Чи прозорий бюджет міста Вознесенська?

Тема в разделе "ГРОМАДА и ВЛАДА", создана пользователем Ніка, 29 сен 2016.

 1. Ибрагим

  Ибрагим Новичок

  Сообщения:
  36
  Симпатии:
  43
  Пол:
  Мужской
  Потому что в других местах наша "элита" плохо переваривает информацию!!!А тут и атмосфера привычная и пахнет хорошо, и люди добрые, а, ну и камер поменьше!!!!Какая разница где работать (если это можно назвать работой, то пусть отдыхает лучше)))) И да это честное лицо всегда делает лишь "добро" этим людям из Вознесенска!!!!!)))))
   
 2. Людмила

  Людмила Форумчанин

  Сообщения:
  321
  Симпатии:
  377
  Пол:
  Женский
  @Ніка, А,ви, не вбачачаєте різниці між цими двома заходами Після того, як наше місто серед інших 6 показало найкращі результати--не гріх і в ресторані презентацію провести.
   
  Колесников нравится это.
 3. Ніка

  Ніка Форумчанин

  Сообщения:
  978
  Симпатии:
  1.019
  Пол:
  Женский
  Не бачу. І на цьому заході буде презентовано, що місто Вознесенськ займає перше місце по тарифам на воду та каналізацію. Та й тарифах на централізоване опалення - теж перше місце...
   
  supertrolik, ивахненко и Ибрагим нравится это.
 4. Ибрагим

  Ибрагим Новичок

  Сообщения:
  36
  Симпатии:
  43
  Пол:
  Мужской
 5. Елена Ярошенко

  Елена Ярошенко Житель

  Сообщения:
  1.088
  Симпатии:
  718
  Пол:
  Женский
  Луков проводит для избранных, а это ,для всех желающих...
   
 6. Ніка

  Ніка Форумчанин

  Сообщения:
  978
  Симпатии:
  1.019
  Пол:
  Женский
  Анонс спільного «Круглого столу» в місті Вознесенську «Вознесенцям – прозорий бюджет»
  Завершені два проекти ОСН «Перлина Гаю» та ГО «Вознесенська асоціація розвитку місцевої демократії» щодо використання коштів місцевого бюджету міста Вознесенська.

  Чи підтвердилися факти порушення використання бюджетних коштів місцевого бюджету?

  І з якими рекомендаціями звернуться до міської влади громадські активісти?

  Саме це питання буде обговорені на спільному «Круглому столі» , який відбудеться 05 жовтня 2016 року о 11.00 в приміщенні Конференц-залу ресторану «Берізка».

  Початок реєстрації учасників круглого столу о 10—30. Проект програми заходу додається.

  Для участі у заході запрошені: Вознесенський міській голова Віталій Луков з представниками підрозділів міськвиконкому що відповідають за ефективність та прозорість бюджетного процесу; члени 2-х робочих груп , які працювали над впровадженням проектів; депутати міської та районної рад, лідери громадських організацій міста та району.

  На засіданні буде презентовано висновки та рекомендації двох моніторингів бюджетного процесу м. Вознесенську, що провели протягом травня — вересня 2016 р. дві організації громадянського суспільства з м. Вознесенську. А саме моніторинги:

  1.ефективності і прозорості надходження і використання внесків пайової участі у розвитку місцевої інфраструктури за 2012-16 рр., який провів орган самоорганізації населення (ОСН) «Перлина Гаю» — учасник «Партнерства за прозорі місцеві бюджети»;

  2.цільового використання бюджетних коштів міста Вознесенська за 2015 рік та перше півріччя 2016 року, який провела громадська організація «Вознесенська асоціація розвитку місцевої демократії» — учасник «Партнерства за прозорі місцеві бюджети»;

  Додатково, після смачної кави з 13-30, запрошуємо депутатів, представників громадськості, Вознесенського місцевого центру надання вторинної правової допомоги та місцевих чиновників на зустріч з експертом ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» з питань публічних фінансів та координатора примальні Української гельсінської спілки захисту прав людини (УГСПЛ) у Миколаївської області Тетяна Золотухіною.

  У порядку денному зустрічі питання-відповіді щодо:

  • викликів ефективності і прозорості місцевого бюджетного процесу на Миколаївщині;
  • формування ефективної моделі надання безоплатної правової допомоги у м Вознесенську.
  Також Тетяна Золотухіна надасть консультації представникам об’єднань співвласників багатоповерхових будинків в м. Вознесенську з питань прийняття на баланс відповідних будинків

  Прес-служба ГО «Вознесенська асоціація розвитку місцевої демократії» — учасника «Партнерства за прозорі місцеві бюджети»

  E-mail: vpolit2@gmail.com або за телефоном 066-31-25-963 , Зелінська Тетяна

  Моніторингові дослідження здійснені в рамках проектів вознесенського ОСН «Перлина гаю» на тему: «Ресурси громади для потреб громади» та ГО «Вознесенська асоціація розвитку місцевої демократії» на тему: «Моніторинг використання бюджетних коштів в м Вознесенську», що реалізуються « при підтримці ГО «Фонд розвитку м Миколаєва» за кошти NED ( м. Вашингтон)
   
  Георгiй и Александр Соя нравится это.
 7. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  973
  Симпатии:
  808
  Пол:
  Мужской
  Сегодня уже конец седьмого.
  И что там было?
  И почему нет материалов здесь?
  Очень полезно всем увидеть прозрачный бюджет.
  Особенно в свете ООО БЕС.
   
 8. Ніка

  Ніка Форумчанин

  Сообщения:
  978
  Симпатии:
  1.019
  Пол:
  Женский

  Як громада міста може контролювати витрати міського бюджету?
  [​IMG]Саме про це йшла мова на підсумковому засіданні «Круглого столу» 05 жовтня 2016 року під назвою «Вознесенцям – прозорий бюджет».

  «Круглий стіл» проводився представниками громадськості міста – органом самоорганізації населення «Перлина Гаю» та громадською організацією «Вознесенська асоціація розвитку місцевої демократії».

  В роботі «Круглого столу» прийняли участь: міський голова Віталій Луков, заступник міського голови Юрій Сметана,начальники управлінь міської ради – Вікторія Міняйло, Світлана Синиця, Валентина Москаленко, начальник відділу містобудування та архітектури Лейла Чорна, депутати міської ради, помічники депутатів міської ради,члени двох робочих груп щодо впровадження проектів, голови ОСН, голови вуличних та квартальних комітетів[​IMG]

  Лідери цих організацій Роман Бебінов та Тетяна Зелінська презентували підсумки своїх проектів , які виконувалися в період з червня по вересень 2016 року (за підтримки Національного фонду підтримки демократії (NED,м.Вашингтон) та Фонду розвитку м.Миколаєва)

  За підсумкам проекту ОСН «Перлина Гаю», який мав назву «Ресурси громади для потреб громади» було зроблено аналіз надходження та використання бюджетних коштів в місті Вознесенську , які були отримані в якості пайових внесків на розвиток місцевої інфраструктури.

  (Для інформації – «Пайова участь полягає у перерахуванні замовником коштів на рахунок бюджету розвитку спеціального фонду міського бюджету до прийняття об’єкта будівництва в експлуатацію. Розмір внесків – до 10% нежитлові приміщення, до 4-х% — житлові будинки»).

  Було підтверджено невідповідність даних, які надало Фінансове управління міської ради та Відділ містобудування та архітектури за 2012-2016 роки. Загальна різниця коштів пайової участі складає 225 тис.грн. ??

  Заборгованність по сплаті пайових внесків складає на сьогодні 9 тис.грн. А у 2013,2014 та 2016 роках, гроші, які поступали від пайових коштів, взагалі не використовувалися.

  На жаль, замість конструктивного діалогу щодо визначених фактів, представники міської влади намагалися запевнити присутніх у некомпетентності доповідача від ОСН, у невмінні аналізувати фінансові документи та недостатньому знанні законодавчих актів.

  Ще більше питань викликала презентація підсумків проекту «Мониторинг цільового використання коштів місцевого бюджету у м.Вознесенську», яку провела голова ГО «ВРАМД» Тетяна Зелінська.

  Були підтверджені факти:

  погашення заборгованості комунальних підприємств «Водопостачання міста Вознесенська» та КП «Тепло-Сервіс» в сумі 500 тис.грн. та 818 тис.грн відповідно за електроенергію та газ за рахунок коштів міського бюджету,

  — нецільове використання коштів на виконання робіт щодо виготовлення Плану зонування міста Вознесенська за рахунок коштів, передбачених на зняття грифу «Для службового користування» з матеріалів Генерального плану міста Вознесенська до 2031 року в сумі 80 тис.грн,

  фінансування державної установи в сумі 43 тис.грн. на придбання форменного одягу, яка має фінансуватися з державного бюджету, за рахунок коштів міста;

  — встановлення премій окремих працівникам з числа начальників управлінь міської ради в розмірі 170-195% .

  Розмова відбулася серйозною. Але знову ж, представникам міської влади нелегко, незвично та некомфортно чути та сприймати іншу думку, до того ж , думку громадськості, які, за їх висловами « не є спеціалістами в цих питаннях, неправильно трактують закони, роблять неправильні висновки із наданих документів», і взагалі, за думкою начальника Фінансового управління міської ради Москаленко В.В. на «цю громадську організацію необхідно подати в суд для спростування попередньої назви проекту та заставити її принести свої вибачення»…

  Вибачення за що ? За те, що громадська організація намагається переконати, що не можна перераховувати кошти на поповнення Статутного капіталу комунального підприємства «Санітарна очистка міста» для виконання робіт по вкладанню тротуарної плитки чи ремонту асфальтно-бетонного покриття вулиць, на які у цього підприємства немає повноважень?

  І чому кошти за 2015 рік на поповнення Статутного капіталу КП «СОМ» офіційно оформлені тільки у березні 2016 року, де «блукали» 1 млн.600 грн. більше року???

  Чому ці зміни не проводяться протягом 2-х місяців, як цього вимагає законодавство?

  Можливо, вони десь «працюють» протягом року?

  P.S

  Примітка чи прикінцеві положення:

  Громадськість міста не є слідчим органом, який має надати 100% докази правопорушення чи перевищення своїх повноважень працівниками міської влади.

  Громадськість міста є тим єдиним органом влади, який має приймати рішення.

  А міський голова, виконавчі органи міської ради є працівниками, яких Територіальна громада міста найняла на роботу та виплачує їм заробітну плату, і премію також…

  І коштів у міського голови немає. Бюджет складається із коштів кожного з нас, і кожен з нас має право знати – куди, скільки, кому і за що вони виплачуються.

  Тому контроль за виконанням бюджету має бути головним питанням у громади міста, у депутатів міської ради, які мають ретельно аналізувати кожну цифру міського бюджету, а не голосувати «так», бо саме «так» необхідно міській владі.

  Тільки спільно, громадські організації, депутати міської ради, активні жителі міста – ми зможемо контролювати на впливати на дії міської влади щодо розвитку нашого міста.

  Громадська організація «ВАРМД» та ОСН «Перлина Гаю» нададуть свої рекомендації міській владі за результатами моніторингів і сподіваються на їх адекватне сприйняття і плідну співпрацю у подальшому.

  Голова ГО «ВАРМД» Тетяна Зелінська

  Голова ОСН «Перлина Гаю» Роман Бебінов

  07.10.2016
   
  Последнее редактирование: 7 окт 2016
 9. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  973
  Симпатии:
  808
  Пол:
  Мужской
  Плили, плили ...
  "Громадська організація «ВАРМД» та ОСН «Перлина Гаю» нададуть свої рекомендації міській владі за результатами моніторингів і сподіваються на їх адекватне сприйняття і плідну співпрацю у подальшому".
  "співпрацю у подальшому"- це ввійти в долю до казнокрадів?
  Якщо кримінал є, а він таки є, то чому б не надати свої рекомендації до правоохоронних органів?
   
 10. Ніка

  Ніка Форумчанин

  Сообщения:
  978
  Симпатии:
  1.019
  Пол:
  Женский
  А думала, що це зрозуміло...
  Матеріали моніторингу направлені до Державної фіскальної служби України, до обласної прокуратури, Антимонопольного комітету та комітету Верховної Ради з питань антикорупційної діяльності...
   
  Георгiй, supertrolik, Натали и 3 другим нравится это.

Загрузка...