Чи прозорий бюджет міста Вознесенська?

Тема в разделе "ГРОМАДА и ВЛАДА", создана пользователем Ніка, 29 сен 2016.

 1. Ніка

  Ніка Форумчанин

  Сообщения:
  978
  Симпатии:
  1.019
  Пол:
  Женский
  Позиція міської влади

  МІСЬКА ВЛАДА ТАКОЖ ЗА ПРОЗОРИЙ БЮДЖЕТ!

  5 жовтня у конференц-залі ресторану «Берізка» ОСН «Перлина Гаю» та ГО «Вознесенська асоціація розвитку місцевої демократії» провели спільне засідання «Круглого столу» на тему «Вознесенцям - прозорий бюджет», за підсумками попередніх моніторингів щодо надходження і використання внесків пайової участі у розвиток місцевої інфраструктури за 2012-16рр. та цільового використання бюджетних коштів міста Вознесенська за 2015 рік та перше півріччя 2016 року.

  Оскільки питання стосувались бюджету міста та цільового використання бюджетних коштів, участь у засіданні взяли міський голова Віталій Луков, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Юрій Сметана, начальник Фінансового управління Валентина Москаленко, начальник Управління комунальної власності Вікторія Міняйло, начальник Управління ЖКГ та КБ Світлана Синиця, начальник Відділу архітектури та капітального будівництва- головний архітектор міста Лейла Чорна.

  Діалог проходив непросто, спостерігались ряд невідповідностей у цифрах моніторингу та офіційних показниках, тому міський голова та представники міської ради дали аргументовані відповіді на всі запитання. Чекаємо на закінчення проекту та оприлюднення остаточних його результатів.

  [​IMG]  [​IMG]

  Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

  http://voznesensk.org/material/4781
   
 2. ogurchik-90

  ogurchik-90 Новичок

  Сообщения:
  42
  Симпатии:
  91

Загрузка...