Чи прозорий бюджет міста Вознесенська?

Тема в разделе "ГРОМАДА и ВЛАДА", создана пользователем Ніка, 29 сен 2016.

 1. Ніка

  Ніка Форумчанин

  Сообщения:
  978
  Симпатии:
  1.019
  Пол:
  Женский
  04 жовтня 2016 року об 11.00 в приміщенні ресторану «Берізка» відбудеться «Круглий стіл» з презентацією 2-х проектів громадськості, здійснених в рамках обласного проекту «Прозорі бюджети Миколаївщини»:

  органу самоорганізації «Перлина Гаю» та громадської організації «Вознесенська асоціація розвитку місцевої демократії» щодо використання бюджетних коштів в місті Вознесенську за 2015 рік та перше півріччя 2016 року.

  Запрошуємо до участі в «Круглому столі» по одному представнику Фінансового управління, Управління комунальної власності, Відділу містобудування та архітектури Вознесенської міської ради, бухгалтерії виконавчого комітету Вознесенської міської ради.

  Теми проектів:

  1. Моніторинг надходження і використання внесків пайової участі у розвитку місцевої інфраструктури за 2012-16 рр. ( ОСН «Перлина Гаю», доповідач: Роман Бебінов)

  2. «Моніторинг використання бюджетних коштів в м. Вознесенську» за 2015 рік та перше півріччя 2016 року».( ГО ««Вознесенська асоціація розвитку місцевої демократії», доповідач : Тетяна Зелінська)

  Проекти здійснені при підтримці проекту ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» за кошти NED (Національний Фонд підтримки демократії. м. Вашингтон, США).

  Додаткова інформація за телефоном 066-31-25-963

  Не цільове, не доброчесне використання коштів громади м. Вознесенську у 2015-16 р. на борги комунальних підприємств, підтримку державних органів, премії/відпускні чиновникам
  та

  [​IMG]Не правомірне встановлення міськвиконкомом рекордних тарифів на теплопостачання


  Виявив моніторинг , що провела громадська організації «Вознесенська асоціація розвитку місцевої демократії» — член «Партнерства за прозорі місцеві бюджети» протягом травня-вересня 2016 року. А саме, чотири питання від громадськості до органів місцевого самоврядування міста Вознесенську та компетентних органів:


  По-перше, протягом 2015 року та першого півріччя 2016 року з міського бюджету регулярно виділяються кошти на погашення боргів комунальним підприємствам міста (КП), хоча згідно їх статутів міська рада не відповідає за зобов’язаннями КП .

  Виявлено :

  — Погашення боргу КП «Водопостачання м.Вознесенська» за електроенергію в сумі 500 тис.грн. у 2015 році за рахунок коштів місцевого бюджету;

  — Проведення ремонтів тротуарів по місту за рахунок поповнення Статутного фонду Комунального підприємства «Санітарна очистка міста». Тільки у першому півріччі 2016 року було виділено на поповнення Статутного фонду 440 тис. для проведення капітального ремонту тротуарів, мотивуючи тим, що це Комунальне підприємство є балансоутримувачем всіх доріг та тротуарів в місті;

  — Погашення боргу КП «Тепло-сервіс» у сумі 818 тис.грн. у 2015 році за рахунок коштів місцевого бюджету ( хоча в пункті 4,4 Статуту цього підприємства записано, що Засновник підприємства ( Вознесенська міська рада) «не відповідає за зобов’язаннями підприємства».

  Також виникло питання правомірності затвердження рішенням виконавчого комітету міської ради на 2015-2016 роки «економічно обґрунтованих» тарифів на теплопостачання, які у 2 рази перевищували тарифи по малих містах України згідно тарифів НКРЕ КП ( до підвищення тарифів з 1 липня 2016 року).

  І навіть зараз, після підвищення майже в 1,9 рази цих тарифів по всіх містах вознесенські тарифи є найбільшими в України. ( дивись діаграму 1).

  Також встановлено факт погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, опалення , централізованого водопостачання та водовідведення в сумі 3 млн.700 тис.грн. за рахунок коштів державної субвенції.

  Це при тому, що тарифи на централізоване теплопостачання та централізоване водовідведення на сьогоднішній час є НАЙВИЩИМИ по Україні!  По, друге, У березні 2016 року на сесії міської ради від 18 березня 2016 року прийнято рішення про фінансування придбання форменого одягу для працівників Вознесенського міськрайонного відділу Головного управління ДСНС України у Миколаївській області у сумі 43,2 тис.грн. у вигляді субвенції з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку регіонів ( рішення міської ради №12,№ 13).

  Вознесенський міськрайонний відділ Головного управління ДСНС України у Миколаївській області є установою, яка фінансується із Державного бюджету України. А відповідно до Бюджетного Кодексу України міським радам дозволено виділяти кошти тільки на утримання місцевих осередків пожежної безпеки. А муніципального відділення пожежної безпеки в місті немає. Тому встановлений факт фінансування однієї установи з двох рівнів бюджетів – державного та міського.


  По-третє, кошти в сумі 80 тис.грн., які були передбачені у міському бюджеті на 2015 рік для виконання робіт з перегляду грифу обмеження доступу (для службового користування) до графічних та текстових частин Генерального плану міста Вознесенська, були використані на інші цілі, хоча міська влада прозвітувала про виконання саме робіт про зняття грифу «ДСК» з Генерального плану міста до 2031 року».  По-четверте, зловживання при призначенні премій/відпускних чиновникам :

  1) Встановлення премій начальникам управлінь міської ради в розмірі 170-195 % посадового окладу, а також призначення на керівні посади без дотримання вимог законодавства України щодо відповідного стажу роботи на керівних посадах.

  Аналіз премій керівників управлінь та найменших премій головних спеціалістів.

  2) Виявлено, що розпорядження міського голови щодо преміювання, відпустки та відрядження працівників органів місцевого самоврядування знаходяться в закритому доступі, хоча ці витрати проводяться з міського бюджету і, відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» мають бути оприлюдненні на офіційному сайті міста.  Ці питання будуть оприлюднені під час круглого столу, який відбудеться 4 жовтня 2016 року. Також будуть розроблені рекомендації органам Вознесенської міської ради, по окремих питаннях будуть направлені відповідні листи до контролюючих органів.

  Прес — служба «ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» за матеріалами моніторингу ГО «Вознесенська асоціація розвитку місцевої демократії»

  Моніторинг здійснила ГО «Вознесенська асоціація розвитку місцевої демократії» Миколаєва» в рамках проекту «Моніторинг використання бюджетних коштів в м Вознесенську» при підтримці проекту ГО «Фонд розвитку міста який Миколаєва за кошти NED (Національний Фонд підтримки демократії. м. Вашингтон, США).


  Надходження та витрачання коштів громади м. Вознесенську: Хто помиляється і куди зникають гроші?
  [​IMG]Моніторинг вознесенського органа самоорганізації населення (ОСН) «Перлина Гаю» — учасника «Партнерства за прозорі місцеві бюджети» щодо надходження і використання внесків пайової участі у розвитку місцевої інфраструктури за 2012-16 рр. виявив наступне:

  • На вересень бюджет міста недоотримав від платників податків майже 9 тис. грн.. Листи Вознесенською міською радою (ВМР) направлені до прокуратури ще у 2015 році, але, поки що без успішних результатів.
  • Суттєва розбіжність надходження до бюджету від пайових внесків загальних показників по роках (2012-2016 рр.), що надало Фінансове управління ВМР від показників, що надав відділ містобудування та архітектури ВМР. В цілому за 4 роки різниця в показниках приблизно на 225 тис. грн.
  • Розподіл коштів від пайової участі ведеться не кожен рік і не в повному обсязі. Зокрема в 2013, 2014, 2016 роках використання бюджетних коштів на розвиток місцевої інфраструктури від сплати пайової участі забудовників становлять 0 грн. В Вознесенської міської ради жодним місцевим нормативним актом не визначена процедура визначення напрямків використання зібраних коштів.
  • На інформаційному порталі ВМР відсутні структуровані і візуальні данні про надходження і використання коштів місцевого бюджету отриманих за результатами сплати внесків пайової участі в розвитку місцевої інфраструктури. Тому громада не знає скільки кошті щороку надходить до бюджету від пайової участі окремо по об’єктам забудови.
  Під час збору даних виникли певні складнощі. Фінансове управління Вознесенської Міської ради на запит на публічну інформацію стосовно надходження коштів по окремим об’єктам забудовників дала повну відповідь лише після повторного запиту ОСН «Перлина гаю» та депутата міськради і голови ОСН «Янтарний» пана Олександра Ніколенко.  В результаті моніторингу робоча група рекомендує органам місцевого самоврядування м. Вознесенську:

  1. Направити листи:
  Боржникам стосовно виплати боргу у відповідні строки;

  Державну фінансову інспекцію з проханням примусового стягнення заборгованості.

  1. Внести зміни до Наказу відділу містобудування та архітектури Вознесенської міської ради №6 від 17 лютого 2014 р. «Про створення архітектурно-містобудівної ради» в частині залучення представників громадських формувань, а саме голів органів самоорганізації населення та голів ОСББ за узгодженням, до складу містобудівної ради у відповідності до вимог законодавства щодо кандидатів. Дана пропозиція зумовлена необхідністю врахування громадської думки на етапі погодження нового будівництва. На сьогоднішній день до складу містобудівної ради входять 19 осіб, громадські формування в складі ради жодним чином не представлені, хоча закон передбачає таку можливість.
  1. Внести зміни до рішення №2 від 18.04.2014 р. «Про інформаційний Інтернет портал м. Вознесенська» в Додаток 2 «Структура інформаційного Інтернет — порталу м. Вознесенська» в частині розширення інформації в розділі сайту «Містобудування та архітектура».
  1. Створити на офіційному сайті міськради в розділі сайту «Містобудування та архітектура» сторінку «Надходження і витрати бюджетних коштів отриманих у якості пайової участі забудовників на розвиток інфраструктури міста». На сторінці розмістити інформацію щодо надходження і використання бюджетних коштів отриманих у якості пайової участі забудовників на розвиток інфраструктури міста.

  Згадані висновки та рекомендації моніторингу незабаром будуть обговорено за місцевим круглим столом. Його рекомендації будуть направлено органам місцевого самоврядування м. Вознесенську.

  А щодо фактів виявлених порушень законодавства України , будуть направлені скарги у відповідні органи.  Прес-служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» за інформацією вознесенського ОСН «Перлина Гаю»

  _________________________________________________________________________

  Дослідження відбувалось в рамках проекту «Ресурси громади для потреб громади» організованого ОСН «Перлина Гаю» при підтримці ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» за кошти Національного Фонду підтримки демократії (NED м. Вашингтон, США).

  Метою проекту є підвищення ефективності, прозорості та підзвітності використання бюджетних коштів отриманих органами місцевого самоврядування м. Вознесенська у якості пайових внесків на розвиток місцевої інфраструктури за 2012-2016 рр.

   
  Последнее редактирование: 29 сен 2016
  supertrolik, Георгiй и Александр Соя нравится это.
 2. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  973
  Симпатии:
  808
  Пол:
  Мужской
  "04 жовтня 2016 року об 11.00 в приміщенні ресторану «Берізка» відбудеться «Круглий стіл» з презентацією 2-х проектів громадськості,..."

  "Запрошуємо до участі в «Круглому столі» по одному представнику Фінансового управління, Управління комунальної власності, Відділу містобудування та архітектури Вознесенської міської ради, бухгалтерії виконавчого комітету Вознесенської міської ради".


  Дуже схоже на те, що команда одного ворюги хоче відтиснути від бюджетного корита іншого
  Кишенькова громадська організація за кошти США за допомогою нардепа хоче викласти комрпромат на мера.
  І так собі, дуже кумедно, запрошує його слуг до ресторану. Мовляв, приходьте до ресторану. Ми вас запрошуемо. Але по одному. Щоб нам легше було вас бити.
  Ну а як же громада Вознесенська?
  Так за нею печуться організатори цього питного гострокутного рестораного столу, що якось й забули запросити її представників до участі у Круглому столі..
  Дуже схоже на те, що організатори цього шоу самі між собою розіп'ють пляшку зеленогаївсько кон'яку та й тихесенько розійдуться, поставивши галочку на звіті про використання грошей ЗеленогоГаю та США,

  "А ларчик просто открывался"- раскопали криминал - подавайте в суд и не пудрите людям мозги своей мышинной вознёй за место у бюджетной кормушки.

  С точки зрения экологии я бы гнал паршивой метлой обе эти команды от власти.
  Обе они за деньги или по глупости поддерживают планы аэсовцев по загрязнению нашей питьевой воды ( заполнение Александровского водохранилища до 20, 7 м, продление срока эксплуатации отработавших ядерных блоков, строительство новых блоков ЮУ АЭС...). А нардеп ещё так заботится о своих земляках, что крадёт у них питьевую воду, разрушая своими карьерами песчанную крышку нашей подземной чаши питьевой воды.
   
 3. РЕКРУТ

  РЕКРУТ Форумчанин

  Сообщения:
  810
  Симпатии:
  1.029
  Пол:
  Женский
  И еще вопрос местному бюджету (то бишь громаде)был нанесен ущерб суммы указанны, скажите пожалуйста, кто за это все ответит, я понимаю, что гор.совет это коллегиальный орган но Вы меня извините хотелось бы знать конкретное должностное лицо которое подготавливало и выносило документы на сессию,оно наверное руководствовалось какими-то нормативно-правовыми документами, какая его роль в этом всем горисполкомовском "быдламе"?, куда писать горожанам исковые заявления, и кто будет являться ответчиком в даном случае.
   
  Александр Соя и ивахненко нравится это.
 4. Ніка

  Ніка Форумчанин

  Сообщения:
  978
  Симпатии:
  1.019
  Пол:
  Женский
  На заседании круглого стола будут присутствовать члены рабочей комиссии + представители общественных организиций.Вопрос будет рассматриваться при участии обоих сторон - власти и общественности.
  Если Вы не против принять участие - милости просим. телефон для связи - выше.
  А почему в ресторане?
  До просто потому, что мест больше нет!
  В исполкоме попросить зал и рассказывать о нарушениях городской власти ???? Вы в это верите???
  А я знаю!
  Проще встречаться на нейтральной территории...
  И никому не быть обязанным!

  А за ущерб городскому бюджету будут найдены ответственные, Вы мне поверьте. Уже направлены соответствующие письма в контролирующие органы от прокуратуры города до Государственной службы Украины, Антимонопольного комитета и Государственной Фискальной службы

  А при чем здесь вода и АЭС?????????????????
   
  Александр Соя нравится это.
 5. Ибрагим

  Ибрагим Новичок

  Сообщения:
  36
  Симпатии:
  43
  Пол:
  Мужской
  Чи прозорий бюджет міста Вознесенська?
  Ха-ха-ха-ха-ха-ха))))
  Все это было бы смешно, когда бы не было так грустно..........
   
 6. Елена Ярошенко

  Елена Ярошенко Житель

  Сообщения:
  1.088
  Симпатии:
  718
  Пол:
  Женский
  --- Добавлено, 29 сен 2016 ---
  Люди во всём разуверились, слишком много кругом вранья и грязи, воровства и непорядочности...Нужно много усилий, времени и терпения, чтобы всё это искоренить! Так что работаем!
   
 7. Александр Соя

  Александр Соя Житель

  Сообщения:
  1.250
  Симпатии:
  1.137
  Пол:
  Мужской
  Страна тонет, пробоина в "корабле" всё больше, а они, люди, видите ли во всём разуверились, сложили руки и обречённо ждут когда утонут, или когда же закончится враньё и придёт Мессия, за них поработает, наведёт на судне порядок, заделает пробоину. Чуда не дождётесь.
   
  ивахненко, Колесников и citizen нравится это.
 8. Людмила

  Людмила Форумчанин

  Сообщения:
  321
  Симпатии:
  377
  Пол:
  Женский
  Сергей Терентьевич прав ! Люди, какие важные решения можна принять в ресторане ? Решения, которые принимаются в ресторанах имеют силу только среди бандюков . Приглашенные могут прийти а могут и проигнорировать.Правильнее было бы вынести такой отчёт на одну из сессий-предварительно дать отчёт на ознакомление тем службам, по которым проводился мониторинг---выслушать и их.Вот что даст это собрание в ресторане---ну окромя галочки организаторам о проделанной работе и может очередного денежного транша ! Заверяю всех, что поддерживаю всех ,кто прилагает любые усилия для контроля использования бюджетных средств , Если мне не изменяет память на использование зала по вторникам даже Ивахненко дали разрешение, ну не ему лично, а организации ГКВ, ПРОСТО НУЖНО СТУЧАТЬ--И ВАМ ОТКРОЮТ а не спросив уже утверждать , что зал не дадут !Простите, если что не так--что думаю, то и пишу!:yazik:
   
  Колесников нравится это.
 9. Ибрагим

  Ибрагим Новичок

  Сообщения:
  36
  Симпатии:
  43
  Пол:
  Мужской
 10. Ніка

  Ніка Форумчанин

  Сообщения:
  978
  Симпатии:
  1.019
  Пол:
  Женский

  А почему городской голова Луков В.Д. проводит свое совещание тоже в ресторане "Березка"???
  Есть кабинет, есть малый и большой зал в исполкоме...
  Советую посмотреть материал, а потом высказаться относительно "решений, которые принимаются в ресторанах и имеют силу только среди бандюков " А ???.

  http://voznesensk.org/material/4750

  РЕЗУЛЬТАТИ ДОСЛІДЖЕНЬ ПОКАЗАЛИ, ЩО АДМІНПОСЛУГИ У ВОЗНЕСЕНСЬКУ НАДАЮТЬСЯ НА ГІДНОМУ РІВНІ!
   

Загрузка...