Брати Капранови презентують новий історичний роман "Забудь-річка" у м. Вознесенськ!

Тема в разделе "КУЛЬТУРА И ИСКУССТВО", создана пользователем bibliosvit, 20 апр 2017.

 1. bibliosvit

  bibliosvit Новичок

  Сообщения:
  2
  Симпатии:
  2
 2. Admin

  Admin ADMINISTRATOR Команда форума АДМИНИСТРАЦИЯ

  Сообщения:
  211
  Симпатии:
  135
  Пол:
  Мужской
  @bibliosvit, не возражаете, если я оформлю в виде объявления на главной странице форума?
   
 3. bibliosvit

  bibliosvit Новичок

  Сообщения:
  2
  Симпатии:
  2
  Будь ласка, ми тільки "за"! :god2:
   
 4. Admin

  Admin ADMINISTRATOR Команда форума АДМИНИСТРАЦИЯ

  Сообщения:
  211
  Симпатии:
  135
  Пол:
  Мужской
  Відомі українські письменники та видавці Брати Капранови презентують новий історичний роман «Забудь-річка». Вхід для усіх охочих вільний.

  Брати Капранови про новий роман: «Троє молодих людей завдяки гримасі долі потрапляють на війну під одним іменем – Степан Шагута. Комсомолець воює у дивізії «Галичина», син офіцера УНР – у Червоній армії, а польський жовнір – в УПА. За багато років по тому випадково зустрічаються двоє їхніх нащадків і між ними спалахує кохання. Герої ведуть родинне історичне розслідування трьох доль, які переплуталися і стали фактично однією потрійною долею – долею українця на Другій світовій війні. Назва роману походить від старого язичницького символу – Забудь-річки, що розділяє світ живих та світ мертвих. Саме така Забудь-річка протікає між поколіннями в кожній українській родині».

  Журналіст, критик Юрій Макаров про роман: «Молода жінка-юристка із прихованим шармом і зрілий чоловік-помічник капітана далекого плавання – цілком очікуваний дебют для жіночого роману (маються на увазі не гендерні упередження, а сталий мейнстрімівський жанр). Чекайте палкого, геть не платонічного кохання! Аж раптом виявляється, що за цією нібито легковажною диспозицією ховається не просто зіткнення двох доль, а двох світів, точніше, двох Україн, кожна зі своїм історичним досвідом, але спільними травмами і втратами. Інтрига, закручена на початку розлогого тексту, не відпускає до самого кінця роману».

  Під час презентації можна буде поспілкуватися з письменниками, придбати роман «Забудь-річка» та інші книги Братів Капранових, взяти автограф.
   

Загрузка...