь ласка !
    Якщо у Вас є докази, скоєння цих чи інших злочинів то чому не повідомили про це в поліцію ?
    Це між іншим стаття 396. Приховування злочину!

Тому прошу Вас надати копію документів що підтверджують те що Ви зверталися то органів правопорядку.

Якщо таких не маєте, я буду змушений сам повідомити в поліцію про те що Ви приховуєте докази по злочину за ознаками статті 28 ККУ.

2. Колесников

Колесников Форумчанин

Симпатии:
    808
    Якийсь Ви не справжній, Мидас.
    Так і пре цибулею.
    Нормальн людина, яка приймає участь у громжитті міста не потребує доказів злочинам мера міста - вони лежать на поверхні та написані білим по чорному навіть на цьому форумі. І він ще не сидить тільки тому, що в Україні нема правосуддя.
    Щодо йоду та респіраторів. то вони повинні бути закуплені за рахунок наших 1% "гробових" та бути у кожному домі з інструкцією про їх використання у випадку ну дуже ймовірної аварії на АЕС. ТОму, що саме у перші години після аварії є небезпека захватити радіоактивний йод та отримати рак щитовидки. Є у Вашому домі йод та респиратор?
    Щодо розкрадання бюджету. Продивіться матеріали цього форуму та інтернет-газету Возлайн.
    Чого тільки варто ( я маю на увазі - скільки десяткв мільйонів) утримання шкірзаводської каналізації за рахунок міста та громадян та перекачування грошей з бюджету міста та гаманців городян через каналізаційну трубу в офшор на Кіпрі у кишені Кернера та Гержова.

Так, що пишіть заяви до поліції, Мидас.
    Тільки від ананімів там їх не приймають.

Александр Соя нравится это.
  3. Мидас

Мидас Новичок

Симпатии:
    20
    Потребую пояснень !

Цей форум та газета Возонлайн дуже ненадійні джерела інформації.
    Але то таке...моя оцінна думка !

4. Есенин Сергей

Есенин Сергей Гражданский активист КЛУБ VOZFOR.NET

Симпатии:
    1.862
    А это зависит от того, с какой стороны от тополя Вы стоите.

ивахненко и Александр Соя нравится это.
  5. vasya-serega

vasya-serega ADMINISTRATOR Команда форума АДМИНИСТРАЦИЯ КЛУБ VOZFOR.NET

Симпатии:
    668
    Буквально тілько що повернувся із відкритої громадської наради щодо будівництва сонячної електростанції, точніше відсутності такого. В принципі все зрозуміло. На тій ділянці можна побудувати дуже слабеньку СЕС, яка і раніше була не збитковою чисто теоретично. А через рік після затримки, визваною чудовими виконавцями, тепер точно буде збитковою. Причому у цьому році її подубувати не можна буде, доведеться розтягувати на 2 роки, що додатково потягне витрати із міського бюджету.
    Позиція Лукова зрозуміла, позиція Лівіка теж.
    Незрозуміла тільки подальша доля СЕС, скоріш за все проект закриють. Чи вивтратить місто кошти, залучені Лівіком, чи вони просто повернуться назад - питання лишається відкритим.

6. Ніка

Ніка Форумчанин

Симпатии:
    1.019
    Я б на місті народних депутатів, які привели в місто гроші для будівництва сонячної електростанції , але ці гроші не використовуються, а сьогодні є бажання у міського голови розтринькати їх по 1-3 млн. на різні , безперечно, дуже важливі речі, відізвала б ці кошти шляхом рішення Кабінету Міністрів, як такі , що не використані.
    Про цю можливість говорив народний депутат Лівік О.П.на "несостоявшейся" сесії міської ради 20 червня. Але він відмітив, що це буде зроблено в крайньому разі, якщо міський голова не прийме рішення про будівництво сонячної станції.
    Цей крайній раз, на мою думку, вже настав.
    У вівторок, 7 серпня - позачергова сесія, на якій міський голова , з властивим йому вмінням доносити потрібну інформацію, зможе переконати депутатів закрити КП "Альтен", а з грошей на будівництво, виділити кошти на проект по водопостачанню та інші важливі об'єкти. Зрозуміло, що кошти на ці об'єкти потрібні, але їх НЕОБХІДНО ЗАРОБИТИ САМОМУ...

7. Мидас

Мидас Новичок

Симпатии:
    20
    Я стою на тій стороні , де закон !
    А на другій стороні бачу не обґрунтовані звинувачення, які ріжуть мені очі!
    Та хай пан Сергій Терентійович, чи докази надає чи спростовує !
    Якщо на цій стороні тополі можна ось так безґрунтовно звинувачувати людину,то вибачте...
    мабуть я зрубаю цю тополю ))))

8. Есенин Сергей

Есенин Сергей Гражданский активист КЛУБ VOZFOR.NET

Симпатии:
    1.862
    Я тоже противник беспочвенных обвинений и поливания грязью. Но ... Сергей Терентьевич пишет, порой очень импульсивно, но от своего имени и очевидно отвечает за то, что пишет. Он очень и искренне хочет, изменить то болото, в котором мы живем.
    А Вам, к сожалению, не "тополи рубить", а кактусы в своем кабинете поливать.

ивахненко и Александр Соя нравится это.
  9. Мидас

Мидас Новичок

Симпатии:
    20
    А я бачу, зовсім інакшу картину
    Нагадування про кактуси - доречні) Дякую..

10. Александр Соя

Александр Соя Житель

Симпатии:
    1.137
    Вознесенський міський голова-інноватор і його депутатський інкубатор.

У всьому світі відбувається технологічний прорив в сфері екологічно чистої електроенергетики.
    Німеччина планує підняти її до такого рівня, що готова до 2022 року відмовитися від АЕС.
    За нею піде Польща, Чехія ... і наші люди, які будуть їх будувати і обслуговувати.
    В тому і відрізняється стратегічне мислення освічених і далекоглядних сусідів і секрет їхнього успіху.
    Мислення ж нашого Вознесенського керманича ми спостерігаємо в тому, щоб за допомогою "одобрямс" підручного більшості депутатів роздерибанити народні гроші на чергові золоті велодоріжки і, протрубив про свої "героїчні" успіхи, знову благополучно в'їхати по ним у владу, при цьому зігріваючи свій кабінет вирубаними міськими насадженнями

Последнее редактирование: 4 авг 2018
    Есенин Сергей нравится это.

Загрузка...