14,6 миллиона гривен

Тема в разделе "ПОЛИТИКА", создана пользователем Есенин Сергей, 19 дек 2016.

 1. Есенин Сергей

  Есенин Сергей Гражданский активист КЛУБ VOZFOR.NET

  Сообщения:
  1.451
  Симпатии:
  1.861
  Пол:
  Мужской
  Что же, @Колесников, Вы не пишите про 14,6 миллиона или Вам до сих пор мешает подкупленный Администратор? Я Вам даже помогу, создам специальную тему и подошью её в топ форума.
   
 2. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  829
  Симпатии:
  800
  Пол:
  Мужской
  Что же, @Колесников, Вы не пишите про 14,6 миллиона или Вам до сих пор мешает подкупленный Администратор? Я Вам даже помогу, создам специальную тему и подошью её в топ форума. Вот и она.
  @Колесников, Я никогда не считал и не буду считать Вас городской оппозицией, Вы обыкновенный "имитатор деятельности", что Вы не делаете, всё заканчивается нулевым результатом. Вы не умеете строить дороги, Ваша участь - это возведение заборов.
  Докажите обратное - тема создана.


  Часть 1. Заборы, так заборы.

  Уж лучше строить заборы, чем быть идиотом ((Давньогрецькою "ідіот" - персона, що не хоче брати участь у суспільному житті. ( http://vozfor.net/threads/tuchi-sguschajutsja.1057/page-2 )  И далеко не всегда такое строительство «заканчивается нулевым результатом».

  Даже среди почти поголовных идиотов иногда даже одному человеку удаётся сделать что-то важное.

  Например, построить забор на пути казнокрадов, которые хотели украсть с бюджета города 2 млн. гривен.

  Исходя из анализа материалов, опубликованных на ВФ, я построил забор в виде Проекта Решения сессии, которая должна была дать Добро на списание 2млн долга с ООО БОС.

  После того, как Проект попал в руки чиновников исполкома, с Повестки дня сессии таинственно исчез вопрос о списании 2 млн.

  В городе 34 тысячи жителей. Если бы каждый построил забор на пути казнокрадов, то 34000 Х 2 000 000 = ..... « бешенные деньги»! Мы бы все стали миллионерами, а в городе не стало бы казнокрадов.

  А если бы каждый житель города активно участвовал в общественной жизни города, тогда бы у нас был такой уровень жизни, что присоединиться бы к нашей общине попросились бы страны ЕС.

  В этом и есть сырмяжная истина - не власть плохая. А народ - никакой. Почти поголовно - идиоты.
  ПРОЕКТ

  Рішення


  спільного засідання комісій з питань соціально-економічного розвитку міста, підприємництва, бюджету та залучення інвестицій; з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства та енергозбереження

  щодо питання «Про списання заборгованості з орендної плати за майно, що належить до комунальної власності Територіальної громади міста Вознесенська».


  Розглянувши проект рішення «Про списання заборгованості з орендної плати за май-но, що належить до комунальної власності Територіальної громади міста Вознесенська».

  та пояснювальну записку до нього, учасники спільного засідання констатували:

  1. Проект рішення було оприлюднено на офіційному сайті з рядом суттєвих порушень:

  1.1 Були відсутні необхідні документи, які згідно з Регламентом Вознесенської міської ради повинні були розміщені разом з проектом рішення :

  1.1.1 п.2 ст.35 - Без пояснювальної записки, яка з’явилася на сайті після закінчення 20-денного терміну.

  1.1.2 п.7 ст.35 - 7. Проект рішення подається секретарю ради з аркушем погодження в якому містяться погоджувальні підписи (візи):

  1) автора проекту (розробника);

  2) заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керівників відділів, управлінь чи інших посадових осіб, до компетенції яких належить порушене у проектів питання;

  3) юридичного відділу;

  4) загального відділу;

  1.1.3 п9 ст.35 Візування проекту рішення є обов'язковим. При наявності у того, хто візує, зауважень і пропозицій, вони викладаються на окремому аркуші у формі зауважень, висновків до проекту рішення.


  2. Питання дуже складне та важливе, тому, що стосується складної та не прозорої схеми каналізаційного господарства міста, великої суми списання заборгованості (близько 2 млн гривень), не відповідності суми орендної плати новим тарифам, не передбачено виключення в подальшому необхідності списання боргу, потенційної екологічної небезпеки.  Проект рішення та пояснювальна записка не надають достатньо інформаціїї для прийняття рішення депутатами.


  3. У Регламенті Вознесенської міської ради (п.2 ст.35) написано : « В проектах рішеньРади не може бути обмежено доступ до інформації про витрати чи інше розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним чи комунальним майном, у томі числі про умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримують ці кошти або майно, а також до іншої інформації, обмеження доступу до якої заборонено законом»

  В засобах масової інформації з’явилася повідомлення про те, що «Теріторіальна громада м. Вознесенська» є співзасновником офшора на Кіпрі ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БІОЛОГІЧНІ ОЧИСНІ СПОРУДИ". В матеріалах проекту рішення нема відповідної інформації. Ці 2 мільйони гривень замість бюджету міста Вознесенська можуть попасти до кишені кількох злочинців.


  Керуючись ст.22 Регламенту Вознесенської міської ради комісії і ...

  Вирішили:

  1. Рекомендувати депутатам зняти питання з порядку денного.

  2. Рекомендувати депутатам створити (назва) «Тимчасову контрольну комісію Вознесенської міської ради для вивчення питання списання заборгованісті з орендної плати за користування майном, що належить до комунальної власності Територіальної громади міста Вознесенська, Товариством з обмеженою відповідальністю «Біологічні очисні споруди».

  Завдання комісії : Вивчити питання доцільності списання заборгованностіз орендної плати за користування майном, що належить до комунальної власності Територіальної громади міста Вознесенська, Товариством з обмеженою відповідальністю «Біологічні очисні споруди».
  Чисельність, персональний склад та голову комісії визначається шляхом голосування.
  Довідково: Згідно п.2 ст.22 Регламенту Рішення про утворення тимчасової контрольної комісії Ради, її назву та завдання, персональний склад комісії та її голову вважається прийнятим, якщо за це проголосувало не менше однієї третини депутатів від загального складу Ради.
  18.10.2016 року

  Голова комісії з питань соціально-економічного розвитку міста, підприємництва, бюджету та залучення інвестицій -----------------------

  Голова комісії з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства та енергозбереження ...................................
  --- Добавлено, 24 дек 2016 ---
  Часть 2. Тема 14,5 млн.

  Спасибо, Сергей, за созданную тему.

  Таки да, в теме есть о чём поговорить.

  В ней, как в капле воды, отражается вся прогнившая коррупционная система власти на Украине, которая всего за 20 лет опустила некогда одну из самых продвинутых республик СССР ниже Гондураса.

  Полнейшая разруха неизбежна в ближайшее время.

  Потому, что всё что можно, уже украдено. Всё, что работало, уже разрушено. Страна превращена в колонию. Те, кто умный и ещё умеет бегать, разбегаются с Украины. Те, кто остаются - вымирают. Природа разрушается. Устроена постоянно действующая рабоче-крестьянская бойня для устранения инакомыслящих и отвлечения внимания общества от действий казнокрадов. Политическая система устроена так, что в стране просто невозможно создать политическую партию, которая бы не контролировалась ворами-олигархами. Да и создавать нет из кого - в стране нет гражданского общества, но почти поголовно - идиоты

  И эта преступная власть держится только на валютных кредитах международных банковских структур, которые приводят к власти воров и содержат их в тех странах, которые оккупируют с помощью кредитов.


  Часть 3. Суть проблемы 14,5.

  Естественно, что доступ к документам надёжно перекрыт, поэтому я могу изложить только свой вариант событий, основанный на анализе информации из официальных источников, публикациях в СМИ, ответах на запросы.

  Казнокрады Вознесенка выдали вполне прогнозируемое повреждение на прогнившей канализации как неожиданную экологическую катастрофу.

  Герой Украины (какая страна - такие и Герои) из обладминистрации вместе с мером Вознесенска, используя коррупционные связи в Кабинете Министров Украины, противозаконно получили 22,4 млн гривен и успешно «освоили» их по отработанной схеме откатов. http://www.ac-rada.gov.ua/doccatalog/document/16748378

  Но, видно, кому -то из банды казнокрадов досталось меньше, чем он хотел.

  Поэтому Романчука арестовали, а в прессу просочилась некоторая информация об источниках сокровищ героя-крота. https://news.pn/ru/money/163118

  И один из них - 22,4 млн. гривен, выделенных из резервного фонда Кабинета Министров Украины для аварийно-восстановительных работ на канализационном коллекторе в г. Вознесенске.

  Но те, кто расследовал преступления Романчука, очень скоро увидели, что щупальцы спрута тянутся в Вознесенск через Николаев из высших эшелонов власти.

  https://news.pn/ru/criminal/169195

  И дело, как обычно, начали спускать на тормозах..

  Антикоррупционная прокуратура отказалась расследовать дело Романчука

  Насколько мне известно, последнее заседание суда сорвали адвокаты вора, когда все 5(!) не явились на заседание суда.

  Вор спокойненько живёт в одном из своих домов.

  А 5 нанятых адвокатов в это время в поте лица отрабатывают щедрые гонорары своего подзащитного, заметая следы его преступлений и пряча концы ... в канализацию Вознесенска.

  Целый год Управление капитального строительства области не передавало законченный объект на баланс Вознесенка. Вероятно, потому, что вся документация была изъята следователями СБУ и национальной полиции https://pl.npu.gov.ua/mvs/control/mykolaiv/uk/publish/article/283994

  http://reyestr.court.gov.ua/Review/57122756

  И то, что в ноябре этого года в Вознесенск пришло письмо из УКС обладминистрации с просьбой принять затраты в сумме 14,5 млн, говорит о том, что Романчуку и его верховным соучастникам удалось замять дело и теперь они прячут следы преступления.

  Если город берёт на себя затраты на ремонт канализационного коллектора, значит там всё в порядке, Романчука «преследуют по политическим мотивам», его судебное дело можно закрывать.

  Но информация об этой коррупционной схеме появилась в СМИ Украины, Николаева, Вознесенка.

  И я, как сознательный гражданин, решил построить забор на пути казнокрадов.


  Часть 4. На войне, как на войне.

  23.12.16 у меня было два сражения.

  Можно немного отдохнуть и сделать анализ полётов.

  Казнокрады - чиновники, с помощью городской власти - депутатов городского Совета, повесили на баланс города 14461514,70 грн. (Чотирнадцять мільйонів чотириста шістдесят одна тисяча п’ятсот чотирнадцять грн., 70 коп.). Из которых 9 млн уже украдено.

  Думаю, что название темы нужно откорректировать на 0,1. Чтобы не было к чему цепляться тем, кому не за что будет больше зацепиться.

  На этой сессии я пытался построить два забора.

  Первый, в начале сессии, чтобы перекрыть дорогу антиконституционному, антигосударственному, антинародному и коррупционному «добровольному» объединению Вознесенска с Раково и Н.Григорьевкой..

  Второй, в конце сессии, чтобы перекрыть дорогу, по которой казнокрады-чиновники пытались уйти от ответственности за украденные 9 млн.гривен. Из тех 14,5 , которые вынесены в заголовок темы.

  Мер и его банда (англ - группа) знали о какой сумме идёт речь. И вели себя соответственно.

  И за своё законное право выступить перед депутатами пришлось сражаться, и флешку с документами мер категорически запретил вставлять в проектор, и именно перед моим выступлением по 14,5 в зале вырубили свет. Вероятно, для того, чтобы никто в городе не увидел и не услышал, как мер протягивает принятие решения, которое помогает казнокрадам уйти от ответственности.  С флешкой дело серьёзное. До сих пор я не могу подать в суд на мера за фальсификацию процесса Общественного обсуждения по объединению из-за того, что у меня нет денег даже на оплату судового сбора, не говоря уже о заоблачной стоимости адвоката. А с Нового года эта сумма увеличится ещё в 1,5 раза, делая суды не доступными для большинства.

  Теперь я по тем же причинам пока не могу подать в суд на мера за то, что он цинично нарушил моё конституционное право выступить на сессии перед депутатами, используя для демонстрации документов оборудование сессионного зала, приобретённое за деньги жителей города. Причём сделано это было при голосованию по вопросу, в котором он фигурировал как потенциальный участник группы казнокрадов, которые украли у нас 14,5 млн гривен. Его обоснование ( Мы не знаем, что вы там ставите, прийдите до сессии мы посмотрим, что там на флешке и проверим на вирусы, сессия может сорваться из-за моей флешки ...)

  Ранее моя флешка работала и в этом сессионном зале, и в ДК, и на атомной станции, и в НАЭК Энергоатом - никого она не заразила.

  Не компьютерного вируса боится мер, а антикоррупционного вируса свободного гражданского общества. Чтобы тайное не стало явным.

  Именно поэтому, тёмное дело казнокрадов провернули в темном зале при выключенных проекторе и микрофонах..

  И дальше мер собирается ввести свою цензуру на демонстрацию документов. Теперь каждый, кто собирается продемонстрировать на сессии документы, должен заранее подойти к нему с флешкой для «проверки на вирусы»..
   
  Последнее редактирование: 24 дек 2016
  supertrolik и Александр Соя нравится это.
 3. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  829
  Симпатии:
  800
  Пол:
  Мужской
  Ошибка - пока подтверждение есть на 9 млн)
   
 4. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  829
  Симпатии:
  800
  Пол:
  Мужской
  Чсть 5. Королевство кривых зеркал або як депутати Вознесенської міськради стали потенційними співучасниками злочину.


  В нашей стране всё перевёрнуто с ног на голову.

  Слуги управляют своими хозяевами.

  По Закону власть в стране принадлежит народу. Народ делегирует свои полномочия депутатам. Значит, Советы - это власть. Советы назначают свои исполнительные органы - слуг народа, которые выполняют указания власти - Советов.

  Но у нас слуги-чиновники составляют списки своих хозяев-депутатов из зависимых людей и протягивают их при помощи админресурса и своих партий к власти. Потом делают из них послушных и управляемых кнопкодавов. И спокойно продолжают воровать.
  И депутаты Советов, разделённые по политическим партиям, по-прежнему, признают чиновников своей властью. И даже не все и не всегда ходят на заседания постоянных депутатских комиссий и сессии. Не говоря уже о конкретной работе по управлению своим населёнными пунктами. Такая получается власть, которая ничего не делает и ни за что не отвечает. Отбыли свой срок и ушли. А чиновники остались всё те же. Их власть не меняется. Многие сидят в кабинетах пожизненно, периодически меняя названиие своей очередной политической партии, флаги и портреты в своих кабинетах.

  Значит, во всех наших бедах виновны не слуги народа - чиновники, а сам народ, который безропотно голосует за кнопкодавов-депутатов от провладных партий.

  Секрет успеха в нормальном обществе определяют два слова - Честность и Порядочность. В нашей стране не пуганных идиотов всё наоборот.- если у вас этих качеств нет, то успех вам гарантирован.

  В нормальном обществе слова людей соответствуют их действиям, а в королевстве кривых зеркал - говорят одно, но делают -противоположное:

  «Насколько же прогнила чиновничья служба в государстве, насколько жажда наживы затмевает коллективный чиновничий разум», говорил . Николай Романчук, Герой Украины, затягивая в свои подземные хода очередные наворованные сокровища.

  И, вполне возможно, часть денег была украдена при ремонте канализационного коллектора в Вознесенске.


  Ось такий у нас народ, така влада.


  На засіданні постійної депутатської профільної комісії було продемонстровано комплект документів для обгрунтування необхідності прийняття Рішення «Про надання згоди...»

  Решта депутатів та громадськість не мала змоги з ними ознайомитися.

  Хоча справ йде про 14,5 мільйонів гривень, гучні кримінальні справи та потенційну небезпеку для каналізаційного господарства міста.

  На мій запит я отримав цей комплект документів.

  Що показав аналіз цих документів?

  1. Хронологія. Роботи закінчено у грудні 2015 року.

  Акт готовності об’єкту підписано 1 квітня 2016., через 3 місяці

  Сертифікат ДАБІ отримано 15. вересня 2016 року, через 9 місяців

  Лист про прийняття витрат надійшов до Вознесенська 11.11.16, через рік.

  Питання1. Що заважало підписати Акт готовності об’єкту відразу після закінчення робіт, а не через 3 місяці? ( На Акті всього три підписи : проектанта, підрядника та замовника).

  Питання 2. Чому Сертифікат ДАБІ, що «підтверджує відповідність закінченого будівництвом об’єкта проектній документації та підтверджує його готовність до експлуатації» отримано не перед пуском, а тільки через 9 місяців?

  Питання 3. Чому Лист про прийняття витрат надійшов до Вознесенська тільки через рік після закінчення робіт?.


  2. Труби. У Акті готовності об’єкту до експлуатації вказані труби ПЕ 100... Але Сертифіката на труби не прикладається. І зрозуміло чому

  Труби для холодного водопостачання

  http://trubype.com.ua/images/pix/new/sertif/voda.jpg


  [​IMG]


  Сертифікат свідчить, що труби, які закладено у каналізацію сертифіковані для ХОЛОДНОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ. та не відповідають стандартам для каналізаційних труб.


  Цей факт підтверджує Департамент захисту економіки Національної поліції України)

  https://pl.npu.gov.ua/mvs/control/mykolaiv/uk/publish/article/283994

  офіційний сайт національної поліції (Департамент захисту економіки Національної поліції України)


  Комерційна структура при проведенні аварійно-відбудовних робіт каналізаційного колектора встановила труби, що взагалі непридатні для використання. Гроші на їх придбання були виділені з бюджету. Відкрито кримінальне провадження за фактом розтрати.
  Однак, згідно з проведеним дослідженням, обладнання не відповідає нормам ДСТУ, які зазначені у сертифікатах якості продукції. Встановлені товариством труби фактично непридатні для використання.
  Таким чином, службові особи товариства, заздалегідь знаючи про недоліки продукції, внесли до документів неправдиву інформацію. На підставі підписаних актів про виконання робіт отримали на рахунки бюджетні кошти.
  Слідчим Управлінням ГУ НП в Миколаївській області відкрито кримінальне провадження ч. 5 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.  Попередня сума збитків становить понад 9 мільйонів гривень.
  За вказані дії чинним законодавством передбачено покарання у вигляді позбавленням волі на строк від 7-ми до 12-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років та з конфіскацією майна.
  3. Сертификат ДАБІ, що «підтверджує відповідність закінченого будівництвом об’єкта проектній документації та підтверджує його готовність до експлуатації».

  Можливі два варіанти. Перший. Проектант ( Фізична особа-підприємець Рудзік Р.Д). заклав на прохання замовника у проекті водопровідні труби. (Проекту у наданих матеріалах нема).

  ДАБІ перевірила тільки відповідність проекту, не перевіряючи відповідність труб. Хоча, що це за Державна Архітектурно Будівельна Інспекція, яка не відрізняє каналізаційну трубу від водопровідної?

  Другий. Інспектор ДАБІ побачив підміну труб і не підписував Сертифікат 9 місяців. Поки його не примусили. Тому. що у справі Романчука, який «допоміг знайти гроші», задіяні дуже поважні посадові особи

  В тот день, когда на всю Украину прогремело заявление министра экономического развития и торговли Айвараса Абромавичуса о коррупции в пропрезидентской партии и Кабмине, https://news.pn/ru/politics/154262

  Даже антикоррупционная прокуратура выполняет функцию защиты коррупционеров. Антикоррупционная прокуратура отказалась расследовать дело Романчука https://news.pn/ru/criminal/169195 И так очень во многих случаях. Об этом в интервью заявил главный военный прокурор Украины Анатолий Матиос. Сначала думали, что это дело уровня клерка райгосадминистрации, а потом, когда мы начали разматывать...

  Арестованные сокровища Романчука https://news.pn/ru/money/163118


  [​IMG]  http://www.ac-rada.gov.ua/doccatalog/document/16748378

  ВИСНОВКИ РАХУНКОВОЇ ПАЛАТИ

  ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ,

  Аудит ефективності використання коштів резервного фонду в 2015 році засвідчив, що Кабінет Міністрів України приймав рішення про виділення коштів з резервного фонду на заходи, які могли здійснюватися за відповідними бюджетними програмами, затвердженими у державному бюджеті, а також за рахунок коштів місцевих бюджетів, чим не дотримано вимоги частини першої статті 24 Бюджетного кодексу України. Зокрема, ... від 02.09.2015 № 892-р „Про виділення коштів для проведення аварійно-відбудовних робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка склалася на напірному каналізаційному колекторі у м. Вознесенську Миколаївської області” з резервного фонду виділено 22,4 млн грн, з яких використано 14,6 млн гривень.

  4. Гарантій або страховника у підписанному Акті нема.


  Висновок.

  1.Якщо гроші дійсно вкрали, то казнокради повинні повернути їх державі.

  2. Якщо при ремонті було закладено невідповідні труби, то їх потрібно замінити на якісні за рахунок винних.

  3. Депутати повинні бути на кнопкодавами-співучасниками злочину, а державними людьми, відповідальними перед своїми виборцями. Тому що влада у їх руках.

  Згідно Регламенту надавати пропозиції щодо голосування мають право тільки депутати. Чотири депутати з демократичного блоку, яким я передав проект рішення з цього питання, або виступили у підтримку мера, або вигукували щось сидячі, або промовчали. Мою пропозицію головуючий -мер проігнорував.


  Про надання згоди на передачу з державної власності у комунальну власність Територіальної громади м. Вознесенська витрат


  У зв’язку з :

  - дуже суттєвою вартістю виконаних робіт - 14461514,70 грн

  - відкриттям кримінального провадженняСлідчим Управлінням ГУ НП

  - виявленим використанням при проведенні робіт невідповідних матеріалів

  - відсутності гарантій підрядної організації на виконанні роботи, що не виключає можливість виникнення аварій

  Виходячи з необхідності боротьби з корупцією та захисту інтересів громади міста

  Згідно зі статею22 Регламенту Вознесенської міської ради VII скликання

  Пропоную створити Тимчасову контрольну комісію Ради.

  Згідно з п. 2 ст.22 Регламенту 2. Рішення про утворення тимчасової контрольної комісії Ради, її назву та завдання, персональний склад комісії та її голову вважається прийнятим, якщо за це проголосувало не менше однієї третини депутатів від загального складу Ради.

  Пропоную назву комісії - Тимчасова комісія з розгляду питання Про надання згоди на передачу з державної власності у комунальну власність Територіальної громади м. Вознесенська витрат.

  Пропоную завдання комісії - вивчення наявних документів та офіційної інформації з питання Про надання згоди на передачу з державної власності у комунальну власність Територіальної громади м. Вознесенська витрат та підготовка проекту рішення з цього питання.

  Пропоную до складу комісії згідно з п.6 ст.22 Регламенту включити зацікавлених депутатів ( по 2 від демблоку та опблоку) та зацікавлених представників громадських організацій міста. Базуючись на конфлікті інтересів не включати до складу комісії представників виконавчої влади, яких при необхідності буде заслухано на засіданні комісії.

  Пропоную роботу комісії закінчити до сесії 30.12.16. А при наявності перешкод для отримання необхідної інформації - до наступної.

  Пропоную зараз провести голосування з цього питання згідно наданих пропозицій, які я передаю головуючому для проведення голосування щодо створення Тимчасової комісії».

  З 29 депутатів 26 проголосовали «За» прийняття витрат, 2-утримались, ПРОТИ - НІХТО. http://voznesensk.org/js/tinymce/uploads/documents/golosyvannya_22s_23.12.2016.pdf

  Так влада -депутати ( мишеня, якого перетворили у тигра) дозволила чиновникам (котам) і цього разу протягти через кнопкодавів черговий злочинний проект.

  " Скажи мне, что в мире презренней всего?
  - Дрожащий трусливый мужчина!
  - Скажи мне, что в мире презренней его?
  - Молчащий трусливый мужчина!" (Сократ)
   
  Последнее редактирование: 24 дек 2016
  supertrolik и Ніка нравится это.

Загрузка...