Альтернативна енергетика

Тема в разделе "СОБЫТИЯ В МИРЕ", создана пользователем Георгiй, 6 июн 2016.

 1. Георгiй

  Георгiй Moderator Команда форума

  Сообщения:
  829
  Симпатии:
  999
  Пол:
  Мужской
  У Чилі виробили так багато енергії, що вона стала безкоштовною

  6 червня, 2016
  Planta-Abengoa-Chile.jpg

  Це не перший випадок в Чилі, у минулому році була аналогічна ситуація, коли ціни на енергію трималися на нульовій позначці 192 дні.
  Місцеві жителі і власники енергоємних підприємств, звичайно, раді. Але у безкоштовній енергії є і негативна сторона.
  Енергетичні компанії в Чилі належать приватному бізнесу, який зараз не отримує ні прибутку, ні доходу
  Раніше виробничий бум в Чилі призвів до значного підвищення потреби країни в енергії. Приватний бізнес прийшов на допомогу: різні компанії побудували 29 сонячних ферм, і ще 15 заплановано.
  Будівництво енергостанцій планувалося з розрахунком на продовження економічного зростання. Але зараз у всьому світі зростання економіки сповільнюється, а Чилі вже не потрібно стільки енергії, скільки виробляють станції.
  За словами представників енергетичних компаній країни, ситуація з цінами стала майже неконтрольованою через занадто бурхливий розвиток альтернативної енергетики.

  Нагадаємо, що Португалія в період з 7 по 11 травня
  використовувалавиключно відновлювану «зелену» енергію.

  Джерело: http://hromadske.ua/posts/u-chyli-vyrobyly-tak-bahato-enerhii-shcho-vona-stala-bezkoshtovnoiu
   
  Депутат и Колесников нравится это.
 2. Aleshka

  Aleshka Форумчанин Команда форума

  Сообщения:
  774
  Симпатии:
  955
  Пол:
  Мужской
  Есенин Сергей нравится это.
 3. Ніка

  Ніка Форумчанин

  Сообщения:
  978
  Симпатии:
  1.019
  Пол:
  Женский
  Я знаю, что альтернативная энергетика стоит определенных денег, которые значительно отличаются друг от друга...
  И если котельная отапливается щепой, или электроэнергией , или газом -то должны быть разные цены для потребителей, которые используют это тепло.
  А у нас в городе - одна цена - цена отопления на газовом топливе ???
  Это как? И кому идут прибыли???
   
  Последнее редактирование: 8 июн 2016
 4. Георгiй

  Георгiй Moderator Команда форума

  Сообщения:
  829
  Симпатии:
  999
  Пол:
  Мужской
  Дивно! А чьому так? Цi енергоносii мають же рiзну вартiсть?
   
 5. Георгiй

  Георгiй Moderator Команда форума

  Сообщения:
  829
  Симпатии:
  999
  Пол:
  Мужской
  Один кіловат за три копійки: українського школяра в США визнали генієм і присудили стипендію за його винахід

  Перемігши в національному етапі міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ISEF 2015, десятикласник із Олександрії (Кіровоградська область) Самуїл Кругляк отримав право взяти участь в Олімпіаді геніїв, що відбувалася в місті Освего, штат Нью-Йорк США з 14 по 19 червня. Такою нагодою побачити світ і себе показати Самуїл скористався сповна і завоював бронзу серед двох тисяч юних винахідників з усього світу.


  Проект Самуїла Кругляка має назву «Отримання електроенергії з атмосфери». Юний винахідник пропонує добувати електроенергію з повітря, точніше, з атмосфери за допомогою штучної іонізованої хмари за рахунок сильного електричного поля, яке випромінюватиметься іонізуючою вежею. За підрахунками, один кіловат такої електроенергії буде коштувати три копійки. За словами юнака, цей винахід він побачив уві сні ще у восьмому класі. Через два роки завдяки викладачам з Малої академії наук Світлані Пісковій та Сергію Камінському цей проект вдалося втілити в життя.

  «Робота Самуїла — це нове слово в енергетиці. От тільки шкода, що про хлопчика в Україні дізналися лише тоді, коли він переміг у Нью-Йорку. До цього ми зверталися за підтримкою до нашої місцевої влади, до обласної, трубили по всій Україні про цей винахід, який може зекономити витрати та виробництво електроенергії, але ніхто на нас не звертав уваги. У Самуїла була чудова ідея, а зробити установку допомогли наукові консультанти. Ми залучили велику кількість фахівців, наприклад, лабораторія МАН у Києві надала базу для експериментів. Міні-модель установки, зібрана в київській лабораторії, вже працює і показує результати», — розповіла науковий керівник секцій науково-технічної творчості та винахідництва і екологічно безпечних технологій МАНУМ Світлана Піскова. За її словами, винахід Самуїла передбачає видобування не лише електроенергії, а й води. «Така установка коштує копійки, але користі від неї — на мільйони. Уявіть собі: в разі її запуску ми б могли забезпечити Кіровоградську область електроенергією на 82%. От тільки нікому це не потрібно…» — додає Світлана Вікторівна.

  Другий етап проекту планують реалізувати в Олександрії, де під генеруючу вежу може бути використана труба покинутої ТЕЦ-1–2, проте на це потрібні значні кошти спонсорів.

  Крім диплому, Самуїл Кругляк отримав можливість безкоштовного навчання в одному з вишів США та щомісячну стипендію близько 700 доларів. Мама Самуїла каже, що навчання за кордоном — це мрія її сина. Разом із чоловіком вони виховують трьох синів, двоє молодших поки що не виявляють цікавість до фізики, а от Самуїл з дитинства любив експерименти. «Він дуже цілеспрямований хлопчик. Коли ми на сімейній раді вирішили виділити кошти на поїздку до Америки (із Самуїлом до США поїхав тато), то сказали його науковим керівникам: якщо він програє, то це буде його програш, а не ваш, але він повинен спробувати свої сили. Він спробував — і ми щасливі, що дали йому такий шанс», — розповіла Інна Кругляк.

  Джерело: http://ukrreal.info/ua/suspilstvo/1...eniem-i-prisudili-stipendiyu-za-yogo-vinakhid
   
 6. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  973
  Симпатии:
  808
  Пол:
  Мужской

  Я впевнений, що поки наш хлопець буде лазити по трубі старої ТЕС, фахівці силиконової долини на найвищому сучасному рівні виготовлять необхідне обладнання та проведуть єксперименти. Патент залишиться у Америці. Як і решта з 2000 ідей.

  Таким чином американці скупають мозги зі всього світу.

  Впевнений, що Самуїл залишиться там, де буде навчатися.

  А ми залишимося з нашими атомними доходягами, які вже вичерпали свій проектний ресурс безпечної роботи.
   
 7. Георгiй

  Георгiй Moderator Команда форума

  Сообщения:
  829
  Симпатии:
  999
  Пол:
  Мужской
  Германия из-за избытка «зеленой» энергии платила потребителям за использованное электричество
  Автор: Immigrant.Today 14.05.2016 8 мая 2016 г.
  [​IMG]
  Германия имела столько энергии благодаря солнцу, ветру, воде и биомассе, что на несколько часов цены на энергию ушли в минус.
  В Германии в воскресенье 8 мая 2016 г. в 13.00 был достигнут новый максимум в области производства возобновляемой энергии. Благодаря солнечному и ветреному дню в один прекрасный момент энергия, получаемая с помощью солнца, ветра, воды и биомассы, составила 87 % потребляемой энергии — 55 из 63 гигаватт. Таким образом, на несколько часов цены на энергию ушли в минус. Это означает, что коммерческим клиентам фактически платили за то, что они потребляли электричество. По данным немецкого исследовательского центра Agora Energiewende, в прошлом году доля возобновляемой энергии в стране составила 33 %, и она каждый год увеличивается. Германия планирует полностью перейти на возобновляемую энергию к 2050 году.

  Источник: http://qz.com

  Джерело: http://immigrant.today/article/1029...biteljam-za-ispolzovannoe-ehlektrichestvo.htm
   
  Колесников и Александр Соя нравится это.
 8. Александр Соя

  Александр Соя Житель

  Сообщения:
  1.250
  Симпатии:
  1.137
  Пол:
  Мужской
  supertrolik, Колесников и Георгiй нравится это.
 9. Елена Ярошенко

  Елена Ярошенко Житель

  Сообщения:
  1.088
  Симпатии:
  718
  Пол:
  Женский
  Так закрыть этих уродов-миллионников! А нам еще и 4-5 блоки достраивать собираются! Костьми нужно ложиться, а не дать этим толстосумам осуществить задуманное, хотя ...с нашим народом...
   
  supertrolik нравится это.
 10. Георгiй

  Георгiй Moderator Команда форума

  Сообщения:
  829
  Симпатии:
  999
  Пол:
  Мужской
  Не зовсім про енергію, але дуже цікава технологія.
  Хотілось би бачити таке на місці нашого міського звалища.
   
  supertrolik и Колесников нравится это.

Загрузка...